Şimdi Ara

Spigen kılıflarda %40 indirim... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
3.360
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 senedir lg g2de kullanıyorum, telefonu çok iyi koruyor. Farklı bir rengini daha alayım dedim ama stoklarda yokmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5s işe yarar bişe kalmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

quote:

Orijinalden alıntı: saasc

quote:

ben şöyle birşey aldım 2dolara.. kargo da ücretsiz.. 2 hafta sonra elime geçince kaliteli olup olmadığını gelir yazarım

Shockproof Slim Hard Armor

yandınız :) telefon cebe girip cıkarken cok zorlanacak kaydırmaz birşey var o kılıflarda RUGGED yazanların hepsinde

telefonu cebe hiç sokmam, çapraz askılı bi çantam var bütün eşyalarımı çantada taşırım.. üstelik 2 dolar yahu beğenmezsem atarım

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saasc -- 10 Şubat 2016; 17:46:07 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben şöyle birşey aldım 2dolara.. kargo da ücretsiz.. 2 hafta sonra elime geçince kaliteli olup olmadığını gelir yazarım

Shockproof Slim Hard Armor

yandınız :) telefon cebe girip cıkarken cok zorlanacak kaydırmaz birşey var o kılıflarda RUGGED yazanların hepsinde

telefonu cebe hiç sokmam, çapraz askılı bi çantam var bütün eşyalarımı çantada taşırım.. üstelik 2 dolar yahu beğenmezsem atarım

cebe sokmuyorsan guzel cunku elınde kayma yada masadan kayma yada arabada kayma olayı olmuyor :)

şu an görseldeki kılıfı kullanıyorum ama telefonu bi düşürsem pek işe yarayacak gibi durmuyor..
    ebayden aldığım kılıftan umutluyum, telefonu tutarken de bi dolgunluk sağlarsa bütün beklentilerimi karşılamış olur

Spigen kılıflarda %40 indirim...

• Haberen veren arkadaşa teşekkurler ailecek aldik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten bir kılıfa ihtiyacım vardı, bu fırsatla orjinal kılıfı indirimli aldım. Çok teşekkürler.

Sıcak fırsatları takibe devam :))
  • Lg G4 için hangisini tavsiye edersiniz?

• hrc m8 göremedim. htc m9 var. onu alsam m8 e uyarmı ?
  • İphone 6 icin seffaf arka kilif onerisi varmi en incelerinden telefonu kabalastirmayan??

• iPhone 6 için slim armor s modelini aldım telefonla aynı renk gold. Paylaşımı yapan arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Daha önceleri Çin sitelerinden defalarca kılıf aldım hiç birisini 2 Aydan uzun kullanamadım hep deforme oldu. Spigen markası bildiğim kadarıyla çok kaliteli.

• quote:

Orijinalden alıntı: wordstoxic

iPhone 6 için slim armor s modelini aldım telefonla aynı renk gold. Paylaşımı yapan arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Daha önceleri Çin sitelerinden defalarca kılıf aldım hiç birisini 2 Aydan uzun kullanamadım hep deforme oldu. Spigen markası bildiğim kadarıyla çok kaliteli.

Seffaf mi hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

iPhone 6 için slim armor s modelini aldım telefonla aynı renk gold. Paylaşımı yapan arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Daha önceleri Çin sitelerinden defalarca kılıf aldım hiç birisini 2 Aydan uzun kullanamadım hep deforme oldu. Spigen markası bildiğim kadarıyla çok kaliteli.

Seffaf mi hocam ?

Yok hocam telefon gold du kılıfı da gold aldım. Kardeşimde kalını vardı çok kalın geldi araba lastiği gibi telefondan çıkartmak için levye lazım 😀😀 bu slim çok ideal bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncaysu -- 26 Eylül 2015; 22:05:23 >
  • Teşekkürler lg g3 ultra hybrid kaptım.slim armor sıkmıştı artık

• hiç bi ürün açıklaması yok çakma gg siteleri bile bi ton açıklama giriyor
  • Note 3 n9000 için Neo kılıflar oluyor mu arkadaşlar?

• arkadaşlar 4-5 gün oldu siparişi vereli hala tedarik sürecinde diyor. içinizden sipariş verip alan oldu mu ?
  • quote:

arkadaşlar 4-5 gün oldu siparişi vereli hala tedarik sürecinde diyor. içinizden sipariş verip alan oldu mu ?

Verdim geldi bayramda vermiştim siparişi

• quote:

arkadaşlar 4-5 gün oldu siparişi vereli hala tedarik sürecinde diyor. içinizden sipariş verip alan oldu mu ?

Siparişi verdim hatta teslim aldım.
  • Benimkiler de geldi plus icin almıştım 161 tl kılıf almıştım

Sadece 1 tanesini beğendim digerlerin i iade edilen

Bu arada plus güncellemeden sonra harika oldu diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

İphone 6 icin seffaf arka kilif onerisi varmi en incelerinden telefonu kabalastirmayan??

Şuan kullandığım hem kibar ince hemde sağlam oldu bir modeline bakıp yazarım birazdan

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.