Şimdi Ara

Spigen Kılıf Orjinallik Kontrolü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
4.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Dün monofe sitesinden spigen neo hybrid aldım. Bugün elime ulaştı. Orjinallik sorgulama için sisteme girilmesi gereken numara kutuda beyaz etikette bulunan numara mıdır? Eğer o ise sistem görmedi. Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirlerse sevinirim. Teşekkürler...

Düzenleme: Kontrol için gereken numara paket içerisinden çıkıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechTR -- 13 Eylül 2014; 13:51:48 >

• Sorgulama numarası kutunun içinde bir kağıt var küçük onda yazıyor. Bir diğer yöntem de Made in Korea yazması lazım.

Telefona Made in programını yükleyip barkodu okudun Korea çıkarsa yine orjinaldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurD7 -- 13 Eylül 2014; 14:27:39 >
  • Hocam,aynı satıcıdan aldım yarın nasipse gelecek orjinallik sorgulama linkini verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daywalkerrrr

Hocam,aynı satıcıdan aldım yarın nasipse gelecek orjinallik sorgulama linkini verebilir misiniz?

Sanırım buydu:http://www.sgporiginal.com/?ckattempt=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler,sizin Monofe'den aldığınız orjinal çıktı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daywalkerrrr

Teşekkürler,sizin Monofe'den aldığınız orjinal çıktı değil mi?

Evet. Ürünün kendisi de belli ediyor zaten.

• Hocam ürün geldi açıkçası beklediğim gibi değil ben arka çıkarılan kısmı metal diye biliyordum.İlanlarda gördüğüm gibi bir kutuda gelmedi içinden de 3 adet ana menü tuşu çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalkerrrr -- 22 Mart 2017; 13:9:4 >
  • daywalkerrrr D kullanıcısına yanıt
    Hocam spigen kılıf almak istiyorum. Aldığınız ürün sanıyorum ki 5/5s/Se için. Nasıl kılıf memnun musunuz?
    1-Spigen Tough Armor(http://www.spigen.com.tr/iPhone-55sSE-Kilif-Spigen-Tough-Armor-Satin-Silver,PR-2244.html )
    2-Spigen Slim Armor (http://www.spigen.com.tr/iPhone-55sSE-Kilif-Spigen-Slim-Armor,PR-2233.html )
    bu ikisi arasında kaldım.
    iPhone SE'yi şuan silikon bir kılıfla kullanıyorum. Bu spigen kılıfları telefona takıp çıkarırken çizme ihtimali olabilir mi?
    Tough Armor sanki çok kalınlaştırıyor gibi görünüyor spigenin sitesindeki görsellerde. Bu yüzden Slim Armor almayı düşünüyorum.

• SISTEM-4-4-2 S kullanıcısına yanıt
    Ben de 1-2 saattir kullanıyorum.Rahat takıp çıkarılıyor çizilme olmuyor.Tough armor sanırım biraz daha kalın diğerine göre ,arka logo kısmı açık ben şahsen beğendim tek takıldığım ürünün orjinal olup olmadığı çünkü değişik bir kutusu var.Arka kısmının full kapalı olması telefona olumsuz bir etkisi var mı bilmiyorum ben de o yüzden Tough armoru seçtim.

Bu arada resmi sitesinden alırken ödeme kısmında sayfa öylece kalıyordu böyle bir hata alırsan hepsiburada.comda dün 52 tl ye düştü diğer yerlerde 80 TL üzeri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalkerrrr -- 8 Mart 2017; 18:24:38 >
    Teşekkür ederim hocam. Dediğiniz gibi Tough Armor 52 TL, Slim Armor da 41 TL düşmüş Hepsiburada'da. Yaklaşık 10 lira daha uygun Spigen'in sitesine göre. Umarım orjinaldir ürün hocam. Bundan 1 ay önce araştırma yaparken iPhone SE'nin en uygun hepsiburada'da olduğunu gördüm ancak ''Hepsiburada etkinleştirilmiş cihaz satıyor'' konularını forumda gördükten sonra vazgeçtim ve haftasonu indirimiyle Teknosa'dan aldım. O yüzden biraz çekiniyorum.
    Hepsiburadaki ürünler orjinal yalnız ben aynı site üzerindeki Monofe satıcısından aldım.Kore malı mı diye barkodu telefon uygulamasına okuttum onda da kore yazıyor yukardaki arkadaşın dediği gibi.Belki marka ürününü artık bu kutuda piyasaya sürmüş olabilir.Genede seri numarasını resmi sitesinden sorgulatmak lazım ama bir türlü beceremedim yukarda paylaştığım resimdeki numaralardan başka no yok kutuda.Bu arada kılıfın arka kısmı sert plastik mi alüminyum mu halen çözemedim ama beklediğim metal değil ondan eminim :)

Aldığınızda kutu ve içeriğini burada paylaşırsanız memnun olurum.
    Tamamdır hocam. Alınca nereden aldığımı ve kutu içeriğinin fotosunu buradan bildiririm.
    Hocam monofe orijinal ürün satar. Ben başka bir kılıf almıştım.

• kendi sitesinden almayında nereden alırsanız alın,bir ürün sipariş verdim geçen ay,3 hafta beklettiler,şu gün göndereceğiz bugün göndereceğiz dediler göndermediler,en sonunda aradım iptal ettirdim ama parayı halen yatırmamışlar,diyeceğim o ki sitesinden uzak durun,hepsiburadadan falan alın
    Hepsiburada'da bahar kampanyasıyla 38 liraya düşmüşken ''Spigen Slim Armor Gun Metal'' kılıfı aldım. İçinden kılıf ve poşetinden başka birşey çıkmadı.
    Söz vermiştim, geçte olsa buyrun hocam.
     Spigen Kılıf Orjinallik Kontrolü

Teşekkür ederim, bana da böyle gelmişti spigen artık böyle üretiyormuş.
  • Spigen touch armor var ama power tuşu çok sert acaba orijinal degilmi ??? Yoksa tüm kılıflarında böylemi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.