Şimdi Ara

Spider-Man: No Way Home (17 Aralık 2021) | Tom Holland - Andrew Garfield - Tobey Maguire (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.128
Cevap
9
Favori
48.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

son kısmı açıklayım spoiler ....

evet doğru düşünmüşsün, dr. strange herkesi geri yollayınca eddie ve venom da gitti simbiyottan bir parça kaldı sadece, mcu da ki evrende çekilen filmlerde boy göstermesi için olmalı, diğer yandan sony zaten kendi spider-man evrenini kurduğunu söylemişti hali hazırda venom morbius vs onların olduğu evrende bir spider-man var ama hangisi henüz bilmiyoruz andrew garfield olabileceği söylentileri iyice arttı

• evohan kullanıcısına yanıt
    Amazing Spiderman'in devamı mi geliyor? Bu durumda Tom Holland'li seriden kurtulur muyuz artık?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam teşekkür ediyorum açıkladığınız için. Sony'nin bu kendi başına kalkıştığı Spiderman evreni işi saçma geliyor bana nedense. Tom Holland'lı Spiderman için Marvel Studios'la anlaşmışken, Venom ve Morbius gibi önemli karakterleri bu evrenin dışında tutmak enteresan yahu. Tom Hardy olsam söverdim açıkçası. İnat etme git anlaş, MCU'da takılsın hepsi işte. Zaten bu Tom Holland'lı Spiderman için Marvel'la anlaşılmasa, Sony şimdiye ona da reboot atmıştı. Beceremiyorlar bu işi. Venom 2'de kötüydü açıkçası.

• David Attenborough kullanıcısına yanıt

valla şuan için ortalık karışık morbius fragmanında tobey li spider-man in duvar grafitisi vardı, tobey inde devam edeceği kesin gibi sağlam kaynaklardan hatta dr. strange 2 dede olacakmış, diğer yandan morbius u oynayan oyuncu spider-man için tom holland la oynamak çok güzel olur falan demiş, inşallah çorba edip bırakmazlar :)

• Ambarad kullanıcısına yanıt

bir şey değil kardeşim üstdede yazdığım gibi şuan durumlar karışık ... ama iki evren artık bir manada birleşti birbirlerine gidip gelmeler çokca yaşayacağız bana göre

• Tom Holland'lı seriyi alışkanlıktan ve bağlatılarından ötürü izledim bu güne kadar. Olgun ve kimseye bağımlı olmayan Spiderman profilini özledim. Tobey ve Andrew'ı değerlendirmeleri lazım. Dr. Strange 2'yi büyük heyecanla bekliyorum bu yüzden. Bir şekil kalıcı olması lazım bu iki Spidey'nin. Prof. Xavier'la beraber X-Men'in de evrene dahil olacak olması da feci gaza getiriyor beni. Çoklu Evren'e sarmaz gözüyle bakıyordum da, kazandırdıklarını düşününce her şey daha yeni başlıyor diyorum artık. Avengers fasa fiso kalacak yeni olacakların yanında. Umarım hakkını verirler.

@evohan @David Attenborough

• Ambarad kullanıcısına yanıt

bende özellikle raimi ve tobey in yeni bir spider-man filminde buluşmasını istiyorum veteran ve gerilim dolu bir hikaye çıkacaktır

Multiverse meselesi devam edecek anlaşılan. Hiçbir değilse şu yan karakterleri adam gibi recast etseler keşke. Lise dramasi mi izliyoruz, süper kahraman filmi mi belli değil.

• David Attenborough kullanıcısına yanıt

aynen ciddi yapımlar daha artmalı, moonknight ı bekliyorum o dizi çok iyi olacak bence Spider-Man: No Way Home (17 Aralık 2021) | Tom Holland - Andrew Garfield - Tobey Maguire 

Ben de onu bekliyorum, umudum var ondan. Cast'ı da sağlam görünüyor. Özellikle başrol oyuncusu Oscar Isaac ile Ethan Hawke epey iyi şimdiki yapımlara nazaran.

• örümceklerden ilki olanın doğal ağ çıkartıp diğerlerinin çıkartamaması neden acaba? ağ bitti mi örümcek de bitiyor :)

• rambetiko R kullanıcısına yanıt

Normalde örümcek güçleri karaktere ağ atma özelliği kazandırmıyor. Fakat Tobey filmlerinde buna dikkat edilmedi. Sonraki rebootlarda bu hata düzeltildi ama filmde bunu espri malzemesi olarak kullanmışlar hocam.

• Bakın amazing spider man i yeni konuşmuşken sony ne yayınladı 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rambetiko R kullanıcısına yanıt

sam raimi nin bir katkısıydı o özellik çokta efsane olmuştur kanımca, örümcek adam ağ atıcısı bozulunca veya üretmek zorunda kalınca sıradanlaşıyor, ayrıca o ağ atıcıyı pek çok kahraman da kullanabilir ama kendi vücudü ağ üretmesi gerçekten sağlam bir özellik ve ayrıcalıklı :)

evet hocam ben de sizin gibi düşünüyorum. doğal özelliklere sahip olması en güzeli aslında. sizler gibi bilgim yok marvel evreni hakkında fakat filmlerini izlemeyi severim. ağın doğal olmaması aklımdaki örümcek adamı basitleştirdi.

Sam Raimi’nin katkısı mı? Çizgi romandan aktarıldığını hatırlatmak isterim. İlk üretene sonraki geliştiricilerine ayıp olmuş biraz :)

• Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt

kardeşim bu spider man in ağını vücudundan çıkarması çizgi romanlarda önceden yoktu, sam raimi böyle bir spider-man düşünüce sonrada çizgi romanlarda da yer aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 19 Mart 2022; 18:5:20 >

Olur mu öyle şey yau, 94-95 yıllarında Todd McFarlane’in çizdiği çizgiroman vardı bende. Böyle bi kanı nerden oluştu sende merak ettim. Sam Raimi kimdir yani, bu adamların yanında.

ekleme: Yanlış mı hatırlıyorum diye bulmaya çalışıyorum.

Spider-Man: No Way Home (17 Aralık 2021) | Tom Holland - Andrew Garfield - Tobey Maguire

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulak Misafiri -- 19 Mart 2022; 21:40:19 >
  • Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt

Kardeş organik ağ diyorum bu çizgo romanlarda ağ atıcısı kullanır örümcek adam

Sam raimi kim diyorsunda bu adam sayesinde tüm dünya çizgi romanlardan sonra sinemada spider man i harika bir şelilde gördü ve tüm dünyada en çok tanınan süper kahramanlar adına arasını yazdırmayı bildi

Sen emin konuşuyorsun ben emin konuşuyorum. Beni şüpheye düşürdün şimdi. 20 küsur sene geçmiş tabi. Pdfini arıyorum bulamıyorum. Belki de sen haklısın du bakalım. Annemin evinde duruyordur o çizgiromanlar. Bi gidip bakacağım olayı aydınlatacağım.

Sam Raimi kim dediğim şu yönde. Bu çizgiroman çizen adamlar başla boyut, acayip üretken tipler. O bakımdan dedim. Yani o organik ağ Sam Raimi’ye gelene kadar 10 kere çizildi diye hatırlıyorum.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.