Şimdi Ara

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.547
Cevap
46
Favori
91.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine Rotten şişirmesi var gibi geliyor. Marvel para mı veriyor anlamıyorum ki :)
  • Şu ana kadar film çok beğenilmiş gibi gözüküyor. Gereksiz yere beklentiye girmek istemiyorum ama Spider-Man 2'den bile daha iyi diyenler var.

Ayrıca bu Flash Thompson'a alışabileceğim gibi gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Şimdiye kadar çıkan tüm filmlerin posterleri bir arada:

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland

Bence en iyiye 2004 ve 2007 posterleri aday, ikisi de o kadar iyi ki seçim yapmak zor. 2012 posterinde mazlum bir Spidey var gibi 2002'deki eh işte, 2014'teki en beğenmediğim oldu. Yeni filmin posteri konusunda ise Spidey'nin arka planda kaldığını düşünüyorum.

Her yeni postere her şeyi koyuyorlar ondan tırt duruyor. Yukarıdakilerden 2007 favorim serinin en kötüsü olsa da simbiyot olayından sağlam görsellik çıkmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tru****

Arkadaş bir taraf diyor ki gerçek Spiderman böyle olmalı liseli genç falan filan, bi taraf da bu nasıl Spiderman diyor.

Hayır olması gereken nedir cidden bilmiyorum iyi bilen biri noktayı koysun

Olması gereken bu hocam hayır biz de Tobey ile büyüdük 2. Ve 3. Filme sinemada gidişimi 4.yü bekleyişimi dahi hatırlıyorum ama biraz çizgi roman okuyunca resmen kazıklanmışız demiştim

• IMDB puanı çok çabuk düştü 7.3 gibi sabitlenecek galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimertug -- 30 Haziran 2017; 15:3:56 >
  • Araya bir tane Iron Man filmi karışmış sanırım.
  • Vizyona girdiği hafta sonu gideceğim Marvel'da en sevdiğim karakter olur örümcek bey umarım güzel bir film yapmışlardır Civil War'da çok beğenmiştim kendisini.
  • Rotten 93 vermiş de neye 93 vermiş.

Bir filme 93 vermek demek başyapıt demek nerdeyse ve çoğu marvel filmi yüksek puan alıyor.

Peki bu filmlerin neyi bu kadar müthiş de bir başyapıtmiş gibi puan alıyor.

İncelemelerde acayip para işleri dönüyor.
  • 1500-2000 oy var millet imdb hesabı yapıyor şu an hiçbir geçerliliği yok o puan 5'e de düşer 9'a da çıkar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladık Tobey şimdiye kadar gördüğümüz en iyi spider man di. Buna bende katılıyorum.

Ama sürekli bunu söyleyip yeni filmi izlemeden çöp diye bahsetmek uygun değil. Ben bu serinin çok güzel olacağına inanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casper0416

Rotten 93 vermiş de neye 93 vermiş.

Bir filme 93 vermek demek başyapıt demek nerdeyse ve çoğu marvel filmi yüksek puan alıyor.

Rotten'da Wonder Woman şu an 92 açılışı 95-100 arası yapmıştı demek ki Marvel ile alakası yokmuş bu işin

Ayrıca filmler kategorilerine göre değerlendirilir her 90 alan film başyapıt olmuyor kendi türünde iyi bir film oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Rotten'da Wonder Woman şu an 92 açılışı 95-100 arası yapmıştı demek ki Marvel ile alakası yokmuş bu işin

Ayrıca filmler kategorilerine göre değerlendirilir her 90 alan film başyapıt olmuyor kendi türünde iyi bir film oluyor

Peki bu filmlerin türü ne?

Wonder woman da 92 puan alıcak bir film değil Dc diğer filmleri göre iyi ama o kadar çok iyi değil malesef.

Senin gözünde bu filmleri türü ne olarak geçiyor onu öğrenirsem daha güzel cevap verebilirim.

• quote:

quote:

quote:

Wonder woman da 92 puan alıcak bir film değil Dc diğer filmleri göre iyi ama o kadar çok iyi değil malesef.

Senin gözünde bu filmleri türü ne olarak geçiyor onu öğrenirsem daha güzel cevap verebilirim.

Standart süper kahraman filmleri işte. Ne kadar orijinal hikayesi olsa da temelde hepsi aynı "süper güç kazan, kötüleri yen, dünyayı kurtar" bu filmlere efsane film olacak okullarda dersi verilecek beklentisiyle gitmiyor yüksek puan verenler o yüzden de bu puan gayet normal. Belki yüksek gelmiş olabilir puan film boştu diye düşünebilirsin özellikle Wonder Woman için. Tamam film çok dolu değildi ama eksi denecek yönleri de yok denecek kadar az ve ufaktı. Çizgi roman filmlerinin yüksek puan alması için başyapıt olması veya hayatını değiştirmesine gerek yok yeterince gazı veriyorlar filmden çıkan da 100ü basıyor

• Tobey

• quote:

Gidin-Gitmeyin algoritması üzerine kurulu RT puanı. Filmin kalitesini ölçmüyor. Yani şuan her 100 eleştirmenden 93'ü filme gidin, sinemada izleyin demiş. Kalite olarak ölçen bir site istiyorsan IMDb'den ziyade Metacritic'i öneririm. Hem seyirci hem eleştirmen puanına bakabilirsin Metacritic'te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 2 Temmuz 2017; 11:53:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

İYİ Kİ DOĞDUN KRAL SENİN GİBİSİ GELMEDİ

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland

The best spiderman ever

Trollüyorsan bilemeyeceğim de ciddiysen senin kadar tutarsızını görmedim. Hem Nolan-Bale diyenlere çemkiriyorsun hem de burada Tobey muhabbeti yapıyorsun. Az tutarlı ol.

• Ya şu troll ü ciddiye almayın sırf bu filme b*k atmak için tobey tobey diye trollüyor aklınca

• 4ever Tobey

• Zaten şu trollcüğü ciddiye alanlar büyük ihtimalle tanımıyordur. Çok troll gördüm de bunun kadar vasıfsızını görmedim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Standart süper kahraman filmleri işte. Ne kadar orijinal hikayesi olsa da temelde hepsi aynı "süper güç kazan, kötüleri yen, dünyayı kurtar" bu filmlere efsane film olacak okullarda dersi verilecek beklentisiyle gitmiyor yüksek puan verenler o yüzden de bu puan gayet normal. Belki yüksek gelmiş olabilir puan film boştu diye düşünebilirsin özellikle Wonder Woman için. Tamam film çok dolu değildi ama eksi denecek yönleri de yok denecek kadar az ve ufaktı. Çizgi roman filmlerinin yüksek puan alması için başyapıt olması veya hayatını değiştirmesine gerek yok yeterince gazı veriyorlar filmden çıkan da 100ü basıyor

Sizde dedikleriniz de haklısınız ama şimdi C.nolan yaptığı Batman üçlemesi var.

Bir ona bakıyorum bir şimdi çıkan süper kahraman filmlerine,Batman den fazla puan alan filmler var.

bence çok garip yani, süper kahramanları ben de seviyorum ama sinema işinde bence suyunu çıkardılar sinemayı bozdular keşke hep çizgi romanda kalsalardı.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.