Şimdi Ara

SPIDER-MAN Fan Club (Sohbet/bilgilendirme)(ANA konu) (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.138
Cevap
37
Favori
88.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biliyorum sol ayak problemli oldu bittikten sonra fark ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Spiderman klasik cilt 4 ne zaman çıkacak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Web Slinger

İyi günler. All New All Different kapsamında yayınlanan Amazing Spider-Man 1.1 ve 1.2'yi almasak bir şey kaybeder miyiz?

Bana şu secret wars'ı ve yeni marvel evrenini açıklayabilirmisin lütfen?

• quote:

Orijinalden alıntı: adil rastgeldi

quote:

Orijinalden alıntı: Web Slinger

İyi günler. All New All Different kapsamında yayınlanan Amazing Spider-Man 1.1 ve 1.2'yi almasak bir şey kaybeder miyiz?

Bana şu secret wars'ı ve yeni marvel evrenini açıklayabilirmisin lütfen?

Maalesef Secret Wars hakkında pek bilgi sahibi değilim.

• Arkadaşlar hem meraktan hemde şu uyumuş konuyu canlandırmak için soruyorum:Son birgün'den sonra Peter ve mj neden yeniden evlenmediler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adil Atalay -- 12 Şubat 2016; 0:54:27 >
  • Mrb arkadaşlar ben Bilkanın yayınladığı Örümcek adam süper serisi çizgi romanlarını biriktiriyorum, aşağıda yazdığım sayıları arıyorum, yine örümcek adam veya başka çizgi romanlarla takas edebilirim , satında alabilirim. slm
    1 3 7 10 23 43 51 52 53 56
    57 58 60 62 66 85 87 88 92 98
    99 102 104 106 108 109 112 113 114 115
  • Arkadaşlar selam,

En sevdiğim kahramanlardan birisi. lütfen aşağıdaki video hangi çizgi film serisinden alınmış yardımcı olur musunuz? venom tasarımı çok iyi gözüküyor. bu seriyi nasıl satın alabilirim?

şlimdiden teşekkürler dostlar.

https://youtu.be/-K1DPt5QcHc
  • 94 yapımı animated series'ten alınma İntrosu. Bildiğim kadarıyla satılmıyor şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marvel Studios -- 27 Mayıs 2016; 21:52:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halah_Sumul

Arkadaşlar selam,

En sevdiğim kahramanlardan birisi. lütfen aşağıdaki video hangi çizgi film serisinden alınmış yardımcı olur musunuz? venom tasarımı çok iyi gözüküyor. bu seriyi nasıl satın alabilirim?

şlimdiden teşekkürler dostlar.

https://youtu.be/-K1DPt5QcHc

Torrenttr mevcut.

• Cok tesekkurler arkadaslar. Torrentten bakacagim :)

• Merhaba arkadaşlar ilk defa çizgi roman okumaya başlıyacağım.spiderman ile başlamak istiyorum.netten Türkçe okuyacağım

hangisinden başlasam bir türlü bilemedim.lütfen hangisi ile başlamam gerektiğini ve linkini verebilirmisiniz(özel mesajdaatabilirsiniz)

not:çoook eskilerden başlamasam olur mu , yeni çizimli birşey istiyorum mümkünse
  • İnternetten türkçe okuyamazsın telif hakkı var çünkü Marmara çizgi basıyo spiderman çizgi romanlarını. Çizgi roman mağazalarında the amazing spiderman serisini bulabilirsin. Ayrıca onun devamı olan superior spiderman'e de başladılar.

• Yeni Spider-Man oyunumuz..Harika duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalarca

Yeni Spider-Man oyunumuz..Harika duruyor.

Oyunun hikayesi ney acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adil Atalay -- 14 Haziran 2016; 20:48:53 >
  • Adil Atalay kullanıcısına yanıt
    Filmlerden bağımsız özgün bir senaryosu olacakmış.Trailerdan gördüğümüz kadarıyla baş kötülerimizden biri Mr. Negative! Ayrıca Peter'ın özel hayatınada odaklanacaklarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalarca

Filmlerden bağımsız özgün bir senaryosu olacakmış.Trailerdan gördüğümüz kadarıyla baş kötülerimizden biri Mr. Negative! Ayrıca Peter'ın özel hayatınada odaklanacaklarmış.

Güzel bir oyun olacak gibi.Yeşil Cin olmazsa olmaz ama

• Arkadaşlar amazing spider-man 2 'ye başladım ama
    hero/menace sistemi çok rahatsız edici.
    Kapatmanın bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

Merhaba arkadaşlar ilk defa çizgi roman okumaya başlıyacağım.spiderman ile başlamak istiyorum.netten Türkçe okuyacağım

hangisinden başlasam bir türlü bilemedim.lütfen hangisi ile başlamam gerektiğini ve linkini verebilirmisiniz(özel mesajdaatabilirsiniz)

not:çoook eskilerden başlamasam olur mu , yeni çizimli birşey istiyorum mümkünse

http://www.cizgidiyari.com/forum/orumcek-adam/
  • Olayın ilk zincirlerinin geçtiği (örümceğin ısırması, amcasının ölmesi) en yeni seri hangisidir arkadaşlar ?
  • All New all different spidey (gerçekten adı spidey)

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.