Şimdi Ara

SPIDER-MAN Fan Club (Sohbet/bilgilendirme)(ANA konu) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.138
Cevap
37
Favori
88.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotoğrafçılığın yanısıra mezun olduğu Midtown lisesinde Fen derslerine öğretmen olarakta girmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekür ederim arkadaşlar

• Yeni renklendirilmiş çizimim :)

SPIDER-MAN Fan Club (Sohbet/bilgilendirme)(ANA konu)
  • Teşekkür ederim Mahmut
  • Yalarca kullanıcısına yanıt
    Çok fena olmuş çözünürlüğü büyük olsaydı 3648x2736 mesela poster diye çıkartırdım valla :)
  • Spideyi severim fakat Miles olarak <3
  • Arkadaşlar benim bildiğim yeni Amazing Spiderman serisi Superior Spiderman bittikten sonra başlıyordu fakat Marvel'ın resmi sitesinde yeni ASM'in ilk sayısının nisan 2014'te yayınlandığı yazıyor, yine resmi sitede Superior Spiderman'in son sayısı eylül 2014'te yayınlandığı yazıyor. Bunun sebebi nedir? Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: F22njr11

Arkadaşlar benim bildiğim yeni Amazing Spiderman serisi Superior Spiderman bittikten sonra başlıyordu fakat Marvel'ın resmi sitesinde yeni ASM'in ilk sayısının nisan 2014'te yayınlandığı yazıyor, yine resmi sitede Superior Spiderman'in son sayısı eylül 2014'te yayınlandığı yazıyor. Bunun sebebi nedir? Şimdiden teşekkür ederim.

O senin dediğn Vol 3. zaten genelde Spider-Verse ile geçiyor. Geçen ay yeniden başlayan ise vol 4. , Secret Wars sonrası evrende geçiyor ve vol 3'ün kaldığı yerden devam ediyor. Pazarlama stratejisi yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solert

quote:

Orijinalden alıntı: F22njr11

Arkadaşlar benim bildiğim yeni Amazing Spiderman serisi Superior Spiderman bittikten sonra başlıyordu fakat Marvel'ın resmi sitesinde yeni ASM'in ilk sayısının nisan 2014'te yayınlandığı yazıyor, yine resmi sitede Superior Spiderman'in son sayısı eylül 2014'te yayınlandığı yazıyor. Bunun sebebi nedir? Şimdiden teşekkür ederim.

O senin dediğn Vol 3. zaten genelde Spider-Verse ile geçiyor. Geçen ay yeniden başlayan ise vol 4. , Secret Wars sonrası evrende geçiyor ve vol 3'ün kaldığı yerden devam ediyor. Pazarlama stratejisi yani.

Saol hocam

• Arkadaşlar madem herkes çizgi roman seviyor bende bir duyuru yapmak istiyorum . Eğer kurallara aykırı bişi varsa BAN yada yasaklatmadan mesajı silebilirsiniz :) yada bana yazın ben sileyim. Forumda sıkıntı olsun istemiyorum yalnızca güzel bir paylaşım ve bilgi olsun diye yazıyorum Teşekkürler

Merhaba çizgi roman severler.

7-15 Kasım 2015 tarihlerinde İSTANBUL Beylikdüzü Tüyap kitap fuarında 6. salon 104B standında
    Çizgi zamanı ( türkçe çizgi roman ) 13gezegen ( Cilt - MANGA ) VobuzcomicS ( orjinal fasikül , imzalı variant cover özel sayılar )

5000 yakın çizgi roman olacak . Türkçe ve ing orjinal hem fasikül hem cilt bulabileceğiniz ayrıca orjinal MANGA ve İtalyan ekolü ile birlikte dünya klasiklerinide bulabileceğiniz standımıza tüm çizgi roman severleri bekleriz .

Metrobüs son durağı Beylikdüzüne kadar gidiyor . ( Taksim yada herhangi bir yerden metrobüse ulaşabilirseniz fuardasınız :)

Sormak istediğiniz birşeyler olursa buraya yazabilirsiniz.

DC New 52 Batman , Superman , Harley Quinn , Wonder Woman , Joker , Aquaman , Green lantern , Flash , Green Arrow , Justice League , Cyborg , Deathstroke , Lobo ayrıca 3D çizgi romanlar

Marvel Deadpool , Spider-man , X-men , Avengers , Iron man , G of Galaxy , Thanos , Thor , Hulk , CAP

Image Walking Dead , Spawn , Saga

Manga One peace , Naruto , Death Note , Attack of Titan aklınıza gelebilecek tüm orjinal MANGA lar

• vobuz V kullanıcısına yanıt
    İsmi görünce hatırladım. Yıllar önce ilk yabancı çizgi romanlarımı sizden almıştım. ASM #500, #539, House Of M #3 vs.

Böyle bir etkinliği Ankara kitap fuarında da yapacak mısınız acaba?

İstanbul'da yaşasam kaçırmazdım kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solert -- 30 Ekim 2015; 15:03:11 >
  • Asm 500 iyi sayı :)
    Ankara içinde fuar olursa takvime uyarsa gelmeye çalışırız .
    İstanbulda olmayanlar için hafta sonu günü birlik gel git olur ama maddi ve zaman durumuna bağlıdır .

Müsait olursanız bekleriz
  • vobuz V kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bilgi için teşekkürler. Bir sorum olacak. Örneğin D&R'ın internet sitesinde çizgi romanın fiyatı 20 lira iken mağazasında 28 lira. Sorduğumda internetten alımı yaygınlaştırmak için yaptıklarını söylediler. Sizde kitapların fiyatı ne derecede olacak? Teşekkürler.

• Yeni çıkan serinin ilk 2 sayısını okudum da olmamış. Biz Peter'ı böyle değil halkın kahramanıyken sevdik, çakma Tony Stark yapmanın bir anlamı yok.

Dan Slott'un acilen Spider-Man yazarlığından alınması lazım. Miladını çoktan doldurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solert -- 1 Kasım 2015; 22:25:33 >
  • Merhaba arkadaşlar yakın zaman da çizgi roman okumaya başladım fakat umduğumu bulamadım.Elimde marmara çizginin bastığı Spider-Man ler var ilgilenen arkadaşlar dükkanıma bakabilir.
  • Solert kullanıcısına yanıt
    Hocam nereden okudunuz? Ben de okumak isterim.

• Secret Wars sonrası Spider-Man serilerinin adı nedir? Sadece 1 seri mi var Amazing vs gibi?

• Selamlar

Fuar için birçok seride indirimimiz olacak . Bekleriz .

Teşekkürler
  • En son çalışmam..gece salınmak bir başkadır :)

SPIDER-MAN Fan Club (Sohbet/bilgilendirme)(ANA konu)
  • Yalarca kullanıcısına yanıt
    Hocam eline sağlık çok iyi olmuş

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.