Şimdi Ara

Specialized Test The Best

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aktif Pedal distribitörü olduğu bisiklet markası Specialized'ın “Test The Best” adı altında 15-16 Haziran tarihleri arasında iki günlük bisiklet deneme etkinliği organize ediyor. İstanbul, Polonezköy'de gerçekleştirecek etkinlik ücretsiz olacak. Etkinliğe katılan meraklılar Specialized bisikletlerini, ürün ve teknolojilerini yakından inceleme ve deneme şansına sahip olacaklar. İki gün boyunca sürecek organizasyon, sabah saat 10.00'da başlayacak ve gün boyu ikramlarla 18.00'e kadar devam edecek.

İstanbul'da gidebilecek olanlar kaçırmasın Türkiye'de ilk defa düzenleniyor.

www.mtbtr.com/haber/haber.asp?kayitno=2973

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Ege -- 13 Haziran 2013; 1:19:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Denemek isterdim gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merida'nın Spec. hisselerine sahip olması nedeni ile, bir sonraki bisikletim olma ihtimali yüksek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur NET

Merida'nın Spec. hisselerine sahip olması nedeni ile, bir sonraki bisikletim olma ihtimali yüksek :)

niyeyse aklıma senin böyle bir yorum yapmış olabileceğin geldi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

quote:

Merida'nın Spec. hisselerine sahip olması nedeni ile, bir sonraki bisikletim olma ihtimali yüksek :)

Memnuniyet başka bir şey..
  • Kayıt yaptırdım haftasonu oradayım Gelecek olanlar varsa birlikte gidebiliriz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

quote:

Memnuniyet başka bir şey..

• Merkez bi yerde yapsalardı keşke. Kim nasıl gidecek Polonezköy'e?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zdbrg

Merkez bi yerde yapsalardı keşke. Kim nasıl gidecek Polonezköy'e?

o zamanda dağ bisikletlerini test edemezsiniz
  • Bi Belgrad Ormanı olsaydı bari. En azından daha merkezi yerde :)

Benim aklımda olan ve inceleyeceğim yol bisikletleri olduğu için dağı pek düşünmemiştim. Roubaix'i deneyebilseydik iyiydi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zdbrg

Bi Belgrad Ormanı olsaydı bari. En azından daha merkezi yerde :)

Benim aklımda olan ve inceleyeceğim yol bisikletleri olduğu için dağı pek düşünmemiştim. Roubaix'i deneyebilseydik iyiydi :)

istanbula hayatımda hiç gitmediğim için bir yorum yapamayacağım ama vardır bir bildikleri. poyrazde köy genelde ciftlik evleri vardı sanırım belki öyle bir pist parkur vs. ayarlamışlardır. belli bir alanda kullanmaya izin verirler sonuçta milyarlık bisikletler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.