Şimdi Ara

Spec ops delta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar delirtti spec ops çok merak etmeme rağmen bir türlü açamadım deltayı. delta dan ss gösterebilcek yada görevleri söyleyebilcek bir arkadaş var mı ?

• delta
    http://img27.imageshack.us/i/deltay.jpg/
    echo
    http://img17.imageshack.us/i/echost.jpg/

tek başına yapılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karn-ı bahar -- 3 Mart 2010; 8:57:42 >
  • İlk part 14*
    2. part 8*
    3. part 8-9*
    4.part 6* ama yetmiyo tek kişi oynayıncada bu kadar oluyo bunun save dosyası yok mudur ?
  • Arkadaşlar bu special ops bölümlerini tek başına bitirmek neredeyse imkansız. Hamachi üzerinden iki kişi oynamanızı tavsiye ediyorum. Ben oynuyorum isterseniz hamachi adını felan veriyim benim bütün yıldızlar açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem_53

Arkadaşlar bu special ops bölümlerini tek başına bitirmek neredeyse imkansız. Hamachi üzerinden iki kişi oynamanızı tavsiye ediyorum. Ben oynuyorum isterseniz hamachi adını felan veriyim benim bütün yıldızlar açık.
    bende orjinal var seninle oynayabiliyor muyum yine de ?
  • ağ adı : Modern Warfare 2 Special Ops TR
    şifre :123 olaması lazım :D
    gir bi deneyelim büyük olasılıkla olacaktır.
  • HAMACHİDEN NASIL OYNANIYOR
  • Arkadaşlar google da "hamachi ile special ops oynamak" diye aratın çıkıyor zaten bir sürü site, o sitelerde ayrıntılı bi şekilde yazıyor.
  • 1. Part

2. Part

full yıldız ile bitti .

İnş delta yı açıcaz tek kişi açan varmı forumda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcible -- 4 Mart 2010; 13:41:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcible

1. Part

2. Part

full yıldız ile bitti .

İnş delta yı açıcaz tek kişi açan varmı forumda ?

Hocam ben deltayıda ve diğer bölümleride tek başıma bitirdim ama birtek echoyu açamadım.yıldızım yetmiyor.
  • sonuncusu(echo) bitmiyor ilk ikisi zihinsel rahatsızlıklara yol açıyor gene de bitiyorda sonuncusu çok acayip

Armor piercing bölümüne tek kişilik tavsiyesi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dividi -- 4 Mart 2010; 17:50:53 >
  • Echo açıldı :D

1 , 2 full 3 % 50 4 % 50 echo daki bölümlere baktım sadece

Ama zorlamadı fazla echo yu açarken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcible -- 4 Mart 2010; 18:24:11 >
  • quote:

Echo açıldı :D

1 , 2 full 3 % 50 4 % 50 echo daki bölümlere baktım sadece

Ama zorlamadı fazla echo yu açarken

hocam echoyu nasıl açtın ben açamadım bir türlü.Save falan yokmu nasıl açacaz onu ? Trainer da işlemiyor bu oyunda
  • Hangi görevler kaç yıldız bi söylermisin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcible -- 5 Mart 2010; 18:52:28 >
  • quote:

Hangi görevler kaç yıldız bi söylermisin ?

Hocam dün açtım echoyu ama bugün 1 yıldızda bile bitiremiyorum acaip zor.NAbıcaz
  • Hocam Echo da 1. bölümde yavaş ve emin ilerliceksin askerlerin önüne atlamıcan çünkü çatışma çok yakında geçiyor aralarında kalmamalısın uzaktan al.

2. bölümde zırhlı askerlerin açık noktası elindeki ağır makineli yanına yaklaşırsa resmen seni biçiyor. ama uzaktan yakına kısmen daha az hasar alıyorsun zaten kaçmaya çalışırsan hemen farkı açarsın ki bu bölümde sonsuza kadar kaçabilirsin. Şayet baret ile beynine sıkmaktan başka çare yok gibi. Bir süre sonra mermi biticek 3. bölümdede aynı taktiği kullanman işine yarayacaktır. Gerçi bir süre sonra ikili gelmeye başlıyorlar ve bende bazukayı buna karşı nasıl kullanmak gerektiğini bilmiyorum. Baret çok daha seri idi ve uzaktan ateş etme avantajın vardı. Yani 3 bölümde iyi zorlıcak ben yarın bidaha denicem inş. Her seferinde echo yu açmaya çalışıyoruz malum internet kafe

• quote:

Hocam Echo da 1. bölümde yavaş ve emin ilerliceksin askerlerin önüne atlamıcan çünkü çatışma çok yakında geçiyor aralarında kalmamalısın uzaktan al.

2. bölümde zırhlı askerlerin açık noktası elindeki ağır makineli yanına yaklaşırsa resmen seni biçiyor. ama uzaktan yakına kısmen daha az hasar alıyorsun zaten kaçmaya çalışırsan hemen farkı açarsın ki bu bölümde sonsuza kadar kaçabilirsin. Şayet baret ile beynine sıkmaktan başka çare yok gibi. Bir süre sonra mermi biticek 3. bölümdede aynı taktiği kullanman işine yarayacaktır. Gerçi bir süre sonra ikili gelmeye başlıyorlar ve bende bazukayı buna karşı nasıl kullanmak gerektiğini bilmiyorum. Baret çok daha seri idi ve uzaktan ateş etme avantajın vardı. Yani 3 bölümde iyi zorlıcak ben yarın bidaha denicem inş. Her seferinde echo yu açmaya çalışıyoruz malum internet kafe

Desteğin için t.ederim.Yanlız ben ilk bölümde onları üstüme cekip flash bang atıyorum o kör olurken ağır makinalı silah ile biçiyorum resmen ancak öyle ölyorlar.Ama bu elemanlar 15 tane olduğu için bi süre sonra 2 şer 2 şer geliyorlar flash bang atsamda yetmiyo birine saydırırken diğeri beni süzgeçe çeviriyor.

Diğer bölümleri de oynadım ama onlar ilk bölüme göre çok daha zor.Ama inat ettim bitiricem

Ne yapıcaz hiç bilmiyorum

Hocam sende bi flash bellek bul bi yerden echoyu açtığında save dosyasını ona kopyala her geldiğinde flash tan atarsın pc ye tekrar tekrar uğraşmana gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !sTaNbLuE -- 7 Mart 2010; 12:39:34 >

• en son bölümü açmama 6 yıldız kaldı hamachiden oynıcak varsa pm atın oynayalım
  • Kardeş artık elim kendiliğinden gidiyor paranoyak oldum tüm bölümleri ezberledim aça aça ah evde olsa 69 yıldız olduydu. Şimdi açtım gene echo yu :D 2-3 saatte high explove de dediğim taktiği uyguladım oyun full kırmızı geçti ama ilk yıldızı aldık şimdi 2. yi denicem
  • 1-)Şimdi oynayarak açık yanlarını buldum. Baret ile bir kez vurursanız kalkması 3 , 5 saniye sürüyor . Bu sürede paso üstüne boşaltın şarjörü

2-)bu zırhlı askerler ya yürüyor ya koşuyor ve tabikide ikisinin farklı hızları fark dönmeye yakın çıkmak üzere olduğunu anlayıp hazırlanın bazuka vb varsa geniş alana yayıldığı için ateşi başlatın. Kesmek galiba etkili değil

3-) Hantallığına aldanıp dibinden baret ile sıkmamak lazım arkadaş canlanıyor ve biçiveriyor hemen

4-) Merminiz biterse yada kan artarsa g*tünüzü dönüp kaçmayın elindeki ağır makineli ama hedefi iyi vuruyor

5-)Hostiles in açık noktası buyukçene bir nesne araba masa vb bulduğunuzda köşeye sıkıştıysanız hostiles i nesnenin karşısında tutun ve ona göre sağa yada sola kaçın vakit buluncada topuklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcible -- 7 Mart 2010; 18:32:20 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.