Şimdi Ara

speaker'lar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar buralarda gezerken 2x800 wattlık speaker gördüm boyutları da en fazla 15cm idi içeri gidip dükkan sahibine hadi len! demeden önce size bir danışayım dedim bu arada fiyatı da 14milyon du. o

• ************HADİ LEN**********

İMKANSIZ O DÜKKAN NERDE?
  • "hadi len" yerine "hastır len" kullanabilirsin
  • o haaaaa diyebiliriz
  • bu 800watt PMPO değeridir mutlaka. RMS Karşılığıda tahmini olarak 10 ila20watt arasında bir değeri ifade eder. yani normal abartılı bir şey yok.
  • bence 2x2 Watt felandır
  • RMS i biliyorum PMPO degeri ne oluyor du?
  • Peak Music Power Output
  • tabiki ohaaaaaaaaaaaa diyorum öyle sey olrmu ya
  • pmpo demek hoporlerin bir anlık dayanabilecegi maksimum güctür.genellikle hoporlor satan yerlerde ve kutuların üztünde bu degerler vardır.gercekte rms degeri önemlidir.çünkü hoporlore pmpo gücü kadar bir güc gelse hoporlor infilak eder.
    dükkanın sahibine selam söyle ne sallamıs öyle
  • Kaile bile alınmaz bu.
    Ben prof receiver lerin bile 100 watt cıkıs verdigine inanmıyorum. Ev ortamında gercek 50 watt bile cok fazla. Bu watt olayını bir asamadık gitti yaw. Urunlere 250,500,1000 watt gibi etiketlemeler, komik bile degil o derece.
  • bende arçelik müzik seti var kolonları 2x35 watt adamlar delikanlı gibi gerçeği yazmışlar fakat o dükkanda aynı kolonlar 800 müydü 900 müydü öyle bişey yazmışlar üzerlerine bu suç değil mi? i.....ler adam kandırıyorlar resmen ya
  • Bu konuda o kadar farklı ve cesitli degerlendirmeler varki hepsi bunları kullanıyor ve gercekten cok uzak sonuclar cıkıyor. Mesela bir hoparlore adamlar bir frekansı cok kısa zamanda uyguluyorlar islerine geldigi gibi tabi sonra oluyor 200,500 watt. Bu degerlere dayanarak iddia ediyorlar. Standart 20 hZ ile 20 kHZ aralıgında surekli calısacak uygulamaya dayalı sonuclardan cok uzak tabi. Boylece kandırmadan cok yanlıs yonlendirmeyle cozuyorlar isi. Ben piyasada satılan 5*100 - 7*100 watt gibi receiverlerin bile o gucleri cıkardıgına inanmıyorum. Malesef piyasa boyle. Mumkun oldugunca bilgi toplayarak ve bilinclenerek kanmamak lazım.
  • benimle hislerimi paylaştığınız için hepinize minnettarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.