Şimdi Ara

SPARTADA 90 LVL FULL FARM ARCHER!SATILIK VEYA VENUS TE 90 LVL LE TAKAS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Server: Sparta
    Guild: Divine ( King of sparta )
    Build: Str Archer Full Farm
    Satış Şekli: CHAR VENUS SERVERINDA 90 LVL FULL FARM HYBIRD SWORD-90 FULL FARM WIZARD-90 FULL FARM STR ARCHER LA TAKAS EDILECEKTIR Yada 700 ytl ye bu hali ile yada 1000 ytl ye char + 1b gold.
    Satış yeri:Kocaeli istanbul Erzurum elden yada bi kişi aracılığı ile Netten.

Arkadaşlar Skillerin bulunduğu resimlerde eksikler var mesela fire daki shield serisi şu an full pacheon mind bow serisi full ve gine firedaki görünmezlik skilleri 8 lvl e kadar açık ve üstüne 15k spsi var.Acc de PREMIUM PLUS yok diye üzülmeyin bilerek açmadım 435 civarı silki var istiyen aldığı gibi açar pvp sine girer.Pre plus alınınca 28400 hp ve %111 phy balance oluyor fazlasıyla yeterli.Takas için ya kafa kafaya istiyorum ya aynı 1b goldu char yada hiç goldsuz ve satılcak en az 400m lukta item var.Kasa azına kadar tablet dolu silk scroll dur hp scrolldur her bişey var element vs vs yani hiç değilse 25 tane 9d Str tablet var gerisini siz düşünün :D Başka bişe merak eden olursa sorsun.Uhm bide charın sağlamlığı ile ilgili benim pvp lerimi izliyen varsa glavierlerle nası dalga geçtiğimi görür bladecilerle zaten pvp yapamassınız pot wara dönüşür xbow ve wizardanda extreme olduğu halde tek yemediği için yatırabiliyorum ve okadar wizardın içinde 8 kere Sheitan kestim fazla söze gerek yok herkeze iyi eğlenceler.

Gerekli resimler
    http://img525.imageshack.us/img525/8016/giysilerll6.jpg
    http://img525.imageshack.us/img525/1213/skiller1hoh0.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightdeath -- 29 Ağustos 2008; 20:24:14 >

• up
  • Up.
  • takas sadece yazdıklarınlamı olabilir?
    alps server ında 90 xbow dagger bard var.

kolay gelsin.
  • Xbow dagger bana uyar ama venus serverında lazım ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: isa6n

takas sadece yazdıklarınlamı olabilir?
    alps server ında 90 xbow dagger bard var.

kolay gelsin.

pm ye bakarmısın...

up up
  • Pm de yeni bişey yok bişemi oldu?
  • Hayırlı satıslar UP
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightdeath

Pm de yeni bişey yok bişemi oldu?

bana atmış hocam pm yi yanlışlık olmasın.
  • Uhm benim konuda olunca otomatik olarak üstüme alındım sana atmış.
  • quote:

Uhm benim konuda olunca otomatik olarak üstüme alındım sana atmış.

pardon karışıklık oldu
  • quote:

Nick: lllHlll
    Server: Sparta
    Guild: Divine ( King of sparta )
    Build: Str Archer Full Farm
    Satış Şekli: CHAR VENUS SERVERINDA 90 LVL FULL FARM HYBIRD SWORD-90 FULL FARM WIZARD-90 FULL FARM STR ARCHER LA TAKAS EDILECEKTIR Yada 700 ytl ye bu hali ile yada 1000 ytl ye char + 1b gold.
    Satış yeri:Kocaeli istanbul Erzurum elden yada bi kişi aracılığı ile Netten.

Arkadaşlar Skillerin bulunduğu resimlerde eksikler var mesela fire daki shield serisi şu an full pacheon mind bow serisi full ve gine firedaki görünmezlik skilleri 8 lvl e kadar açık ve üstüne 15k spsi var.Acc de PREMIUM PLUS yok diye üzülmeyin bilerek açmadım 435 civarı silki var istiyen aldığı gibi açar pvp sine girer.Pre plus alınınca 28400 hp ve %111 phy balance oluyor fazlasıyla yeterli.Takas için ya kafa kafaya istiyorum ya aynı 1b goldu char yada hiç goldsuz ve satılcak en az 400m lukta item var.Kasa azına kadar tablet dolu silk scroll dur hp scrolldur her bişey var element vs vs yani hiç değilse 25 tane 9d Str tablet var gerisini siz düşünün :D Başka bişe merak eden olursa sorsun.Uhm bide charın sağlamlığı ile ilgili benim pvp lerimi izliyen varsa glavierlerle nası dalga geçtiğimi görür bladecilerle zaten pvp yapamassınız pot wara dönüşür xbow ve wizardanda extreme olduğu halde tek yemediği için yatırabiliyorum ve okadar wizardın içinde 8 kere Sheitan kestim fazla söze gerek yok herkeze iyi eğlenceler.

Gerekli resimler
    http://img525.imageshack.us/img525/8016/giysilerll6.jpg
    http://img525.imageshack.us/img525/1213/skiller1hoh0.jpg

Venus:Warior/cleric90 +5-+6 robe set 1h-2h max we weaponlar +7 sanada uyarsa takas yapabiliriz.

• Yahu ben konuyu açtımda hiç mai ile irtibada geçemedim bi gelse senin charı düşünebilirim illu ama cleric maxmı??
  • gerekli skiller evet 90da cleric
  • anil-gltkn@hotmail.com ekle görüşelim
  • Yahu kaç tane forum acc si ile giriyorsun bende şaşırdım hangi birisine inanayım? :)
  • Ben onun arkadaşıyım şu an foruma giremiyormuşta :D bu arada ben Cle4ner 8)
  • up
  • bu arada silkroadonline turnuvasına katılım linkim yardımlarınızı bekliyorum

http://www.gamesultan.com/silkroad/userDetail.asp?UserID=2340
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.