Şimdi Ara

SPARTA SERVERINDA SATILIK 3B CIVARI GOLD!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satış şekli:İstanbul ve Kocaeli civarı elden olmazsa önce para ptt den sonra gold.
    Elimde 3b civarı gold var ilgilenenler pm atsın ulaşabilcekleri bi internet adresi veririm.

Fiyatlar:
    1B gold=290 YTL.
    2B gold=549 YTL.
    3B gold=790 YTL.

B=Billion yani milyar.

1b den aşağı gold satımı olmıcaktır.Ve sakın pahalı demeyin araştırırsanız ucuz olduğunu anlıcaksınız.

Goldun bende olduğuna dair küçük bi kanıt:
    http://img231.imageshack.us/my.php?image=asdyh5.png

Edit:Fiyat değişikliği Türkiye sınırları içinde en ucuzu olmuştur artık galiba omg :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightdeath -- 9 Ekim 2008; 14:55:46 >

• burda 3b göremedim ben

ve burda az buz bi miktardan bahsetmioruz elden satış için hangi il oldugunu sölersen ii olr
  • ben muroyu tanıyom sağlam iş yapar yani onda yamuk olmaz gösterdiği muslugun vanası demek istiyo
  • DeathWall:
    1.9B görüyorsun orda 2b tamamlamak o kadar zor deil bide orda sun chest var dikkat edersen saniyede 1b ye gider yeterki sen 3b alıcam de çok zor deil halletmesi Ben alıcı hemen çkmıcağını bildiğim için erkenden koydum bilmem anlatabildimmi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightdeath

DeathWall:
    1.9B görüyorsun orda 2b tamamlamak o kadar zor deil bide orda sun chest var dikkat edersen saniyede 1b ye gider yeterki sen 3b alıcam de çok zor deil halletmesi Ben alıcı hemen çkmıcağını bildiğim için erkenden koydum bilmem anlatabildimmi.

tamamda kardeşim hemen çıkarsa 3b gold isterse sun chest mi verecen

bu arada ili de belirtirsen ii olur
  • daha ucuzuda var bundanda ucuzu var aslındahttp://botturk.com/goldfiyat.html lütfen sparta serverını tıklyaıp görünüs bu sitdende daha ucularıda var ama sen genede satısı yap engellemeyem inş satarsın daha ucuzu yok dedinde ondan
  • Sparta 1000 Mil 160.90 $
    Free Powerleveling service 36 hours

bence fiyatı düşürmelisin
  • Hmm bu oyunun da vıcığı çıkmış anlaşılan düşürürüz bizde.
  • Orda 1 Bil Gold 304 Milyon Ediyor Hesapla Bak Adam 290 Tl'ye Satıyor. Tabi Matematiği Olan Anlar.
  • Up...
  • Up...
  • LKardeşim okula gitti yine iş bana düştü Silkroad gold satılıktır bundan ucuzu yok hiç bi sitede hemde en güvenilir sistemle elden hotmail. adresim koncuk@hotmail.com cep telim 05324203687 almak isteyen bana ulaşabilir ismim Mustafa herkeze iyi oyunlar
  • Muro başkan kimseye yanlış yapmaz!
    Küçük bir bilgi: bu akşam KVP var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeathWall

Sparta 1000 Mil 160.90 $
    Free Powerleveling service 36 hours

bence fiyatı düşürmelisin

1b=136$
  • Sparta 1000 Mil 156.90 $ Free Powerleveling service
    36 hours Kimse kimseyi kandırmasın 136 dolar ne ya girin siteye kendiniz bakın onun bunun ucuz numaralarını kopyalamayın hemde bu siteler kendileri bile 3 günde ancak verebiliriz diyor ve 220 ytl ye geliyor 1 m gold

3 milyar goldu 600 e satıcam alabilicekmisin gelmiş bide burda kopyalayıp yapıştırla bişe yaptığını sanıp kendini küçük düşürüyosun

Ayrıca çest te satılmıştır ilgilennenlere duyurulur 3,2 b gold hazır halde çarda mevcuttur
  • up
  • up
  • up yokmu alan

alan kişiye hediyelerimde olacak gold gibi hadi bahalım bu fırsatı gaçırmayın fiyatlarıda indirdim ciddi olan cepten ulaşsın konuşalım fiyatları orda konuşuruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.