Şimdi Ara

sparkle 8800gt hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ekran kartını takıtığımda 1 uzun 3 kısa bip sesi geliyor.ekran kartı hatası olduğunu biliyorum fakat arasıra açılıyıor çoğu zaman açılmıyor.bu kartı servise göndersem çalışıyor diyip gerimi gönderirler?

• hocam detaylı bilgi ver sistem özelliklerin nedir bendede yanı vga dan var
  • Hiç kartı çıkartıp tekrar taktın mı? Belki yuvada bakır yerlerinde oksitlenme vardır.Kontak sprey ile ekran kartının bakır uçlarını temizle bence.Garantiye göndermek bana ölüm geliyo bu parçaları , bilmem size nasıl gelir ama ilk baş şu dediğimi bi uygulayın.Kontak sprey temin edemezseniz bizzat denedim işe yarıyor temiz beze biraz camsil ile nemlendirin silin.
  • hocam bakır uçları dediğiniz pci-exp slotuna giren uçlarmı?

bu arada güç kaynağı olarak silwerpower 400w kullanıyoruz..bu bilgisayarda görüntü hiç gelmiyor

benim kullandığım sistemde 4870 takılı ve 750w tt güç kaynağı var.bu sistemde ise 3-4 kere 1 uzun 3 kısa hatası evriyor..bazen açılıyor sorunsuz oyun oynuyoruz restart attığımızda bazen tekrar aynı hatayı veriyorum uzun süreli..garip bişey

teknik servise gönderdim telefon açtılar şuanda çalışıyor diyorlar..arasıra çalışıyor ama yine yapacak aynı şeyi..
  • + güç giriş kablolarını takmamışsınız galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: K0rkunc

+ güç giriş kablolarını takmamışsınız galiba

o güç kablosunu takmasa sistem hiç açılmazki bu nasıl bi teori

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorist -- 14 Kasım 2008; 14:49:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Spirit_of_sLy

hocam bakır uçları dediğiniz pci-exp slotuna giren uçlarmı?

bu arada güç kaynağı olarak silwerpower 400w kullanıyoruz..bu bilgisayarda görüntü hiç gelmiyor

benim kullandığım sistemde 4870 takılı ve 750w tt güç kaynağı var.bu sistemde ise 3-4 kere 1 uzun 3 kısa hatası evriyor..bazen açılıyor sorunsuz oyun oynuyoruz restart attığımızda bazen tekrar aynı hatayı veriyorum uzun süreli..garip bişey

teknik servise gönderdim telefon açtılar şuanda çalışıyor diyorlar..arasıra çalışıyor ama yine yapacak aynı şeyi..

evet pcı-e slotuna giren uçlar.yani ekran kartının altındaki yerler.
    neyse vermişsin.sorun çıkmadığını iddia ederlerse problem anakarttan yada power ek güç girişinin arada bir temazsızlığıda olabilir.bunları göz önünde bulundurursun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.