Şimdi Ara

Space tuşuna basınca bilgisayarın sesi kısılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Space tuşuna basınca bilgisayarın sesi kısılıyor.Genellikle sesi azaltınca veya çoğaltıktan sonra oluyor.Çok sinir olmaya başladı bu durum.
    Vista kullanıyorum kısılmaması için napmam lazım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanbilderass -- 3 Ağustos 2010; 16:20:21 >

• güncel
  • Hocam internette araştırdım biraz.

Alıntı yapıyorum
    quote:

eğer klavyenin cdsi veya disletinden bir program yüklediysen "hotkey "diye onu kaldırırsan işin hallolurverir klavyeye bi şey olmaz.
    klavyen kablolu mu kablosuz mu ona etki edebilir belki kablosuz ise kaldırma ve derdine katlan
  • Klavyenin cd si yok ki tak kullan

Nasıl düzeltcem nalet olası sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanbilderass -- 3 Ağustos 2010; 17:49:22 >
  • Denetim masasından klavye ayarlarına gelince yukardaki tab'larda tuşlar diye bi sekme var mı

bende Hp masaüstü pc nin multimedia klavyesi var oradan ses aç ses aç/kıs a tuş atayabiliyosun da belki ordan sen de tuşu yanlışlıkla space oalrak atamışsındır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

Denetim masasından klavye ayarlarına gelince yukardaki tab'larda tuşlar diye bi sekme var mı

bende Hp masaüstü pc nin multimedia klavyesi var oradan ses aç ses aç/kıs a tuş atayabiliyosun da belki ordan sen de tuşu yanlışlıkla space oalrak atamışsındır

Space tuşuna basınca bilgisayarın sesi kısılıyor

Deli olcam ya oyunlara giremiyorum.Yardımcı olabilecek biri varsa gerekirse Team wiever vereyim girsin pc me yapsın şunu sinir oldum ya.

• güncel.
  • güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.