Şimdi Ara

'SÖZ' - Tolga Sarıtaş (Star TV) & 3 Nisan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
2
Favori
14.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay arkadaş iyiki Dağ 2 tuttu ya hemen bokunu çıkarın.

Adam akıllı birşey çekin aksiyon olsun işte niye taklit ediyorsunuz ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Vay arkadaş iyiki Dağ 2 tuttu ya hemen bokunu çıkarın.

her hafta 2.5 saat olacak, pek bir şey beklememek lazım aksiyon anlamında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Vay arkadaş iyiki Dağ 2 tuttu ya hemen bokunu çıkarın.

her hafta 2.5 saat olacak, pek bir şey beklememek lazım aksiyon anlamında.

Hiç birşey beklemiyorum zaten amerikan dizisi the unit vardı eskiden bari onu uyarlasalar en azından gideri olur. Burada olacaklar belli sonuçta.

• Tolga saritas iyi oyuncu bence ama bu rol yakismaz gibi.

• Televizyon dünyasının iki başarılı ismi Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın yapım şirketlerinin birleşmesi ile oluşan TIMS&B'nin ilk projesi Söz için geri sayım başladı. “Gözün Arkada Kalmasın” sloganıyla dikkat çeken 'Söz' dizisinin ilk tanıtımı geçtiğimiz gün yayınlandı.

Tanıtımda; bir çatışmanın ortasında yüze yakın teröristin arasında kalan Özel Kuvvetler Timi'nin on iki mensubu, bu umutsuz anın içinde ve ölümün kıyısındayken, komutanlarına hayatta kalacaklarına ve görevi tamamlayacaklarına dair “Söz” veriyor. Dizinin adına da gönderme yapan tanıtım, izleyenler tarafından büyük ilgi gördü.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı ve bir Özel Kuvvet Timi'nin hikayesini konu alan “Söz” dizisinin çekimleri ise tüm hızıyla devam ediyor.

Yollarını intikamın birleştirdiği kahramanlar

Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır.

“Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklar. Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler.

On iki kahraman asker

Zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise; Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş ve Volkan Uygun canlandırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Televizyon dünyasının iki başarılı ismi Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın yapım şirketlerinin birleşmesi ile oluşan TIMS&B'nin ilk projesi Söz için geri sayım başladı. “Gözün Arkada Kalmasın” sloganıyla dikkat çeken 'Söz' dizisinin ilk tanıtımı geçtiğimiz gün yayınlandı.

Tanıtımda; bir çatışmanın ortasında yüze yakın teröristin arasında kalan Özel Kuvvetler Timi'nin on iki mensubu, bu umutsuz anın içinde ve ölümün kıyısındayken, komutanlarına hayatta kalacaklarına ve görevi tamamlayacaklarına dair “Söz” veriyor. Dizinin adına da gönderme yapan tanıtım, izleyenler tarafından büyük ilgi gördü.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı ve bir Özel Kuvvet Timi'nin hikayesini konu alan “Söz” dizisinin çekimleri ise tüm hızıyla devam ediyor.

Yollarını intikamın birleştirdiği kahramanlar

Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır.

“Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklar. Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler.

On iki kahraman asker

Zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise; Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş ve Volkan Uygun canlandırıyor.

Çatışma sesleri vasat,standart her dizide kullanılan sesleri kullanmışlar gibi...

Bu diziden umudum yok

• Tolga Sarıtaşın oyunculuğuna laf edenler Güneşin Kızlarını bu kadar meşhur eden Tolgaydı. Büyük sürgün kafkasyadaki performansınıda izleyin öyle konuşun adam büyük oyuncu ama avatar atakan olmamış
  • Tolga Sarıtaş nedir ya, gitsin zengin zübbesini oynasın ondan başka rol yakışmıyor...
  • İkinci fragman:

Nihat Altınkaya da kadrodaymış.
    Ben Tolga Sarıtaş'ın oyunculuğunu bilmem, yer aldığı hiçbir projeyi izlemedim. Ne kadar iyi oyuncu olursa olsun tim lideri rolü bu arkadaşa gitmez. Zaten bu dizinin kitlesi ergen kızlar değil, ne diye böyle bir seçim yapmışlar anlamadım. Timdeki diğer askerlere bakın, bir de Tolga'ya.

• Gerçekten de öyle. Sırf ergen kitlenin desteğini almak için Tolga Sarıtaşı başrol yapmak nedir hiç yakışmamış valla.

• Tarihe not düşün en fazla 5 bölüm gidecek

• Ethem neden böyle bir işin içine girdi anlamadım ama bomboş dizi geliyor

• Oyuncu kadrosu hiç ilgimi çekmiyor. Fragmanları da beğenmedim. Başrol olmamış. Kısacası tutmaz. Tutarsa yazık olur.

• Diziyi Pazartesi'ne alarak daha başlamadan öldürmüşler. Bir de Tolga Bebesi hiç gitmemiş bu role, yazık.

• Fragman hiç hoşuma gitmedi.
  • Zamanında sakarya fırat vardı. Gayet güzel bir diziydi. Aşk-meşk dizilerinin revaçta olduğu şu dönemde iyi gider.
  • Ben ön yargılı yanaşmıyorum. İnşallah beğenilir ve tutar. Liseli dizileri olacağına vatan,bayrak,birlik ile ilgili diziler olsun daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 Nisan'da 1 günlüğüne devlet büyüklerinin koltuğuna oturmuş biri gibi duruyor Tolga Sarıtaş. 10 yaşında gözüken adamdan Özel Kuvvetler Tim Komutanı mı olur? Senaryo, çekim, müzik herşey çok iyi biliyorum ama başrol cast çok yanlış... Tolga iyi oyuncu ama bu role uygun değil.

• "SÖZ" - Tolga Sarıtaş (Star TV) & 3 Nisan "SÖZ" - Tolga Sarıtaş (Star TV) & 3 Nisan

Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi SÖZ’ün oyuncu kadrosuna ‘Avatar Atakan’ olarak bilinen Atakan Arslan da dahil oldu.

Başrolünde başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı, bir Özel Kuvvet Timi'nin hikayesinin anlatıldığı ‘SÖZ’ dizisi ile Star TV ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan Atakan Arslan, dizide ‘Geveze’ lakaplı Tim Komutan Yardımcısı Üsteğmen Zafer Yaman karakterini canlandırıyor.

AĞIR SİLAHLAR VE YAKIN DÖVÜŞTE UZMAN

Ön hazırlıkları 1 yıl süren ve çekimleri yaklaşık 2 aydır devam eden ‘SÖZ’ için kamera karşısına geçen Atakan Arslan, ağır silahlar ve yakın dövüşte uzman olan ‘Geveze’ karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Hiç konuşmadığı için komutanı tarafından kendisine ‘Geveze’ lakabı takılan Üsteğmen Zafer Yaman'ın sıklıkla kullandığı iki kalıp cümle var. 'Geveze' bir şeyi onaylamak için “mutabıkız” ya da bir şeye karşı çıkmak için “mutabık değiliz” cümlesini kullanıyor.

Avatar Akatan'ın canlandırdığı Geveze ekibin en çalışkanıdır, sabah herkesten önce uyanır ve antrenmanına başlar. Tam bir spor delisidir. Dövüş sporlarının her türlüsünü yapmıştır. Şaka yapmayı da kendisine şaka yapılmasını da sevmez. Kendi halinde ketum birisidir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.