Şimdi Ara

Soundbar Bağlantı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba vestel tv nin ses kalitesini beğenmediğimden tcl marka soundbar aldım hdmi ile bağladım ses kalitesinde vs. hiçbir sorun yok fakat garip bir durum var tv de 3 adet hdmi girişi var 1i anten kablosunun yanında diğer 2si usb girişlerinin olduğu bölümde tv nin yanında. Cihazsın sesi tv nin kumandasından kontrol edilebiliyor tv yi açınca kendisi açılıyor kapatınca kapanıyor vs. bu konudada hiçbir sorun yok fakat tv yi ilk açtığımda soundbarda kendisi açılıyor yine sesi tv nin kumandasından kontrol edilebiliyor fakat ses vermiyor tv de birde mi box takılı onu açınca soundbarda bir ışık yanıp sönüyor ve ses vermeye başlıyor ses vermeye başlayınca mi boxu kapatıp tekrar tv kanallarına dönüp sesi soundbardan alabiliyorum. bir yerde hdmi arc adlı girişe takın dediler cihazı hdmi 3 ten çalıştırıyorum hdmi 2 girişi arc destekliyormuş oraya takınca soundbardan kesinlikle ses alınamıyor fakat ses kontrolleri tv kumandasından yapılabiliyor. Hangi hdmi da takılı olduğu önemli değil cihaz sorunsuz çalışsın o yeterli her tv açmamda soundbardan ses alabilmek için mi boxu açıp kapatıyorum varmıdır bunun bir çözüm yolu ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.