Şimdi Ara

SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bugra_091 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
10.193
Cevap
192
Favori
598.079
Tıklama
Giriş
    2691 Mesaj
    dolby atmos ile normal surround ses aynı mı fark var mı? dolby atmos destekli soundbar önerebilir misiniz

Tv Samsung q80r, ses sistemim samsung harman kardon q70r, tv de ses çıkışı (soundbar Q70R HDMI) yazıyor.
    Normal TV izlerken arka 8500s hoparlörlerden TV nin sesi geliyor.
    Netflixe geçince ses alamadım. Yada denediğim filmde, o anki sahnede arkaya ses gönderim formatı yoktu, bilemiyorum.
    Bu akşam başka filmlerde de deneyeceğim. Şunuda dene bunu da dene diye önerisi olan varsa deneyeyim. Teşekkürler,
    |
    |
    shagg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung TV'nin ses çıkış menüsünü bilmiyorum. Ben Philips kullanıyorum ve harici ses çıkış ayarlarından çoklu ses formatı seçimi yapınca sizin isteğiniz oluyor. Dolayısı ile TV ses ayarlarını değiştirin ltfn

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    umit.dulger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2514 Mesaj

Farkli formatlar. Atmos tavan hoparlorunu fiziki olarak destekliyor ya da sanal ilarak simule ediyor. Lg 8,9,10, samsung q70'lerde bu ozellik var.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    S.T.A.L.K.E.R. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AVR Yamaha : Rx-A2080Front : Yamaha Ns-F150Center : Pioneer S31cSurround : Pioneer S31Surround Back Rear Atmos: Pioneer SP-BS22AFront Atmos : Sony SSCSE Subwoofer1 : Sony SaCS9Subwoofer2 : Pioneer Sw110s
  • Yarbay
    2514 Mesaj

Tv menusunden arka hoparlorleri bagladiginizda ekranda nasil bir bilgi geliyor. Ben wam serisini bagladigimda sorround mode oluyor ama bu aparati denemedigim icin bilmiyorum.

Netflix'te iken sesi netflix menusunden 5.1 olan bir dile alip, tv'nin ses menusunden dolby digital secin.

Gercek 5.1 kayitlarda surroundlardan her ne kadar kayda bagli olsa da stereo gibi ses gelmez, kus sesi, ruzgar sesi, muzigin tinilari gelir. 2 kanal kayitlarda ise aslinda4 kanal stereo seklinde calisiyor.

Saygilarimla

|
    |
    AVR Yamaha : Rx-A2080Front : Yamaha Ns-F150Center : Pioneer S31cSurround : Pioneer S31Surround Back Rear Atmos: Pioneer SP-BS22AFront Atmos : Sony SSCSE Subwoofer1 : Sony SaCS9Subwoofer2 : Pioneer Sw110s
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

Yok abicim yok, dilimizde tüy bitti:) veriyorum 220yi sorun yok
    Arkadaşlar merhaba,

Bugün bhphotovideo.com sitesinden Lg sk10y soundbar için aldığım spk8 arka hoparlörler Amerika'dan geldi. Emin olamadığım için soruyorum, spk8 hoparlör şu an 120V elektrikte çalışıyor. Bizdeki 220V prize direkt bağlasam sorun yaşar mıyım?

Teşekkürler

Orijinalden alıntı: bachsever

Arkadaşlar merhaba,

Bugün bhphotovideo.com sitesinden Lg sk10y soundbar için aldığım spk8 arka hoparlörler Amerika'dan geldi. Emin olamadığım için soruyorum, spk8 hoparlör şu an 120V elektrikte çalışıyor. Bizdeki 220V prize direkt bağlasam sorun yaşar mıyım?

Teşekkürler

Alıntıları Göster
    Spk8 elektrik bağlantı noktasında yazan bilgiler:

• Yarbay
    5539 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bachsever

Spk8 elektrik bağlantı noktasında yazan bilgiler:

Alıntıları Göster
    Bende ilk aldığımda sormuştum kimse bilmeyince 220-110v çevirici alıp takmıştım sonra forumda bazı arkadaşlar direk prize takarak kullandıklarını söylediler. Karar senin

• Onbaşı
    20 Mesaj

Cevabınız için teşekkürler, ben de risk almak istemiyorum. Aldığınız dönüştürücünün markası nedir?

|
    |
    guguk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim. Ben gidip dükkandan almıştım üstünde Mervesan MS-120 yazıyor sakın daha altını alma kaldıramaya bilir
    |
    |
    bachsever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın. Gümrük vergisi ne kadar tuttu acaba? Ne kadara geldi size kargo vs dahil?

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: guguk

Bende ilk aldığımda sormuştum kimse bilmeyince 220-110v çevirici alıp takmıştım sonra forumda bazı arkadaşlar direk prize takarak kullandıklarını söylediler. Karar senin

Alıntıları Göster
    etiket bilgisine göre 220 V da çalısmaz nerdeyse 2 katı fazla gerilim vereceksin.
    Kitabında yazıyordur.uyarı sayfalarında
    |
    |

bende 55q70r kullanıyorum tvyi fabrika ayarlarına döndürürsen soundbar daha stabil çalışıyor.
    önceden kendi kendine açılıyordu soundbardan ses gelmiyordu. ama tvyi fabrika ayarlarına döndürünce cihaz kendine geldi
    |
    |

Aman diyeyim çevirici alın ben amazon almanya dan almıştım doğrudan kullandım 200-240 v diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khaos -- 21 Aralık 2019; 1:25:52 >
    |
    |
    https://www.vatanbilgisayar.com/lg-sj5-4k-soundbar-ev-sinema-sistemi-320w-2-1-kanal-hdmi-bluetooh.html

görsel olarak cok hos bir ürün kalite ve verimlilik olarak bilmiyorum.
    |
    |

sinema ürünlerinde sürücüler film odaklı tasarlanmıştır.
    İmzamdaki stereo sistemde, hoparlörler sinema için tasarlandığı için (baslar patlama çatlama vs odaklı), Netflix te verdiği ses, spotify a göre (davul etkisi) çok daha tatmin edici.
    |
    |
    Frank Slade kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SJ4R Kullanıcısı var mı acaba? almaya değer mi ? fiyat ne olmalı _?
    |
    |

Merhaba, benim aldığım ürün bu.

|
    |

LG SL9Y nin fiyatı lg sk10y ye göre daha uygun çok üzermi hangisi tercih edilmeli_?

teşekkürler.
    |
    |
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.