Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ooopsss Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
33.416
Cevap
471
Favori
1.645.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin bu yazdıklarınızdan sonra emin olarak alacağım. Apartmanda işimi çok çok rahat görecek belli. Uzun zamandır takip ediyorum fiyatını 1900-2000 arası gidip geliyor. Türkçe detaylı anlatım bulamamıştım verdiğiniz bilgiler çok değerli teşekkürler. Yarın siparişi veriyorum.

Saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hatabo kullanıcısına yanıt
    Kablolu avr icin giris seviyesi

Denon AVR-X250BT 5.1 CH. 4K ULTRA HD AV RECEİVER WİTH BLUETOOTH

Harman/KardonHarman Kardon HKTS5BK Ev Sineması 5.1 Hoparlör Takımı Siyah

4.000tl.civari olacak. Arka hoparlorlu en ucuz sistem ise sony

https://www.hepsiburada.com/sony-ht-rt3-kablosuz-soundbar-p-HBV000001ZZ8G?magaza=Hepsisony

En yuksek.fiyatla en kolay bulunabilen 5.1 fiziki surround hoparlorlu soindbar ise

https://www.hepsiburada.com/jbl-bar-5-1-4k-ultra-hd-soundbar-truewireless-speakers-p-HBV000009CZZB?magaza=Dikmenmüzikaletleri

Lg'nin spk8 ya da spj4 arka aurround hoparlorlerini yuetdisindan temin eddbilecekseniz

Lg sk9y veya sk10y

Bunlar alternatifler ama dinleyip.begendinizi alin.

Saygilarimla.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kablolu avr icin giris seviyesi

Denon AVR-X250BT 5.1 CH. 4K ULTRA HD AV RECEİVER WİTH BLUETOOTH

Harman/KardonHarman Kardon HKTS5BK Ev Sineması 5.1 Hoparlör Takımı Siyah

4.000tl.civari olacak. Arka hoparlorlu en ucuz sistem ise sony

https://www.hepsiburada.com/sony-ht-rt3-kablosuz-soundbar-p-HBV000001ZZ8G?magaza=Hepsisony

En yuksek.fiyatla en kolay bulunabilen 5.1 fiziki surround hoparlorlu soindbar ise

https://www.hepsiburada.com/jbl-bar-5-1-4k-ultra-hd-soundbar-truewireless-speakers-p-HBV000009CZZB?magaza=Dikmenmüzikaletleri

Lg'nin spk8 ya da spj4 arka aurround hoparlorlerini yuetdisindan temin eddbilecekseniz

Lg sk9y veya sk10y

Bunlar alternatifler ama dinleyip.begendinizi alin.

Saygilarimla.

.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Sk9y fiyat performans anlaminda basarili bir model. Atmos ozelligi ile 5.1.2 ile bar ustunde 7 surucu barindiran nadir modellerden. Uzun suredir 2000tl altinda fiyatlarda. Kullandigi subwoofer sk10y ile ayni ozelliklerde. Ayrica arkaya surround hoparlor eklenmesi avantaji mevcut. Ben sk9y'yi arkada hoparlor olmadan kullandim. Surround modu fiziki hoparlor varken ses karakterini de degistiriyor. Arkada hoparlor yokken surround etkisi duvara carpitmaya calisilarak kosedeki hoparlorlerle verilmeye calisilsa da daha cok cihazin sesi uzerindeki perdeyi kaldiran bir etki gosteriyor. Cihaz guclu. Apartman ortaminda ses siddetini yariya dahi getirmeniz zor. Ince bir model olmasina ragmen basarili suruculeri var. Hdmi girisi 1 adet olmasi dezavantaj. Hi res bir dac barindiriyor, seste catlama yapmaz. Wifi ozelligi sayesinde spotify, tidal gibi uygulamalara chromecast uzerinden direk baglanir, kumandasi ile sarki arasi gecisler saglanir. Su anda hem baglanti zenginligi hem de atmos destegi ile sayisi az modellerdendir.

Saygilarimla.
    Hocam az önce sk9y satın aldım, kurulumu kendim yaparsam garanti konusunda sorun çıkar mı?

• Lvntgl kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz.

• Sk9y kullanıcıları artıyor ancak şu arka surround hoparlörü bulmak tam bir dert

• Bende bugün sipariş verdim sk9y 😂

• Gittigidiyordan mı?

• Lvntgl kullanıcısına yanıt
    Evet

• Bende LG sk9y ve sks8-s almaya karar verdim .
    Arka hoparlör i amazondan sipariş geçeceğim . Black fridayi bekleyeceğim ama.

Yaklaşık 1 aydır fiyat ve özellik konusunda çok araştırma yaptım son tercihim sk9y oldu bakalım memnun kalacak mıyız hepimiz 😂
    Şimdilik arka hoparlör almayı düşünmüyorum ama ileride alırsam sks8 alırım.
    Gittigidiyorda uygun fiyat yakalayıp aldık bakalım Allah utandırmasın.

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Lvntgl

Hocam az önce sk9y satın aldım, kurulumu kendim yaparsam garanti konusunda sorun çıkar mı?

Alıntıları Göster
    Evet sorun çıkacaktır. Ben 1 ay kadar önce SK10Y aldım. Kargo geldikten sonra LG müşteri hizmetlerini aradım. Kutuyu siz açarsanız ve kutudan hasarlı yada arızalı çıkarsa garanti kapsamı dışında kalır dedi. Servis randevusu açtım, ertesi gün gelip ücretsiz kurulum yapıldı. Risk almayın.
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Arızalı olma olasılığı var her elektronik ürünün, risk almaya değmez teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lvntgl -- 17 Aralık 2020; 21:32:27 >
    Black friday de bulduğunuzda paylaşalım lütfen o zamanı kaçırabiliyor insan
  • Arkadaşlar apartmanda oturan biri için uygun bir soundbar ne tavsiye edersiniz?
  • Merhabalar. 48h6410 model 2014 yilindan bir samsung tv sahibiyim. Bluetooth ve ARC hdmi desteği var. Benim eski tvmden iyi bir sonuç alır mıyım?

Samsung Hw-n450 modelini 1000tlye ve ya
    Lg sk9y modelini 2000tlye almayi düşünüyorum hepsiburada'dan.

Pek bilgim olmayan bu konuda yardımcı olursanız sevinirim fikirlerinizle.

• quote:

Orijinalden alıntı: berq219

Merhabalar. 48h6410 model 2014 yilindan bir samsung tv sahibiyim. Bluetooth ve ARC hdmi desteği var. Benim eski tvmden iyi bir sonuç alır mıyım?

Samsung Hw-n450 modelini 1000tlye ve ya
    Lg sk9y modelini 2000tlye almayi düşünüyorum hepsiburada'dan.

Pek bilgim olmayan bu konuda yardımcı olursanız sevinirim fikirlerinizle.
    LG SK9Y alacaksanız, gittigidiyor da Teknosa faturalı sıfır kutusunda 1699TL ye satılıyor. Hepsiburada da boşu boşuna 2000 TL ye almayın. Bilginiz olsun.
    Satıcı Teknosa şubesi.
    https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/sk9y-dturllk-500w-dolby-atmos-491976594

• quote:

Orijinalden alıntı: nightbird

LG SK9Y alacaksanız, gittigidiyor da Teknosa faturalı sıfır kutusunda 1699TL ye satılıyor. Hepsiburada da boşu boşuna 2000 TL ye almayın. Bilginiz olsun.
    Satıcı Teknosa şubesi.
    https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/sk9y-dturllk-500w-dolby-atmos-491976594

Alıntıları Göster
    Hocam çok çok teşekkür ederim. Bu alet benim biraz eski tvim ile güzel çalışır mı acaba?

• nightbird N kullanıcısına yanıt
    Dün sipariş verdim bugun geldi yarin servis gelip kurulum yapacak

• quote:

Orijinalden alıntı: berq219

Hocam çok çok teşekkür ederim. Bu alet benim biraz eski tvim ile güzel çalışır mı acaba?

Alıntıları Göster
    Her türlü daha iyi ses alırsınız. İleride TV nizi yükseltirseniz de kullanabileceğiniz bir ürün.
    Ben de bugün aynı kullanıcıdan SK10Y modelini aldım. Kargoya verdi. Yarın gelir diye düşünüyorum. Bütçeniz uygunsa SK10Y modelini de düşünelirsiniz. Yeni modeller geleceği için eldekki stokları çıkartıyorlar. Bu fiyatlar gerçekten çok uygun. Yurtdışı pek çok siteden araştırdım, malum döviz kuru yüsünden çok daha pahalı.

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.