Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
33.420
Cevap
472
Favori
1.645.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gamer007_

ht nt5 için netlik ve ses kalitesi güzel müziklerde ve filmlerde gayet net
    bass konusuna gelirsek bu kullanılan ortamlada alakalı acıkcası ben basstan sıkayetcı degılım cunkı oyle aşırı bass hastası degılım bu bırazda dınledıgın ızledıgın kaynaklada alakalı ama hanı gumbur gumbur pek seven bırı olmadıgım ıcın bass yeterlı geldı dıyebılırım

Nt 5 bass ağırlığı rt4 den üstün kesinlikle onu belirtmek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony ht nt 5 soundbar arayan varsa uygun fiyata veriyorum fatura kutu garanti var pm

• mühendis266 M kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum bu konuda
  • merhabalar.

Philips Fidelio B5 ile Samsung HW-7501 + WAM1500 setini karşılaştırma fırsatı olan oldu mu acaba? Mağazalarda dinleme şansım olmayacak gibi.. bir karşılaştırma yapabilecek varsa çok memnun olurum?

bir de Sony'nin nt5 modeline surround ses için 2 adet wireless arka hoparlör ilave etmek mümkün müdür?
  • pasha_ P kullanıcısına yanıt
    2 adet wireless arka hoparlör mümkündür hocam
  • pasha_ P kullanıcısına yanıt
    Philipsi dinlemedim ama 7501'i gayet iyi biliyorum. 7501 alana kadar acaba daha iyi bir soundbar var mi arayisim devam ediyordu.

7501 ve wamlardan sonra baska soundbarlar ilgimi cekmiyor. Belki philips cok daha iyidir bilemem ama ben 7501'in ve wamlarin seslerini cok begendim. Hatta wam 7500 uygun fiyata bulursam alip center olarak da kullanmaimk istiyorum.

Ozellikle 360 derece ses veren wamlarin sorroun hoparlorlerin yonu yuksekligi gibi dertleri ortadan kaldirmasi cok daha guzel.

Samsung tv ile kullanimi cok kolay. Tv samsung olmasa da akilli telefonlar vasitasiyla ayarlari yapilabiliyor. Ancak en onemli husus 7501'i eger wamlar olmadan kullanacaksaniz hazir dsp modlar yerine eq ayari yapip kullanmaniz. Wamlar varken zaten tum ayarlar devre disi kaliyor. Eger netflix kullaniyorsaniz tv'nin ddigital cikisi ayarlanirsa 5.1 kanali center eksik olarak 4.1'e indirgiyerek veriyor ama center eksikligi nedeniyle diyaloglar zayif kalip, efektler baskinlasiyor. Efekt anlaminda donen helikopter, seken kursun bunlari gayet guzel duyarsiniz.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasha_

merhabalar.

Philips Fidelio B5 ile Samsung HW-7501 + WAM1500 setini karşılaştırma fırsatı olan oldu mu acaba? Mağazalarda dinleme şansım olmayacak gibi.. bir karşılaştırma yapabilecek varsa çok memnun olurum?

bir de Sony'nin nt5 modeline surround ses için 2 adet wireless arka hoparlör ilave etmek mümkün müdür?

B5 ile kıyas kabul etmez o kadar diyeyim yakında b5 inceleme yazacağım.

• Merhabalar.

Sony Ht Ct790

Sony Ht Ct390 ya da bu urunler dışında ne onerebilirsiniz? 1000 TL civarı bir butce planım var. Onerilerinizi bekliyorum

Tesekkurler

• quote:

2 adet wireless arka hoparlör mümkündür hocam

wireless hoparlörler nasıl çalışıyor gücü nerden alıyor ?
  • merhaba,

wifi sound bar ne önerirsiniz.
    televizyonumda wifi özelliği mevcut.
    çok pahalı bir şey olmasın ama. :)

teşekkürler.
  • üstadlar merhaba.

yeni evlendik. hanım ses sistemi istiyor.

samsung 4k televizyonumuz var.

1000 tele ve altında soundbar tavsiye edebilir misiniz ?

lg'nin 4k ses soundbarları tamamen aldatmaca mı yoksa samsung'un 3d serisinden oldukça farklı mı ?

çok teşekkür ederim.
  • judith kullanıcısına yanıt
    Maksat tv'ye gore basli, tizli gurultulu bir cihazsa en ucuzu da ise yarar. Son zamanlarda samsung daha iyi ses kalitesine sahip ama lg'nin sh3'tu galiba test edililebilir. Eski serisi bende var, harika bir performansi var. Ustelik ben zamaninda 250tl'ye aldigim icin beklemedigim bir ses kalitesi almistim.

Saygilarimla.

4k ses diye birşey yok aslında bizim ülkemizde malesef daha acık bir şekilde lanse edilmedi
    4k daki amac soundbara harici birşey bagladıgımız zaman(media oynayıcı, pc , oyun konslu vs) hdmı uzerinden ses i alırken 4k görüntüyü tv ye aktarması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 13 Ekim 2017; 22:21:58 >
  • quote:

4k ses diye birşey yok aslında bizim ülkemizde malesef daha acık bir şekilde lanse edilmedi
    4k daki amac soundbara harici birşey bagladıgımız zaman(media oynayıcı, pc , oyun konslu vs) hdmı uzerinden ses i alırken 4k görüntüyü tv ye aktarması

üstadım peki şu ürün nasıldır ?
    http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-hw-k450-tk-soundbar-ev-sinema-sistemi-300w-hdmi-usb-bluetooth.html

oturma odamız küçük, film izlerken filan ortamı biraz değiştirsin yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi judith -- 14 Ekim 2017; 1:13:59 >

100tl daha verin 551 modelini alin. Slim basi cok daha keyifli ve dekoratif. 551'ler fiyat/performans urunu.

Saygilarimla.

Müdür kullanmadigim icin ne desem yalan olur

• k551 modeli 550 modeline göre çok daha iyi ses veriyor sesler net ve basslar tok bugün mediamarktta hepsini test ettim . ancak 551'de de tek hdmi girişi var iki cihaz bağlayamıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: veracocha

k551 modeli 550 modeline göre çok daha iyi ses veriyor sesler net ve basslar tok bugün mediamarktta hepsini test ettim . ancak 551'de de tek hdmi girişi var iki cihaz bağlayamıyorsunuz

hangi mediamarktta hocam ?

websitesinde hiç yok gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

100tl daha verin 551 modelini alin. Slim basi cok daha keyifli ve dekoratif. 551'ler fiyat/performans urunu.

Saygilarimla.

Hocam bu 551 modeli hakkaten iyimiş ama daha önce 799'a satılmış şuan en ucuz 999 lira .. sormak istediğim bu cihaz dolby digital ve dts sesleri çözebiliyor mu yani mesela dts codecli bir film açtığımızda ekranında dts yada dolby digital diye yazıyor mu? birde AVR'ler gibi ayar menüsü var mı TV'de görsel olarak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veracocha -- 14 Ekim 2017; 18:17:16 >
  • veracocha kullanıcısına yanıt
    Sizin verdiginiz linkte vatan bilgisayarda 699tl gozukuyor. Ekranda bu aekilde bilgiler yazmaz. Yazda da zaten arkada hoparlor uokken cevresel bir ses olmayacak. Hazir ses formatlarindan movie sectiginizde ses cevreliyor gibi gelecek.

Saygilarimla.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-hw-k551-tk-soundbar-ev-sinema-sistemi-340w-hdmi-usb-bluetooth.html

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.