Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.416
Cevap
471
Favori
1.645.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung ks9500 tv ile kablosuz şekilde soundbar kullanmak istiyorum fakat aklıma takılan bir kaç konu var

1. soru tv dahili hoparlörü ile eş zamanlı kullanırken ses ayarı için soundbar kumandası gerekiyor mu? yoksa tv kumandası eş zamanlı ikisini yani tv dahili hoparlörü ile soundbar aynı anda sesi kısıp açıyor mu?

2. soundbar konumu oturuş pozisyonunun arkasında olacak yani tv izlerken ses kafamızın arkasından gelecek bu konum ses kontrol açısından sıkıntı çıkartır mı?
  • LG nb 3530 soundbarım var.eve subwoofer kanepenin arkadında duruyor.eve internet bağlattım .evde küçük çocuk olduğu için modemi subwooferin üstüne koyduk .bundan sonra bağlantıda(bas kısmında ) kopmalar oluştu ...Öneriniz varmıdır ..teşekkürler ...
  • Arkadaşlar Lg las454b cihazına herkesin bluetooth ile bağlanmaması için bir ayar varmıdır. Apartmanda bluetooth açık olan herkes cihazı görüyor hiç beklenmedik anda bağlanıyor bu durum hiç hoş değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inception28

arkadaşlar yeri burası mı bilmiyorum vatanın internet sitesinden bugün samsung j450/tk için 365 tl eft geçtim yarın işleme konacak , ama şuna takıldım

bu ürünün kurulumunu servis mi yapacak ve servis ücretli mi / ücretsi mi gelecek ? bu konuda bilgisi olan var mı ?

Kurulumu servis yapacak, ücretsiz...
  • Bt mesafeleri cok kisadir. Apartmanda ducarlari asip baglanan baglanti gucunu gectim 2.5m'de ev icinde baglanti kopacak kadar zayif ve sikayet alir bt. Wifi'den goruyor olabilirlef mi?.

Benim hicbir sounbarimi servis baglamadi. Zaten servislerin de cok detayli bildikleri cihzlar degiller daha once konu gecmisti.

Bar kisminin arkada durmasinda sorun yok ama dsp yani cinema, muzik gibi hazir efektlerin duvsra carptirma metodlari sesi karsidan alma uzerine ayarlanmistir. Ayrica sol sag yonu degistiginden cevresel yapay efektlerde biraz ters olur sesler.

Saygilarimla.
  • tetra2 T kullanıcısına yanıt
    Tv hoparlörü ile eş zamanlı çoklu ses kullanımı hakkında bilginiz var mı acaba
  • Eğlenceyi ikiye katlamak için kablosuz olarak bağlanın ve paylaşın

SoundShare ile daha iyi ses elde etmek için televizyonunuzu ve Soundbarı bağlayın. Soundbar ve televizyon arasında yer kaplayan kabloların olmaması, yaşam ortamınızda temiz bir görünümün olmasını sağlarken her iki sistemin ince ve şık tasarımını ortaya çıkarmanızı sağlar. Soundbar ve televizyonu tek bir televizyon kumandasından kolayca kontrol edin. TV'nizin ve Airtrack'in sesini Bluetooth veya HDMI bağlantısı ile eşzamanlı olarak açabilir ve yönetebilirsiniz. * SoundShare sadece, belirli Samsung 3D TV'lerde mevcuttur. [2013] LED 6470 Serisi veya üzeri ve PDP 5500 Serisi veya üzeri. [2012] LED Serisi [ ] veya üzeri ve PDP 550 Serisi veya üzeri.
  • merhaba arkadaşlar bi konuda yardımınızı istiyorum sony soundbar alıcam 5.1 modeli var arka hoparlörleride var modeli HT-RT3 özelliklerine baktım sadece dolby seskodlarını çözüyor dts dedteği yok tvden usb ile açacağım bi dts filmin seslerini duyabilirmiyim başka yeni modellinde de dts desteği yok tv den izlediğim için tv mi çözer yoksa ses alamazmıyım

bilgisi olan arkadaş varsa lütfen yardımzı olabilir mi
  • metal-mania kullanıcısına yanıt
    hocam bahsettiğiniz konuyla alakalı yabancı bir forumda muhabbeti yapılmış, alan kişi dts desteği olmadığını söylemiş, türkçeye çevirip bakabilirsiniz şurda;

http://www.avsforum.com/forum/109-home-theater-box/2632353-no-dts-support-sony-ht-rt3.html
  • cihaz güncelleme alırsa hallolurmuş diyorlar ama internete bağlanma gibi bi özelliği yok

çok güzel ürün yapmışlar ama dts in olmaması saçma

yeni çıkardıkları 7.1.2 dolby atmos özellikli sistemde de dts yok bizim mi anlamadığımız bişey var :)
  • Arkadaşlar belki amatörce bir soru olacak ama LG LHB625 i tv ye bağlasam normal dizi maç falan izlerken de ses alabiliyor muyum ?
    yada buna denk bir samsung ses sistemi mi alsam 400 tl civarı gezen. Tek kumandayla halletmek için.
    Televizyon 50KU7000
    Aslında las454b alacaktım ama 300 e satılırken almadık şimdi de alasım gelmedi, ben de biraz daha iyi olsun diye buna baktım.
  • eğer tv'nizde hdmi portlarından birinde arc yazıyorsa yani tv'niz arc ses dönüş fonksiyonunu destekliyorsa, Lhb625'i bağladığınız hdmi kablo vasıtasıyla hem blurayden tv'ye ses ve görüntü, hemde tv'den bluraye ses aktarımı yapabilirsiniz. Arc yoksa optik ses girişi de mevcut ancak optik kablo kutudan çıkmıyor.
  • theuzeus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Tv daha kargoda olduğu için internetten baktım resimlerine arc yazıyor.
  • Merhaba Arkadaşlar

Akustiği güçlü bir sistem aryorum. Evde düşük-orta düzeyde sesi açtığımda aşağıdaki cihazların hangisiniden en güzel sesi alabilirim? Yüksek seslerde açmayacağım
    Bütçem max.800 TL. Çok kararsızım, yardımcı olursanız çok sevinirim. Başka önerilerinize de açığım.

LG LAS550H / 739 TL
    http://www.hepsiburada.com/lg-las550h-320w-2-1-kanal-3d-surround-bluetooth-soundbar-ev-sinema-sistemi-p-EVLGLAS550H

LG SH7 / 799 TL
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-sh7-dturllk-wireless-360-w-soundbar-1162462.html

Samsung HW-F551 / 700 TL (2.el)

Samsung HW-J551 / 750 TL (2.el)

Teşekkürler

• Kimse tv dahili hoparlörü ile soundbarı eş zamanlı olarak ses alacak şekilde kullanmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Kimse tv dahili hoparlörü ile soundbarı eş zamanlı olarak ses alacak şekilde kullanmıyor mu?

Gerek varmı dostum? almışın güzel bir soundbar tv nin dandik hobları ile sesi bozmanın ne alemi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Kimse tv dahili hoparlörü ile soundbarı eş zamanlı olarak ses alacak şekilde kullanmıyor mu?

Gerek varmı dostum? almışın güzel bir soundbar tv nin dandik hobları ile sesi bozmanın ne alemi var.

Benim tv ks9500 70w 4.1 ses sistemine sahip sesi güzel, soundbar ile zenginleştirmek istiyorum
  • Doerdem D kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG HW-K551 3+1 olan soundbar vatan'da 799'ye satılırken neden eski H(2014) ve J(2015) modellerinin ikinci ellerine 700-750 veresiniz ki.

edit: pardon F modeli yazıyormuş, oda 2013 yılından...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theuzeus -- 15 Ocak 2017; 17:24:10 >
  • Arkadaşlar Lg 2017 yeni soundbarı sj9 500 watt ses çıkış gücü ve 5.1kanal olmakla beraber dizaynı oldukça şık

https://youtu.be/ZMlxLmA-Kj4

• quote:

Orijinalden alıntı: Doerdem

Merhaba Arkadaşlar

Akustiği güçlü bir sistem aryorum. Evde düşük-orta düzeyde sesi açtığımda aşağıdaki cihazların hangisiniden en güzel sesi alabilirim? Yüksek seslerde açmayacağım
    Bütçem max.800 TL. Çok kararsızım, yardımcı olursanız çok sevinirim. Başka önerilerinize de açığım.

LG LAS550H / 739 TL
    http://www.hepsiburada.com/lg-las550h-320w-2-1-kanal-3d-surround-bluetooth-soundbar-ev-sinema-sistemi-p-EVLGLAS550H

LG SH7 / 799 TL
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-sh7-dturllk-wireless-360-w-soundbar-1162462.html

Samsung HW-F551 / 700 TL (2.el)

Samsung HW-J551 / 750 TL (2.el)

Teşekkürler

Cevabınız için teşekkür ederim theuzeus. Doğrusu modellerin eski olduklarını bilmiyordum

Peki belirttiklerimden hangisini sizce almakıyım? Veya bu fiyat sınırı için önereceğiniz başka bir model var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.