Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (669. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bladeharun Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.630
Cevap
492
Favori
1.691.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kablo işi bir anda zıvanadan çıkabilir ve ses dünyasında parassı ile ters orantılı en büyük olay kabloda döner eski kullandığınız kablolarınız ne?

ona göre öneride bulunalım

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

kablo işi bir anda zıvanadan çıkabilir ve ses dünyasında parassı ile ters orantılı en büyük olay kabloda döner eski kullandığınız kablolarınız ne?

ona göre öneride bulunalım

Nasıl tarif edeyim bilemedim resmini çektim umarım anlaşılır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bariscapt B kullanıcısına yanıt
    Bence işini görür boşuna para harcama

• quote:

Orijinalden alıntı: Alzena

Tşk

• quote:

aynen kalitesiz bir kablo değil

daha sonra değiştirmek siterseniz bayağı baba projeksiyon ve avr sahibi arkadaşlar

şu kabloyu kullanıyor

https://www.meteormuzik.com.tr/76768

22 tl idi metresi nereye gelmiş güzel ülkemde

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Metresi 51 TL iyiymiş, yazık bize gerçekten

• Tşk ederim yardımlarınız için

• bariscapt B kullanıcısına yanıt
    Rica ederiz ancak resmini ilettiğin kabloların çıplak kısımları biraz kısa gibi, kablo sıyırıcı veya yankeski, pense gibi edevat varsa uçlarını biraz daha açıp iki kat yaparak kullanmanı öneririm

• quote:

Rica ederiz ancak resmini ilettiğin kabloların çıplak kısımları biraz kısa gibi, kablo sıyırıcı veya yankeski, pense gibi edevat varsa uçlarını biraz daha açıp iki kat yaparak kullanmanı öneririm
    Tamamdır 👍

• Arkadaşlar, tv ses vermezken veya arka kitler çalışırken LG sn11r arka kitlerine böyle kulak yakınlaştırınca böyle inceden karıncalanma sesi duyuyorum. Sizde de böyle mi, nedenini bir bilen var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sadic93

Arkadaşlar bütçem 1500 max 2000 civarı hangi sound bar önerirsiniz. Televizyonum LG marka 49lj59
    sl5y bütçeme göre direk onu alsam mı

Yardımcı olabilecek olan var mı şu son kampanyalardan biraz uyguna denk geliyor ne önerirsiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sawyer1 S kullanıcısına yanıt
    evet özellikle yukarı bakan hoparlörde devamlı var o ses :)

• Lg sn11r bakıyorum demiştim bu soundbar'ın arka hoparlörleri gördüğüm kadarı ile elektrik ile çalışıyor yanı güç için prize bağlamam gerekiyor şimdi araştırma yaparken önüme JBL Bar 5.1 4K Ultra HD Soundbar & TrueWireless Speakers seti geldi aşağı yukarı aynı fiyatlarda bunun arka takımları pilli şarjlı imiş bu set hakkında bilgisi olan var mı acaba veya kullanan nasıldır acaba Sn11r göre artı ve eksileri nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: sadic93

Yardımcı olabilecek olan var mı şu son kampanyalardan biraz uyguna denk geliyor ne önerirsiniz ?

Alıntıları Göster

hocam

sl5y kullanan yok diye hatırlıyorum bu başlıkta.

bütçe aralığıyla ne tarz bir kullanım yapacağınızı az çok sesten beklentilerinizi yazarsanız daha iyi yardımcı olur arkadaşlar

ayrıca ikinci el olması farketmeyecekse 1500-2000 aralığında güncel formatları (dolby atmos, dts-x ) desteği olan soundbarlar bulunabiliyor.

• oist O kullanıcısına yanıt
    JBL 5.1’i 1,5 yıl kullandım su an SN11R kullanıyorum. Fiyat olarak aynı olduklarına bakmayın. Onun sebebi SN11R Türkiye fiyatlamasi.

SN11R’in dengi JBL 9.1 aslında.

Belki sadece dialog ses kalitesinde birbirlerine yakın denebilir ama geri kalan bütün özelliklerde SN11R, JBL 5.1’in üstünde bir cihaz. Yani atmos dts ma formatlarını açtığınızda yok artık diyorsunuz. Eşimle izlediğimiz filmleri tekrar izliyoruz SN11R ile. Efekt başarımı çok üst seviyede.

JBL 5.1’i hem şarj hemde arka hoparlörler üzerindeki micro USB girişleriyle sürekli şarj ile arka tarafa konumlandırarak kullanabilirsiniz.

Ancak pil-şarj kullanımı bir süre sonra yoruyor ve kullanmamaya başlıyorsunuz. Yani arka uydular ana üniteden ayrıyken otomatik kapanıyor ama açmak icin üzerindeki güç tusuna her seferinde basmanız gerekiyor. SN11R’ı aldıktan sonra duvara monte ettirdim. Kablo kanal çektirip fişe taktim ve unuttum.

Bu fiyatlardan bulursanız alın geçin. Yıllarca misler gibi kullanacak bir ses çözümünüz olur.

• Mehmetcan3445 kullanıcısına yanıt
    Saçma geldi açıkçası bu durum bana, teşekkürler 👍

• toprak sorunu kaçak akım vızıldamasi gibi anlatımlarınız fiş topraksız ise hoparlorlere giden kablolara ferrit takabilirsiniz muhtemelen azaltır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 7 Kasım 2020; 15:21:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar
    Dolby atmos ses olayı hakikaten diğerlerine göre vay be dedirtecek kadar farklı mı , malum dolby atmos destekli tv ler çok pahalı box ile çözülür sanırım bu durum Apple 4K larda var bu destek, tabi Apple a gelene kadat daha ucuz markalarda var sanırım

• bide söyle bir sorum var saçma gelirse kusura bakmayın:=)

televizyon normal 4 k destekli bir tv buna dolby atmos destekli bir avr bağladıgımız zaman usb den veya netflixten ( bu arada netflixte dolby atmos destekli film var mı bilmiyiorum bende görünmüyor sistem olmadıgı için ) dolby atmos ses alırmıyım yoksa tv ninde buna destek vermesi mi lazım

android box var bende suan mibox 3 ama dolby atmos desteklemiyor sadece avr alarak ses alabilirmyim dolby atmos yoksa kutu da almam gerekecek sanırım

• Arkadaşlar yanlış mı oldu bilemedim ama daha önce yazanlar olduğu için almak isteyen olur belki diye buraya yazdım, isterseniz yorumu da kaldırabilirim.

LG sn11r aldığım için LG sj3’ümü satacağım. Aslında küçük odaya koyacaktım ancak elimde Philips 5.1 de olduğu için gereksiz olacağına karar verdik.

İlan henüz açmadım, ürün temiz problemi yok, Ankara elden teslim, fiyat konuşuruz özelden ulaşabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.