Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: barisx3 , kimnotyze1983 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
16.672
Cevap
235
Favori
847.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1447
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 107
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 65
  • Favoriye Eklediklerim 235
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eiskent (1556 mesaj) sadays (981 mesaj) josh-r (674 mesaj) WatchAndLearnn (594 mesaj) srknzr (403 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7406 mesaj) Mobil (5687 mesaj) Tablet (288 mesaj) (1 mesaj) Mini (755 mesaj) Uygulama (1848 mesaj)
  • @
24 oy
Öne Çıkar
Giriş
    432 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Listelere cok takilmamak gerekir. Yine de o listeye bakinca q70t 070R ile basabas gozukuyor. Bugune kadar tum yorumlar q70r'den yanayadi. Sn11 iyi cihaz. Bu fiyata da gayet iyi secenek. Ayni fiyata gelir belki ama gelmezse de keske teshiri mi alsaydik diye dusunmek de var sonunda. En yakin benzer modeli 10.000tl iken ve jbl kur farkini direk yansitir cihaza.

Sayhilarimla.
    Q70R da kullandım şu anda Q70T kullanıyorum. Hemen hemen aynılar bir fark algılayamadım ben. Hatta Q70T'de Q-Symphony ekstrası var samsung tv'niz de varsa.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    673 Mesaj
    sn11 ile ilgili yurtdışı inceleme sitelerinin çoğu fiyatıda işin içine katıyor aynı fiyat bantındaki ürünlerin performansına göre değerlendirip yorum yapıyorlar onların kalitesine göre düşük kalabiliyor. genel değerlendirmelerde ise bazen fiyat ses kalitesinin önüne geçip düşük fiyatlı ürünlerin üst sırada yeralmasını sağlayabiliyor. bizimde fiyatda dikkate almamız gerekli. değerlendirmeleri ve tabloları okurken bunuda gözönünde bulundurmak gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4789 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nurullah390

Nvidia shield ile TV de remux 4k film izleyen ve sn11r kullanan arkadaşlar size bir sorum olacak. Ben remux film izlerken filmde sıkça ve aralıklarla seste kopmalar oluyor. Sizden bu sorunu yaşayan oldu mu?
    hocam arada kullandığınız kablo
    hdmi 2.0b veya üzeri mi?
  • Yüzbaşı
    716 Mesaj

Şuana kadar bir filmi tamamen izlemedim. Sadece indirdiklerimi kısa süreliğine test ettim Plex üzerinden.
    Plex(bilgisayar) > Plex(Shield) > 2.1 kablo ile tv bağlantısı şeklinde kurulum var.
    Herhangi bir kopma yaşamadım.
    |
    |
    nurullah390 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Merhaba bir adet Oled tv aldım çok pahalı olamaycak bir adet soundbar ihtiyacım var tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?
  • Yarbay
    4789 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WatchAndLearnn

Istanbulda değilim gidip elden alayım mecbur online sipariş vermem gerekecek. 2 3 yerde sn11r geldiyse devamı gelir he yüksek fiyattan da gelebilir. Ama kesin gelir diye düşünüyorum. Bu arada çokta abartıldığı kadar iyi değilmiş sn11r...
    hocam
    yurt dışı siteler değerlendirmeyi
    sn11rg 1500$
    samsung q950t 1250$
    jbl bar 9.1 1000$

biz değerlendirmeyi
    sn11r 5000tl
    samsung q950t istesekte alamıyoruz ülkemize gelmiyor
    jbl bar 9.1 9000tl

bu fiyatlar üzerinden yaptığımızdan
    arkadaşlarında dediği gibi incelemeler ve değerlendirmeler sadece ses üzerinden değil fiyat ta içine katıldığından
    fiyat/performanasa göre sn11rg düşük puan alması normal yurtdışında.

bizim burdada bizlerden yüksek puan alması çok normal. fiyat ve ulaşılabilirlik açısından.

daha bir ay öncesine kadar sl10y ve spk8-s in toplam fiyatı sn11r den fazlaya geliyordu. değerlendirmeleri incelerken bunlarıda göz önünde bulumdurmakta fayda var.

• Yarbay
    4789 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ultramaths

Merhaba bir adet Oled tv aldım çok pahalı olamaycak bir adet soundbar ihtiyacım var tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?
    hocam kullanım türlerinide yazarsan ona göre daha güzel önerilerde bulunur arkadaşlar.
    müzik ağırlıklımı film agırlıkmı vs. gibi.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    2418 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam
    yurt dışı siteler değerlendirmeyi
    sn11rg 1500$
    samsung q950t 1250$
    jbl bar 9.1 1000$

biz değerlendirmeyi
    sn11r 5000tl
    samsung q950t istesekte alamıyoruz ülkemize gelmiyor
    jbl bar 9.1 9000tl

bu fiyatlar üzerinden yaptığımızdan
    arkadaşlarında dediği gibi incelemeler ve değerlendirmeler sadece ses üzerinden değil fiyat ta içine katıldığından
    fiyat/performanasa göre sn11rg düşük puan alması normal yurtdışında.

bizim burdada bizlerden yüksek puan alması çok normal. fiyat ve ulaşılabilirlik açısından.

daha bir ay öncesine kadar sl10y ve spk8-s in toplam fiyatı sn11r den fazlaya geliyordu. değerlendirmeleri incelerken bunlarıda göz önünde bulumdurmakta fayda var.

Alıntıları Göster
    fiyat baz almazsak q90 ve jbl en üstlerde fiyat işin içine girince baya farkı var sn11in tr de ama bulabilirsek.

• Yarbay
    4789 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

fiyat baz almazsak q90 ve jbl en üstlerde fiyat işin içine girince baya farkı var sn11in tr de ama bulabilirsek.

Alıntıları Göster
    1-2 sayfa geride. mediamarktan almış bir arkdaş aldığı fiyata satıyordu
    değerlendir bence hocam.
  • Teğmen
    247 Mesaj

Ya 2.0 kabloları hep ps4, xbox one x satarken verdim sanırım şuan kullandığım 1.4 ve bende kablodan şüpheleniyorum. Paugge 2.1 kablo var onu TV soundbar arasında kullanıyorum. 1.4 ü de shield ile TV arasında kullanıyorum. Bugün bir paugge 2.1 sipariş vereyim.

|
    |
    josh-r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    2418 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

1-2 sayfa geride. mediamarktan almış bir arkdaş aldığı fiyata satıyordu
    değerlendir bence hocam.

Alıntıları Göster
    gün boyu fortumdayım nasıol görmedim kesin biri almıştır bakayım hemen
    |
    |
  • Teğmen
    247 Mesaj

Muhtemelen kablodan.
    Shield da hem plex media Server hem de media player olarak kullanılıyor. Bilgisayarı açık bırakıp media Server yapmaya gerek yok, bilginiz olsun. Eğer filmlerden dolayı ise bir hdd almanız şart.

|
    |
    rapBiTT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4789 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nurullah390

Ya 2.0 kabloları hep ps4, xbox one x satarken verdim sanırım şuan kullandığım 1.4 ve bende kablodan şüpheleniyorum. Paugge 2.1 kablo var onu TV soundbar arasında kullanıyorum. 1.4 ü de shield ile TV arasında kullanıyorum. Bugün bir paugge 2.1 sipariş vereyim.
    kablodan hocam.
    bende aynı setupla kullanıyorum. sıkıntı yok.
    kablo olarak paugge 2metrre 2.0b, trilogc 10metre fiber hdmi 2.1
    |
    |
  • Binbaşı
    1167 Mesaj

Evet haklısınız f/p ürün şuanda ülkemizde alinabilecek en mantıklı ürün. Ama ses kalitesi biraz şüphe ettirdi beni açıkçası evet 7.1.4 kanallı ama hoparlörlerin performansı nasıl kanal ayırması ve kristal net sesler varmı ? Gibi bir sürü soru takılıyor aklıma. 6 ay felan q70r kullandım harman kardon cidden temiz ve kaliteli sesi vardı %50 de bile ses tok ince sesler de çok ince gelirdi ve geniş açı verirdi. Yani o ses kalitesi sn11r de varmıdır bilmiyorum sonuçta her markanın ses karakteri farklı dediğiniz gibi. Keşke istanbulda olsaydım da gidip alabilseydim ama mecburen online sipariş vermem gerekecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    josh-r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1167 Mesaj

Evet ülkemizde alınabilecek en mantıklı ürün 7.1.4 olması çok cazip. Belki ses kalitesi bir tık geridedir fiyatına nazaran ama kanal sayısı çok iyi. Rakipleri flagshipleri getirmiyor samsung. Jbl de evet 10bin civarı cok yüksek fiyat meydan LG ye kalıyor özel fiyatlandırma yaptığı için. Fiyatlar aynı olsa ve çeşit çok olsa LG sn11r nin yüzüne bile bakmayacağız.

Saygılar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    716 Mesaj

Filmleri laptopa indirip oradan hdd’ye aldigim icin server kismini laptop uzerinden hallediyorum.
    Shield geldigi icin yuklu torrent isine girdim, mecburen laptopdan devam edecegim bir sure. :)

|
    |
  • Teğmen
    226 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sportway -- 2 Ekim 2020; 14:39:13 >
    |
    |
  • Teğmen
    247 Mesaj

Ben shield ile yapıyorum torrent işini. Farklı farklı cihazlar açık kalmasın ve daha az enerji çeken bir cihaz kullanmak için.

|
    |
    rapBiTT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    247 Mesaj

Açık söylüyorum, Q90 satılıyor olsaydı ve fiyatı da 6500 e kadar olsaydı kesinlikle onu alırdım ama sn11r de işini hakkıyla yapıyor. Ses öyle kalitesiz falan değil. Sadece center konusunda rakiplerinden bir tık geri kalmış. Yoksa o atmos sesleri ve arka hoplar ile çevresel sesleri gayet alıyor ve sinema havasına giriyorsunuz. Konuşma sesleri de filmden filme değişiyor. Yetersiz derseniz onu da tekli olarak arttırıp dengeleyebiliyorsun. Ayrıca dts ve dolby için ayrı ayrı ses dengeleme teknolojisi var telefona kurulan yazılım ile aktif edebiliyorsun.

|
    |
    WatchAndLearnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1167 Mesaj

Aynen onu demek istedim mevcut ekonomide ve pazarımızda mecburen sn11r rakipsiz oluyor onu alıyoruz. Q90r olsaydı eminim o fiyata kadar çoğu kişi onu alırdı harman kardon olarak..

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
konkasör
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.