Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SuperMert Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
33.416
Cevap
471
Favori
1.645.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sportway

Rica ederim.
    Dolby digital,Dolby Atmos,Dolby true hd,dts-x,dts hd ma seslerde Lg sn11r işini mükemmel bir şekilde yapıyor.
    Hatta jbl bar 9.1 den daha iyi yapıyor.
    Ne olursa olsun Lg sn11r,bence,şu an fiyatıyla alınabilecek en mantıklı soundbar.
    Bu arada jbl bar 9.1 de stereo modu da yok.Stereo sesleri 9.1 kanaldan veriyor.Bu da ayrı bir konu ama öyle dinleyip sevenlerde vardır diye yazayım dedim.
    fiyat konusu çok enteresan girdi lg dediğiniz gibi. jbl bar 9.1 fiyatına girer türkiyeye derken
    sl9y + spk8-s imle birlikte mutlu mesut yaşarken.
    fiyattan dolayı kan kaynayıp upgrade e giriştim :)

not : sl9y ve spk8-s i satım
  • Selamlar, sl10y ile sn11r arasında ses rengi, gücü vb nasıl farklar var? İkisini de kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Ben sl10y modelini dinleyip beğenmiştim, telefonumdan bağlantı yapıp spotify ile dinlediğim müziklerde. Sn11r ile aynı keyfi alabilir miyim? Yoksa farklı karakterde cihazlar mı? Öğrenmek istediğim nokta bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YT kullanıcısına yanıt
    Ben sorunuza cevap verebilirim. Belirgin bir fark var demek doğru değil lakin sn 11 de ses daha berrak centet biraz daha aktif ayrıca modlar özellikle al, music modlari bence daha farklı ve sn11r önde diyebilirim. Modlar arası geçişler biraz daha hızlı SN11R de. Ben SL modelinide beğenmiştim tabi SN11R denk gelince hemen aldım onuda sattım. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Souhdbarlar fiyat performans icin uretilen cihazlar. Lg'nin onunu kesebilecegi bir avr'si ve hoparlor sistemi yok. Boomboxlari saymazsak hifi isini ust sinif soundbarlarla yurutuyor.
    Lg'de de hoparlor sistemi uzerine bir know how var ama avr isi onda da yok. Muhtemelen ayni cati altimdaki hk amfi kismini hallediyor. Muzik konusunda profesyonel degiller ama multimedya cihazindan daha ust seviye cihazlar. Mu,ik isinin sonu olmadigi icin cihazlarla mutlu olmanizi tavsiye ederim.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Souhdbarlar fiyat performans icin uretilen cihazlar. Lg'nin onunu kesebilecegi bir avr'si ve hoparlor sistemi yok. Boomboxlari saymazsak hifi isini ust sinif soundbarlarla yurutuyor.
    Lg'de de hoparlor sistemi uzerine bir know how var ama avr isi onda da yok. Muhtemelen ayni cati altimdaki hk amfi kismini hallediyor. Muzik konusunda profesyonel degiller ama multimedya cihazindan daha ust seviye cihazlar. Mu,ik isinin sonu olmadigi icin cihazlarla mutlu olmanizi tavsiye ederim.

Saygilarimla.
    Fiyat performans olarak çok mutluyuz üstat.
    Tidal ucuz olup dolby atmos müziğe de daha kolay ulaşsak daha mutlu oluruz :)
    Tidalde netflixdeki gibi aynı anda 3-4 kullanıcı kullanma olayı yok herhalde. Olsa toplu alınır
  • Arkadaşlar tamire verdiğim Q70R için samsung aradı ellerinde yedek parça olmadığı için değişim başlattık dediler. Yarın götürüp SUBWOOFERİ ve diğer aksesuarlarını kutusuyla beraber teslim edeceğiz. Onlarda evrak belge vereceklermiş mediamarkttan para iadesi alacağız veya aynı ürün varsa değişim yapacaklarını söylediler. Ama Q70R mediamarktta yok malesef baktım. Muadili Q800T var o da 3999tl. Yani ne yapmalıyım acil cevap bekliyorum. Para iadesi mi alayım yoksa Q800T mi alalım üstüne eksik parayı ekleyip ?
  • Q800T de swa8500s arka kitler uyumlu çalışıyor mu bir de ? Malum onu da aldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

Fiyat performans olarak çok mutluyuz üstat.
    Tidal ucuz olup dolby atmos müziğe de daha kolay ulaşsak daha mutlu oluruz :)
    Tidalde netflixdeki gibi aynı anda 3-4 kullanıcı kullanma olayı yok herhalde. Olsa toplu alınır

Alıntıları Göster
    var yahuu aile üyeliği biz 4 kişiyiz ailecek Mersinden bir arkadaşımı da aldım aileye 5 kişi kullanıyoruz 29 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 29 Eylül 2020; 20:44:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WatchAndLearnn

Arkadaşlar tamire verdiğim Q70R için samsung aradı ellerinde yedek parça olmadığı için değişim başlattık dediler. Yarın götürüp SUBWOOFERİ ve diğer aksesuarlarını kutusuyla beraber teslim edeceğiz. Onlarda evrak belge vereceklermiş mediamarkttan para iadesi alacağız veya aynı ürün varsa değişim yapacaklarını söylediler. Ama Q70R mediamarktta yok malesef baktım. Muadili Q800T var o da 3999tl. Yani ne yapmalıyım acil cevap bekliyorum. Para iadesi mi alayım yoksa Q800T mi alalım üstüne eksik parayı ekleyip ?
    para iadesi lg sn11r
  • quote:

Q800T de swa8500s arka kitler uyumlu çalışıyor mu bir de ? Malum onu da aldım...
    arka kitleri satarsınız arayan çok
  • quote:

Q800T de swa8500s arka kitler uyumlu çalışıyor mu bir de ? Malum onu da aldım...
    * Samsung Wireless Rear Speaker Kit sold separately. (Accessory model: SWA-9000S
    Sitede böyle yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

var yahuu aile üyeliği biz 4 kişiyiz ailecek Mersinden bir arkadaşımı da aldım aileye 5 kişi kullanıyoruz 29 tl

Alıntıları Göster
    Hifi (dolby atmos destekli ) daha pahalı gibi gördüm.
    29 tl ise bir grup oluşturalım isteyen arkadaşlarla
  • Bakalım para iadesi isteriz o zaman Q70R sıfır yok şuan çünkü stokta. Q800T almaya gerek yok diyorsunuz haklısınız. LGNS11R için peki yine 4999dan geleceği kesin midir ? Çok fazla para vermek istemiyorum üstüne. Arka kitleri 1440tl civarına aldım hocam iade etme hakkım vardır n11 e iade ederim 2. elde satarsam fiyatı düşer çok. Totalde 4700tl bandında para geçecek eğer ikisinide iade edersem. 4999tl gelirse LG SN11R alırım hayırlısı o zaman para iadesi alalım.
    Teşekkürler.
  • MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    özelliklerini bilemeyeceğim ancak ANKER'in berbat bir servisi var.
    sorun yaşarsanız atın cihazı. tamir falan edemezler.
    "Ürünü bize yollayın ama kargo parasını siz ödersiniz" diyen servis mi olur? ( kanuna aykırı, tabi bunlara gel kanun anlat.. kanun çalar adalet oynar modundalar)
    Bunların merkezine de yazdım yurtdışındaki. Onlar da ilgisiz alakasız. Malı sattıktan sonra kime anlatırsan anlat modunda.
    Allahtan iade alan bir yerden almıştım da iade ettim kurtuldum üründen.

(ANKER SOUNDCORE MOTION + BT hoparlörün BT özelliği öldü 2 ayda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musuz -- 29 Eylül 2020; 21:19:24 >
  • sportway S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam alım için fırsat bekleyeyim en iyisi ben.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Tidali'i 2 kere aldim, 2 kere de kapattim. Anlasamiyoriz. Spotify daha kaliteli olmasa da daha kullanici dostu gibi geliyor bana.

Saygilarimla.

• quote:

Tidali'i 2 kere aldim, 2 kere de kapattim. Anlasamiyoriz. Spotify daha kaliteli olmasa da daha kullanici dostu gibi geliyor bana.

Saygilarimla.
    aynen bende iki kez üye oldum kapadım.hatta 6 aylık almıştım 1 ay bile kullanamadım sildim attım.spotify ve youtube music kullanıyorum.
  • quote:

Saygilarimla.
    bırakın tidali ben qobuza geçtim beyler ne spotify'ı kalite olarak mukayese kabul etmez
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Fiyati biraz yuksek degil mi? Kalite ust seviye ama.

Saygilarimla.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Forumda 6 aylık ücretsiz hifi üyeliği konusu var inceleyin isterseniz abd vpn ile halledenler hem denemiş olursunuz. Şöyle durum var; benim cep telefonu dolby atmos desteklese de tidal hifi uyeligiyle SN11R de WiFi üzerinden dolby atmos bir parça çaldığı zaman cep telefonu ekranında parça hifi görünüyor, WiFi iptal ettiğimde cep telefonumdan çaldığında atmos yazıyor sebebini bulamadım bilginize.

• 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.