Şimdi Ara

SoulCalibur VI [PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
2.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tekkenden daha çok severim bu oyunu, özellikle 4 çok güzeldi, single player modu harikaydı, 5 i o kadar beğenmmiştim, umarım 6 bekleneni karşılar. zaten tekken street fighter, mortal combat ve bundan dan başka dövüş oyunu çıkmıyor, değerini bilelim.
  • SoulCalibur VI | Voldo Trailer | PS4

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Unreal engine ne oyun motoruymuş. Tarihe geçecek.
  • SOULCALIBUR VI - PS4/XB1/PC - Astaroth & Seong Mi-Na

• SOULCALIBUR VI - PS4/XB1/PC - Libra of Soul Story Mode

-----

SOULCALIBUR VI - PS4/XB1/PC - Tira (DLC Character announcement trailer)

• Muhteşem fiyatıyla ön siparişe çıkmış oyun. 609 lira ne la?
  • 6 aya kalmaz oyun alana eski kasa ps4, x1 falan verilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SOULCALIBUR VI - PS4/XB1/PC - Azwel (Character announcement trailer)

• SoulCalibur VI | Cervantes Trailer | PS4

• SoulCalibur VI | Raphael Trailer | PS4

• Beta süresince. Toplamda 30 maç anca yapmışımdır 2 günde. Bi ara oldu arka arkaya adam bulurdu. Sonra yine yarım saatte bir bulmaya başladı.

Bağlantı iyi olunca temiz oluyor ama ufacık lag çok sıkıntılı.

Birde sanki bana online rahat oynansın diye grafikler düşürülmüş geldi.

Fiyat zaten uçmuş. Türkiye'de oynayacak adam da bulamam zaten. İndirimde alınır
  • Su ana kadar gordugum en iyi online baglantiya sahip oyunlardan biri. Avrupa kitasi disin da baska ulkelerle oynarken lag olsa bile temiz bir akicilik var. Benim buldugum cok basit yontemle de ardi ardina oyuncu bulma cok hizli. Grafikleri hic yakistiramadim resmen ps3 teki oyunun remasterd i gibi. Mekanlar beta da gordugum kadariyla berbat. Yeni gelen hareketler ve super cok iyi. Ben oyunu sevdim cikmasini bekliyorum.

• Bir dövüş oyunu niye bu kadar pahalı olur anlamıyorum, yeni nesil oynamıyor artık böyle oyunları zaten, kendi ayaklarına sıkıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycho_MAN

Muhteşem fiyatıyla ön siparişe çıkmış oyun. 609 lira ne la?
    469 ve 669tl deluxe seçeneği var

• TR gibi bir ülkede bildim bileli fighting oyunları rağbet görmezdi, görmüyorda. Sorun olacak bir durum değil yapımcılar için, yapımcı her türlü satıyor oyununu. TR'yi pazar olarak görmelerine gerek yok. Görselerdi her oyun tr dil destekli çıkardı.

Oyunun online'ı harika. 50'ye yakın ranked maç oynadım 1 defa lag oldu. Onda da yendim rakibi.

Grafikler PC'de son ayarda (sistem güçlü olduğu için otomatik olarak tüm ayarları maximum'a getirdi) grafikleri önceki oyunlar gibi bulanlar olmuş nette. Komedi. Gülüyorum sadece.
  • Demin ranked modunda bi rakip ile kapıştım, fena oyun döndü. Acayip keyif aldım. Rakipte fena değil en azından trollük yapmadı.

Video linkini yapıştırıcam konuya 30 dakika sonra...
  • 5 dakika sonra HD'ye dönüştükten sonra bakınız.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.