Şimdi Ara

Soul stealer vayne

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Soul stealer gerçekten çok hoşuma giden bir skindi vayne için ama sadece hextech sandıklarından çıkmıştı sanırım bir süre, o zamanlarda alamamıştım. Şimdi tekrardan kazanma şansımız var bu düzen kaos etkinliğiyle beraber. Dün arkadaşım 3 tane kaos küresi açtı ama bildiginiz içinden tabiri caizse baş çıktı Aranızda hiç çıkaran veya sahip olan var mı merak ettiğimden açtım bu konuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana bi kaç gün önce sandıktan çıktı baya guzel kostüm

• Çıkmaz aga çıkmaz.

• redditeki biri bu kürelerden 100 tanesini açtı ve hiçbişey çıkmadı bu yüzden boşuna para harcamayın derim eğer çok almak istiyosanız event gelmişti yeni azir kostümü gelince ve cevher kasmak baya kolaydı seneye de öyle bişey gelir illaki
  • Bende bugun 6 tane açtım ve çıkmadi tabikide. Bilmiyorum oran bayağı düşük gibi

• Soulstealer Vayne mor cevherler ile her zaman açılıyor diye biliyorum. Ama onlardan 10 tane biriktirmek zor iş. Ben zamanında 3-4 tanesini kırdım onların salak gibi.

• Eskiden tek denemede tek itemle raptor 7 shard 7yi 8 geçirirdim bende şans var kesin çıkar bana
  • Etkinlik zamanında gelen özel sandıklarda cevher çıkma şansı yüksek olanlar oluyor yayıncıları takio edip en çok çıkanlardan açarak kolayca açabilirsin. Geçen youtube'ta denk geldim yayıncı bir kız 30 kutu falan açıp 10dan fazla cevher çıkardı 2li falan çıktığı oldu sonra gidip cevherleri bozduruo yine kutu açtı.

• Pajirzeal kullanıcısına yanıt
    Desene etkinlikleri beklicez

• Etkinlik kovalaman gerek hocam.
  • phosimi kullanıcısına yanıt
    Yani sonuç olarak kaos küresi sıkıntılı sanırım ya

• Ben 10 cehver yapip actim o kostumu simdide 5 cehver var o kadar degerlimi yahu o kostum

• Totem alınabilecek en iyi skin bence o shardlarla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.