Şimdi Ara

Sosyal medya platformlarına reklam yasağı yolda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
4.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'den milyarlarca lira para kazanan bu şirketlerden devletin vergi istemesini neden sorun ediyorsunuz anlamıyorum. Yerli şirketler vergi öderken yabancı şirketlerin bundan muaf tutulması diye bir şey olamaz. Devlet bu haksız rekabeti engellemek zorundadır.

• Boomer konuşmaları çok hoşuma gidiyor. "Sosyal medya yokken ne yapıyorduk?" Kıraathanenin başından ayrılmıyordunuz mesela? Sanırsınız sosyal medya olmadan önce kütüphanelere doluşup kuantum fiziği okuyordunuz. Hayat insanlara olanak sunuyor,insanlar nerede o eskiler diyor. Ulan hitit zamanından beridir neden bir kesim hiç değişmez ? Hani değişmeyen tek şey değişimdi? Madem bu kadar önemsiyorsunuz eskiyi,defolun kıraathanenize orada oturup sohbet edin. Sosyal medya kullanıp sosyal medyaya atar yapmak neyin kafasıdır?

• Sosyal medya şirketlerinden çok bizdeki gönüllü kölelerinin zoruna gitmiş.
    zuckerberg hepinize "200 beğeni" veriyorum dese polis taşlayıp dükkan yağmalamaya başlarlar.

• Vallaha kusura bakmayında almanyada da var bu kanun orada tıpış tıpış uyuyorlar firmalar yasalara!
  • TEHET kullanıcısına yanıt

Bu cahil cesareti ve bilmişliği nasıl oluşuyor acaba?

Hepsi zaten vergisini veriyor.

• Demek birini eleştirdiniz diye ülkede polis evine gece baskın yapıyor. Allah, Allah. Hangi ülke oluyor bu?

Bu nasıl hayal dünyası arkadaş ya?

Ulan adamın karısına, kızına kadar demediğiniz hakaret, etmediğiniz küfür kalmadı. Bırak eleştirmeyi.

O dediğiniz olsaydı biriniz sağ kalır mıydı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 9 Ocak 2021; 19:10:1 >
  • Nolur kapansın bu saçma platform lar
  • Ne olur watsapp instagram Facebook kökten kapansın. Elbet alternatifleri olur. Bu evil corp gitsin yeter ki.
  • Herkes diğer ülkelerde veriyorlar vergi burada da versinler demiş. Diğer ülkeler elde ettikleri vergiler ile bilime, uzaya ve sağlığa yatırım yapıyor. Bizimkiler ne yapıyor? Cengizek, Kalyon vb. vergi indirimi yapıyor. Sonuna kadar dirensinler. Zaten sosyal medyası elinden alınan halk sesini çıkartmaya başlar ve kazanan yine o firmalar olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Hepsi de seve seve gelecek

he he gelirler  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: öylesineya2533

Bu mesaj silindi.
    twitter saglam onlar kabul etmeyecek youtube yani omurgasiz google paraya bakiyor o kabul etti zaten.. facebook belki kabul edebilir digerini bilmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 9 Ocak 2021; 21:5:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • google grubu.utube vs. Yönetim katlarinda ve kodlamada hindistanlilar yayilim gösterdikten sonra eski google dan çok uzaklasti.

marjinal ürün denemeleri, paradan ve reklamdan uzak sert bir dünya görüşü yerini vicik vıcık reklam politikalarina ,ve son 1o yilda başarılı hic bir mali yok...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.