Şimdi Ara

Sosyal HİZMET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlr ciddi ciddi bu bölümü okumak istiyorum meslegin tanımı karakterime yatkın daha severek yapabilirim ancak biraz taze bi bölüm oldugu için kimsenin pek bi fikri yok belki okuyan eden sans eseri mezun bi arkadaş bilgi verir :) suanda devlette ataması 0 daha dogrusu baraj puan diye geçiyor 4 yıla ne olr örgünde fazla bi mezun verdigi de yok yılda 1000 taş catlasa ama erzurum bu sene 2500 luk acıkögretim acmıs 4 yıl tamamen esitmi olacaz yani biz anadolu da kocaeli ünivde okusak?

• sen 420 puanla o üniye gireceksin ya; o açıktan mezun olanla aynı diplomada alacaksın atamaların aynı olacak. tabii mezun olana kadar atamaya puan getirirler. bende düşünüyordum ama akli selim bi davranış değil. çünkü özel sektörde ilerleme yapamazsın özel sektör imkanı az. ben açıktan okuyacağım o bölümü. gider o puanla pdr psikoloji okursun dostum. neden puanlar yüksek dersen talepten dolayı yüksek. açıktan bölümler okunmaz hele yüksekse puanı hele ki kendini geliştirecek bir şey yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: player2974

sen 420 puanla o üniye gireceksin ya; o açıktan mezun olanla aynı diplomada alacaksın atamaların aynı olacak. tabii mezun olana kadar atamaya puan getirirler. bende düşünüyordum ama akli selim bi davranış değil. çünkü özel sektörde ilerleme yapamazsın özel sektör imkanı az. ben açıktan okuyacağım o bölümü. gider o puanla pdr psikoloji okursun dostum. neden puanlar yüksek dersen talepten dolayı yüksek. açıktan bölümler okunmaz hele yüksekse puanı hele ki kendini geliştirecek bir şey yoksa

ygs 5 den girecem kocaeli ünive 60 binle kapamıs benm 53 bin tm 1-2-3 50 bin puanım 370 bizde pdr tutsa yazmayız burayı ama özelde dediğin kadar az iş imkanı olcagını sanmıyorum
  • bilgisi olan yazmayı düşünen yok mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.