Şimdi Ara

Soruyoruz: L.A. Noire'i 50$'dan Alanlar Pişman mı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • daha öncede bu tür seyler oluyo steamda
    takip etmek lazım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Konsola ilk çıktığı zaman 140TL gibi bir para vererek almıştım hala pişman değilim harika bir oyun tek kelime ile.

deli gibi para bayıldın tabi ki pişman olmazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasretbitmez

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Konsola ilk çıktığı zaman 140TL gibi bir para vererek almıştım hala pişman değilim harika bir oyun tek kelime ile.

deli gibi para bayıldın tabi ki pişman olmazsın

Ne alakası var dostum konsolda oyunların fiyatı aşağı yukarı o seviyede zaten benimde uzun süredir beklediğim bir oyundu çıkar çıkmaz aldım.Hem çoğu arkadaşının mantığına bakarsak bir oyun çıkınca 3 sene bekleyelim o zaman alalım.
  • Arkadaşlar Bana Bakarsanız Türkiyedeki En Ucuz Oyun Crysis 2 Hem Cryengine 3 güzel Hemde Fiyatı %50 Diğer Şirketler Gibi Düşüncesizlik Etmemiş Cevat Yerli Onuda Burdan Tebrik Etmek İstiyorum Ve Crysis 3 4 5 4 Gözle Bekliyoruz.
  • Ben genellikle PS3 platformunu tercih ediyorum. Oyunların tamamını piyasadan 2. el olarak tedarik ediyorum. ( Evet yapımcıların korsancılardan bile daha çok kıl olduğu tip benim :D)

İkinci el piyasasında bu oyun şu aralar 50-60 TL civarında. Bir oyunu çıktıktan 1 sene sonra oynamak sizi üzmezse, ve spoiler'Lardan korunabilirseniz, benim gibi +50 adet oyunu 1/4 fiyatına toplayabiliyor ve orjinal güzel bir koleksiyon sahibi olabiliyorsunuz arkadaşlar.

Ne olursa olsun, korsana hayır. !!!
  • Toplu Kazık Yediler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.