Şimdi Ara

Sorunum var yardım eder misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son zamanlarda hep yaşıyorum oyun için pingim yok ama skiller geç geliyor ekrana aynı ping varmış gibi yada seçme ekranında karaktere basıyorum HAZIR tuşu aktif olmuyor ve hazır diyemediğim için oyundan atıyor ne yapmam lazım ???

• Sorunum var yardım eder misiniz ?
    Oyun içi ayarların bu şekilde mi?
    Bİlgisayarın notebook mu yoksa kasa mı? Bilgisayar özelliklerin nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: roulles

Sorunum var yardım eder misiniz ?
    Oyun içi ayarların bu şekilde mi?
    Bİlgisayarın notebook mu yoksa kasa mı? Bilgisayar özelliklerin nelerdir?

Oyun ayarlarıma yarın bakabilirim notebook i7 4710hq işlemci 16gb ram 4gb gtx860m var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,
    Bu sistemde normale de hata almaman lazım, oyun oynarken arka planda video kanalı ya da farklı bir uygulama çalışıyor mu?
    Eğer çalışmıyorsa oyun içi ayarlarında kontrol etmek gerek. Normal de full çözünürlükte oynayabilirsin bu özelliklerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: roulles

Merhaba,
    Bu sistemde normale de hata almaman lazım, oyun oynarken arka planda video kanalı ya da farklı bir uygulama çalışıyor mu?
    Eğer çalışmıyorsa oyun içi ayarlarında kontrol etmek gerek. Normal de full çözünürlükte oynayabilirsin bu özelliklerde.

Arka planda hiç birşey yok pingte yok ama sanki ping varmış gibi oluyor oyun.
  • ilginçtir ki bu aralar bende de öyle
  • 7.18 yamasindan beri bende de var bu sorun. Ayarları kistim şimdilik fazla fazla yettiği halde elimdeki sistemler.bir optimizasyon sorunu var gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.