Şimdi Ara

Sorunsuz Film izlemek için Codec Yükleme ve Ayar Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
3
Favori
61.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bi çözüm sunacam ama doğrumu değil mi bilmiyorum. Ben rmvb uzantılı dosyanın isim değiştirirmiş gibi uzantısını avi yapsam acaba çalışır mı? Yani uzantılar görünüyor ad değiştir diyorum rmvb yazan yere avi yazsam olur mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: l2aven

bendede 5520g var. klite ı yükleyince webcam çalışmaz hale geliyodu. sende bu problem var mı ?

hayır bende böyle bir problem yok xp de yoktu vista da da yok malesef
  • Arkadaşlar yine olmadı. En sonun da arkadaşın pc deki bütün player leri alacam. Setuplarıyla birlikte kuracam. Sonra arkadaşta kurulu olanı içine atacam ki ayarlar aynı olsun bunu deneyecem. Peki bu olur mu acaba?
  • Arkadaşlar önceden vermiş olduğum sorunu çözdüm.www.xpcodecpack.com/error adresinden yamayı indirirseniz olacaktır.
  • kmplayer kullanıyorum açamadıgım yada zorlandıgım ya da iyi performans alamadıgım hiç bi video olmadı hd ile baya ilgilenmeme ragmen

ayrıca vista x64 kullanıyorum
  • Arkadaşım teşekkürler

Anlattıklarını Aşağıda yazdığım laptoplarda denedim ve kesinlikle Hd vb. tüm filmleri sorunsuz oynatıyor.
    Ben her ne kadar codec ve player sorunu yaşamasamda test amaçlı yaptım mükemmel. Tavsiye ederim

Denediğim makineler ve işletim sistemi

Hp Compac 8510w : XP Prof
    PaccardBell : Wista
    Lenova S9 : Xp home
  • dediklerini harfiyen uyguladım fakat hiç fayda etmedi bende kople silip k lite yi en yüksek mb olanını kurdum sorun kalktı hd lerde donma olmuyor artık

siz bu işi baya araştırmışsınız peki atinin avivo codek leri örneğin bs player için bu codec leri nası okutucaz.. yoksa hepsini kendisi görüyormu ..k lite ile avivo çakışma olasılığı varmı klite varken avivo ya gerek varmı atinin programı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty578 -- 8 Nisan 2009; 21:59:24 >
  • yararlı bi kaynakmış...

şu an için de geçerli mi bu ayarlar...
  • peki ,
    win 7 için hd film izleme durumu nasıl olacak?
  • arkadaşın bu paylaşımı için teşekkür ederim.

Benim pc de 3.0 p4 işlemci ve 128mb lık 5 yıllık DVİ çıkışlı bir ekran kartı mevcut. Sİstem XP;
    arkadaşlardan birinden blu ray filimler aldım, 720p lerde sorun çıkmıyordu fakat 1080p olan filimleri oynatırken seste ve görüntüde takılmalar oluyordu buda flim izleme keyfini en alt seviyeye çekiyordu.

arkadaşın yukarıda anlatmış oldugu ayarları yarım yamalak uyguladım ( cunku sadece yazıları kaydetmiştim.)

1-Daha önce takılan 1080P ler takılmadan izlenebiliyor.
    2-Ses te bir sorun yok
    3-Bu ayarlar altında Medie player classic te filimleri takılmadan oynatıyor fakat ılerı gerı sarmada duraksamalar cıleden cıkaracak boyutta.
    4-BS player yukledikten sonra sorun vermesıne ragmen MPC deki ileri geri oynatma sorunu ortadan kalmış vaziyette.

Bugun NeuviewMP608, gom player i deniyecegım. ( daha iyiye ulaşmak adına. )

QuadroFX arkadasa paylasımından dolayı çok teşekkür ediyorum.

saygılarımla.

• Arkadaşım emeğin için teşekkürler bir kaç günüdr 1080 p filmlerde sorun yaşıyordum şuanda sorun kalmadı akıcı bi şekilde izleyebiliyorum filmleri
  • emeğine sağlık teşekkürler
  • bs player pro kullanıyorum tum codeklerı nasıl yuklerım arkadaslar
  • eyv. bilmeyen "arkadaşlarım" var :D onlara güzel kaynak
  • @Intruder

Oldukça işime yaradı.

Teşekkür ederim,faydalı bir konu.
  • İyi geceler arkadaşlar... Sistemime bir adet SSD aldım ve format atmak zorunda kaldım. Mevcut sistemimde kodek sorunum yoktu. İzlediğim filmlerde konserlerde dizilerde ses çıkış desteği ne ise onu anfimden görebiliyordum. Anfi otomatik olarak algılayıp sesi dağıtıyordu. Marantz SR5600 sahibiyim. PowerDVD 13, K lite 9.9.6, Media center kurdum ancak çözüm alamadım. Ses sistemim optik kablo ile bağlı. Anfinin vidyolarda ki ses desteğini birebir alabilmesi için ne yapmam gerekir? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!!OTTOMAN!!! -- 24 Temmuz 2013; 22:41:55 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.