Şimdi Ara

Sorun çözüldü- SİLİNEBİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorun ExpendabLes arkadaşımız tarafından kısa sürede çözüldü. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ST4RK -- 6 Haziran 2012; 14:38:58 >

• Ayarlardan Safari'ye girip oraları kurcala.

Bağlantı ayarlarını fln sıfırlayabilceğin bi yer olması lazım. Ezbere bilmiyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Ayarlardan Safari'ye girip oraları kurcala.

Bağlantı ayarlarını fln sıfırlayabilceğin bi yer olması lazım. Ezbere bilmiyorum ama.

Düzeldi. Çok teşekkür ediyorum
  • Sorununuz çözülünce hemen yazdıklarınızı editleyip "silinebilir" yazıyorsunuz ya.. kucak dolusu iyi (!) niyetlerimi iletiyorum o zaman..

Ulan yazdıklarınız kalsa, aynı sorunu yaşayanlar da bundan nemalansa, aynı içeriğe sahip mükerrer konular açılmasa, başkalarının sorunlarının çözümüne siz vesile olmuş olsanız..

ama adamın o kadar sığ bir düşünce yapısı var ki umrunda değil.. bencilin en önde gideni.. asalak gibi istediğini alıyor, sonra koyuyor tekmeyi arkasına bile bakmıyor..

forum demek bilgiyi al sonra eyvallah demek değil

böyle platformlar bilgi alış verişi yapılacak yerler.. bazı bencil kişiler sadece bilgi alışı yapıyor, sonra dönüyor totosunu gidiyor..

aslında daha da ağır şeyler yazıyorum tekrar siliyorum..

bazı şeyler sizlerin kafasına vura vura da anlatılsa da cacık bile olmaz sizden..

• quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

Sorununuz çözülünce hemen yazdıklarınızı editleyip "silinebilir" yazıyorsunuz ya.. kucak dolusu iyi (!) niyetlerimi iletiyorum o zaman..

Ulan yazdıklarınız kalsa, aynı sorunu yaşayanlar da bundan nemalansa, aynı içeriğe sahip mükerrer konular açılmasa, başkalarının sorunlarının çözümüne siz vesile olmuş olsanız..

ama adamın o kadar sığ bir düşünce yapısı var ki umrunda değil.. bencilin en önde gideni.. asalak gibi istediğini alıyor, sonra koyuyor tekmeyi arkasına bile bakmıyor..

forum demek bilgiyi al sonra eyvallah demek değil

böyle platformlar bilgi alış verişi yapılacak yerler.. bazı bencil kişiler sadece bilgi alışı yapıyor, sonra dönüyor totosunu gidiyor..

aslında daha da ağır şeyler yazıyorum tekrar siliyorum..

bazı şeyler sizlerin kafasına vura vura da anlatılsa da cacık bile olmaz sizden..

Nevrotik + psb ekleyeyim bende.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.