Şimdi Ara

sorun bitmiştir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yardım için teşekkürler.sağolun arkadaşlar sorunu halettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necat -- 5 Temmuz 2005, 23:52:14 >

• Kardeş, XP kurulumunda Sata HDD vs tanıtacaksan F6 ya basıp önceden diskete attığın driver'ı tanıtırsın. Ayrıca, Intel yada AMD arasında kurulum ile ilgili en ufak bir ayrım yoktur ki? Ben mi yanlış biliyorum? Defalarca her iki sisteme de kurulum yaptım,hala yapıyorum ama bu güne dek Intel yada AMD için farklı bir yol izlemedim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZeusLEE

Kardeş, XP kurulumunda Sata HDD vs tanıtacaksan F6 ya basıp önceden diskete attığın driver'ı tanıtırsın. Ayrıca, Intel yada AMD arasında kurulum ile ilgili en ufak bir ayrım yoktur ki? Ben mi yanlış biliyorum? Defalarca her iki sisteme de kurulum yaptım,hala yapıyorum ama bu güne dek Intel yada AMD için farklı bir yol izlemedim..

aynen
  • bende bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım format atarken belki yüz defa format atmışımdır MSİ-ALBATRON-ASUS-GİGABYTE kullandım intel sistemli bi sorun yoktu bugün GİGABYTE amd anakart aldım GA-K8NF-9 hiç bişey anlamadım şimdi gigabyte sitesinden nforce sata diye 380 kb'lik bişey aldım diskete yükledim bakalım bu olacakmı.dediğim gibi acaba sata için disketten tantmammı lazım yoksa biostamı bi sorun var
  • Bios ayarların yanlış olabilir...
    Bende hiçbir sorun yaşamadım amd ile...
    Anakartın driver inin içinde sata diye bi dosya vardır onu diskete yükle
    f6 ya bas disket istediğinde tak bu kadar...
  • eyvallah arkadaşlar mevzu tamamdır hallettim.çok sağolun
  • o kadar sinirli girdin konuya ama Amd de oluyormuş değil mi.
    İyi dostum güle güle kullan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rockclimber

o kadar sinirli girdin konuya ama Amd de oluyormuş değil mi.
    İyi dostum güle güle kullan...

çok saol abicim
    he yaw amd harbiden güzelmiş gerçi ne kadarda bellek testi olsada önceden everest homede bellek gecikmesi 96 falandı ama şuan 45'in altına düştü, benim takos lga 3.2 den kurtuldum allaha şükür gerisini kesker arkadaş düşünsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necat -- 6 Temmuz 2005, 1:02:48 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.