Şimdi Ara

SORU SORMAK İÇİN EN İYİ DERSHANE HANGİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hedefim seneye bu sene konuları toparladım seneye sadece soru sormak için dershaneye yazılıcam birde fen 1 var o kadar hangisini tavsiye edersiniz şuan sınav a devam ediyorum konular bitti ama 2 staj hocası var onlarda nerde olduğu belli değil memnun kaldığınız dershaneler hangileri

• Bence dersaneden ziyade iyi bir hocadan özel ders al ben öyle tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: levyeli

Bence dersaneden ziyade iyi bir hocadan özel ders al ben öyle tavsiye ederim.

evet ama her dersten özel ders alamaz ki.en iyisi dershaneye yazılmak.
  • Doğru diyorsun ben tabi belli bir iki ders ise eksikler onlar için tavsiye etmiştim. Çünkü az ise ders özel ders daha uygun oluyor fiyatta.
  • zafer
  • özel ders alıyorum zaten de sene içinde bırakıcam istanbulda butik dershane fiyatlarını bilen varmı
  • Kesinlikle FEM . Adamlar tatil yapmıyor öğrencilerinin sorularını çözmek için. Araştır derim.
  • butik dershaneye giden varmı
  • küçük dersaneler bu konuda daha iyi oluyor. öğrenci sayısı az oluyor dolayısıyla çalışkan ve soru soran öğrenci sayısıda az oluyor. bizim dersanede 3 tane sayısal sınıfı var ben en iyi sınıftayım bizim sınıftan başka soru soran yok istediğimiz dakka gidip soru çözdürebiliyoruz 10 dk lık tenefüste çok rahat 8-9 soru çözdürüyorum
  • pi dersanesine git bence hocaları eve gönderiyorlar soru çözmeleri için
  • hangi dershane o özgür bu arada istanbuldayım bu yaz erken başlayan dershaneler vardır umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: özelders

hangi dershane o özgür bu arada istanbuldayım bu yaz erken başlayan dershaneler vardır umarım

eğer gerçekten böyleyse cevabım pi..Yeni öğrendim bunu
    Ama değilse ;
    Final..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.