Şimdi Ara

SORENTO NE İŞE YARAR? İŞTE CEVABI: (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
82
Cevap
3
Favori
93.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bizde sorento almak istiyoruz.2.el 2008 kasa 17 bin km de 78 bin ytl ye bulduk.Birçok aksesuarda var araçta 3 bin ytl lik ses sistemi filan.Baya yol yapıcağımız için jip düşünüyoruz.Memnunmu kullanan arkadaşlar acaba?Gerektiğinde basabilirmi?
  • Düşünmenize gerek yok. Servisten kayıtlarını inceleyip alabilirsiniz. Uzun yıllar her türlü yol ve arazi koşulunda sorunsuz kullanırsınız. Alacağınız araçta orta konsolun arka koltukların arasına uzanan yerde, yani arkadaki yolcular için kültablası varsa 2007 başlarında üretilmiş ama 2008 modeldir. Eğer arkadaki yolcular için ortada kültablası yoksa 2007 nin sonlarında veya 2008 de üretilmiş 2008 modeldir.
    Yüksek torku ile ağırlığına göre çabuk hızlanan bir araçtır. Bir çok kişi 200 km süratte kullandığını yazıyor. Ama bu hem tehlikeli hem de gereksiz. Bir binek otomobilin performansınından daha fazlasını beklemek saflık olur. Ülkemizin köstebek yuvası gibi yollarına uygun, uzun yolda konforludur. Kabin oldukça sessiz. Tiptronik şanzıman çok başarılı. Görüş açısı çok iyi. Geceleri uzun farlara ihtiyaç bile duymazsınız.
    Bana göre üzerinde gelen Hankook ise lastikler hemen değiştirilmeli. Hem konfor hemde güvenlik açısından daha iyi olacaktır.

• Sıfırları 83 bin ytl ye düşmüş sıfır alıcağız sanırım.Arabayaı ailecek kullanıcağız babama alıyoruz ama be biraz atak bir arabada istiyorum o yüzden kararsısız.Land rover frelander 2 de aklımızı çok kurcalıyor oda güzel ve sorentodan daha estetik bir araba olduğu için.Bu hafta kia bayisine gidip bakalım biz en iyisi babamla:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emryrgc -- 3 Ağustos 2008; 20:42:02 >
  • bence de fotolar süper. kısmet olursa ben de kia sorento almayı düşünenlerdenim.
  • Fiyatlar bu günlerde düşmüş durumda, benim aldığım fiyattan bile daha düşük. Almayı düşünenler için bence tam zamanıdır. Biraz önce sitesine baktım 82.958 ytl. Peşin alınırsa vade filan işin içine girmezse 81.000 - 82.000 e alınabilirdiye tahmin ediyorum. Fakat yeni kasası gelince ikinci el piyasasıda düşer. Bir kaç sene kullanıp araç değiştirenler için kötü olur.
    Hayırlısı olsun.
  • baya bi düşmüş fiyat ya
    talep çok azaldı artık, hem kia hem de çelik motor bişiler yapmalı
  •  SORENTO NE İŞE YARAR? İŞTE CEVABI:
    arabanın önündeki benim .............
  • bence kuga veya freelander ikiside 5 yıldızlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sorento_guru

Merhaba.
    Ben de 2008 model Sorento kullanmaktayım. Resimleri beğenmenize sevindim.
    Çamurlu arazide kullanmak nasip olmadı henüz ama kar performansı harika. İlk aldığımda standart lastikleri ile İzmir Bozdağ kayak merkezine kadar 300km kullandım. Standart lastiklere rağmen 4x4 high modunda iken 4x4 low a geçmeye gerek kalmadan karla kaplı yollarda rahatlıkla ve asvaltta gidercesine ilerleyebiliyor. Çamur için hevesimi önümüzdeki kış sezonunda saklıyorum. Yaz için ise bulduğum ilk boş plaja dalmayı ve kumda kullanmayı planlıyorum.

abi siz tam olarak izmirin neresindensiniz? merak ettimde
  • Çok güzel paylaşım :) Ellerine sağlık
  • 4*4 üm olsa böyle yollarda kullanmaya kıyamam galiba..

güçlü bir araç sorento
  • Plakalara baktım da Alman var ispanya var Yunanistan var ama şu sınır polisi olan Sorento hangi ülkede bir türlü anlayamadım.

Sorento ile araziye çıkmak gerçekten çok zevkli. Keşke bizim ülkemizde böyle kulüpler olsa distribitör destekli. Çıksak ailece haftasonları ne güzel olurdu.
  • 450 kr yakiyor hemide dizel benzinliyi dusemiyorum....
  • istanbul-marmaris-antalya-istanbul yaklaşık 2000 km , ort. yakıt tüketimi 9,6 lt
  • Çamur,kir bu arabalara çok yakışıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kjj

450 kr yakiyor hemide dizel benzinliyi dusemiyorum....

kendiniz mi 450 kr yaktırdınız yoksa kulaktan dolma bir bilgmi ? ayrıca bu aracın türkiye de benzinlisi yok. Birde bu aracı almayı düşünenler için yanlış bilgi olmasın söyledikleriniz diye düzeltmek istiyorum.
    140 bg: 310 kr
    170 bg: 300 kr yakmakta normal kullanım da
  • herkese merhaba bu sorento şehir içinde kaç krş yakıyo
    yakıtı da uygunsa kararımı verdim sorento alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat***

herkese merhaba bu sorento şehir içinde kaç krş yakıyo

iki kasayada halen daha sahip bir kişi olarak yakıt rakamlarını yukarda verdim ama tatmin edici olmadı galiba sizin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grh53

quote:

Orijinalden alıntı: murat***

herkese merhaba bu sorento şehir içinde kaç krş yakıyo

iki kasayada halen daha sahip bir kişi olarak yakıt rakamlarını yukarda verdim ama tatmin edici olmadı galiba sizin için.

şehir içi mi??????????
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.