Şimdi Ara

SOOCOO S70 Pil Deşarj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Merhabalar Benim 1 Aylık SOOCOO S70 Adlı Bir Aksiyon Kameram Var.Ben Bu Kamerayı 1 Defa Suya Soktum Bununla Bir Alakası Varmı Bilmiyorum...Benim Tertemiz Baktığım Kameram Dün Pilini Deşarj Etmeye Başladı Daha Önce Hiç Başıma Gelmemişti.Ve Şarj'a Takıyorum Pil:3.7V 1050mAh 3.9Wh Bir Pil. Benim Bu Pili Tam Şarj Etmem 6 Saat Sürdü Bu Arada Pc'dende Değil Adaptörden...Ardından 30Dk Ya Oldu Ya Olmadı Açayım Çekim Yapayım Mikrofon Kalitesini Test Ediyordum Bir Baktım Açılmıyor.Korktum Acaba İçine Su'mu Kaçtı Bilemiyorum Bu Kadar Korkmamın Sebebi Hani Türkiyede Şube,Bayi,Yetkili Servis Vs. Olsa Neyse Ama Aliexpressden Getirttim.Sonuç Olarak Bana Bir Çözüm Önerirmisiniz(Sanırım Tam Anlatamadım Özetleyeyim:Benim Aksiyon Kameram Sürekli Pilini Deşarj Ediyor Piline Hiçbir Şekilde Zarar Vermedim Ve Oradaki Dişliler Sağlam.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaNNgle -- 20 Ocak 2017; 2:45:22 >

• Hocam onun pili samsungun bi kaç fotoğraf makinasında kullandığı pil ile aynıydı dışardan pil temin ederek bi deneme yapınız belki pilde bir sorun olmuş olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Bu Bahsettiğiniz Pilin Ortalama Fiyatı Nedir Acaba ? Ve Modelini Atarsanız Pilin Bende Bir Araştırayım.
  • MaNNgle kullanıcısına yanıt
    Sizin pilin üstünde yazıyor onu google da aratın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.