Şimdi Ara

sony xz1 vs huawei mate 10 lite hangisi acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle merhaba üstadlar. size sormadan hiç bir şey yapamaz oldum arkadaşla bu iki telefon arasında kaldık yardımcı olur musunuz?
    http://www.cepworld.com/sony-xperia-xz1-2032-ile-huawei-mate-10-lite-2110-karsilastirma

arkadaşlar görüntüye çok önem veriyorum.
    fiyat farkı için düşünceleriniz nedir.
    sizce hangisi

• Sony donanım ve kamera olarak daha üstün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mate 10 lite derim ben sonynin batarya zayıf kalmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellik olarak her ne kadar Sony iyi olsada 5.9 inç ekranı ve güncel tasarımı ile ben mate 10 lite alırım ...
  • SONY ! :) bunu sorman bile hata. Şuan iphone 6s 32 gb kullanıyorum 4 aylık daha sony xz1 ile elden takaslayacağım birisini arıyorum. Ama olurda istediğim fiyata satabilirsem birdaha bir telefona 1500 1600 den fazla vermeyeceğim ve Lenovo P2 yi deli gibi istiyorum aklımdan cıkmıyor
  • p10 normal al 2100 ith.
  • p2 çıkış tarihi ne zaman 2017 telefonu mu
  • o.m O kullanıcısına yanıt
    Hocam kesin bir bilgim yok ancak 2017 olmasi lazim bence dusunuyorsaniz hemen alin ipohone 6s i elden cikarabilsem istedigim fiyata bende direk alacagim

• mate 10 lite görüntü olarak her türlü alır ama kamera olarak alamaz
  • Sony'de ki donanım ve kamera özellikleri her türlü daha iyi.
  • P2 den uzak durun. Artik eskide kaldi ve servisi skintili. Parca yok. Ekran cok zayif. Batarya cok onemli diyorsaniz j7 proya bakin. Tasarim kamera hiz icin de mate 10 lite iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayberkatakan95

SONY ! :) bunu sorman bile hata. Şuan iphone 6s 32 gb kullanıyorum 4 aylık daha sony xz1 ile elden takaslayacağım birisini arıyorum. Ama olurda istediğim fiyata satabilirsem birdaha bir telefona 1500 1600 den fazla vermeyeceğim ve Lenovo P2 yi deli gibi istiyorum aklımdan cıkmıyor

denk gelmişken şuna bir ekleme yapayım :) iphone 6s cihazımı sony xz premium ile takasladım martın 5 inde, yarında (yani bugün) xz premium cihazımı xz1 ile takaslayacağım kafaya koydum bikere xz1 i :D ancak şöyle bir durum var iphone 6s ile xz premium takaslayarak fiyat farkı olarak daha üstün bir cihaz almış oldum. şimdi ise xz1 ile xz premium cihazımı takaslayarak daha alt bir cihazla takaslamış olacağım. xz1 in 2 aylık ve çok temiz olması beni cezb etti. eğer xz1 i almaya gidip test ettiğimde ekranında, bazı kullanıcıların bahsettiği "çizgi" ve "leke" sorunları yoksa diğer tüm testleri de yapıp xz premium cihazımla gönül rahatlığıyla takaslayacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.