Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu su geçirmeme özelliği z5 premium da mı var? Benimki normal z5. Normal z5 lerde yok değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifomer kullanıcısına yanıt
    Hepsinde var :) Z1-2-3-5 M4-M5

Buradan seçililerin hepsi suya toza dayanıklı..
    http://www.epey.com/akilli-telefonlar/e/YToyOntpOjA7YToxOntpOjA7czoxOiI4Ijt9aTozMjk7YToxOntpOjA7czo0OiI3NDc3Ijt9fV9iOjA7=/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 28 Nisan 2017; 21:29:28 >
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Kvk dan 2017 yılbaşı nda ekran da beyaz led fazla yanıyor diye İstanbul kartal sony kvk ya gönderdim 13 gün sonra sıfır bi cihazım oldu yani sizin yorumunuz û okuyunca yazmak istedim ben 2.ci el aldım 1ooo tl ye birde cihazda akıllım güvende kasko su yaptırmış tı

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

quote:

Orijinalden alıntı: acemi33

anakartım değiştiği için ımeı numaram kayıt dışıdır diye hattıma mesaj geldi. ben bu konuda ne yapabilirim. nereye şikayet edebilirim

Buyuk gecmis olsun, icime dogmus dun sormustum. *#06# yaptiktan sonra cikan imei numaralari btk nin sitesinde veya edevlet de bir sorgulatirmisiniz ne cikacak?

Bu durumda bazen sonradan kayit yaptiriyorlar ama operator gec algiladigi icin mesaj atiyor yinede. 1 ayda filan operatorlerin bilgisi oluyor ama btk da direk gozukur kayit yapilmissa. Orada kayitsiz cikarsa direk degisim cihaz isteyin yada hakem heyetine basvurun derim.

sorgulattımi. kayıt dışıdır dedi btk nın sitesinde zaten tel şuanda serviste bakalım ne diyecekler maerak ediyorum.
    önceden verdiğimde ertesi gün veriyorlardı şuan 2 gündür ses seda çıkmıyor
    eğer cihazı onarıp verseler bile kabul etmiyeceğim
    yarın hakem heyetine gideceğim cihaz olmadan da gidilebiliyor sanırım

• acemi33 A kullanıcısına yanıt
    Aynen cihaza gerek yok. Varsa servis kağıtlarının çıktısını alın maille vs. yollamışlardır. Fatura fotokopisinide götürün. TC lazım ve pembe dosya lazımdı en son gittiğimde. Orada detaylı form doldurup sıkıntıları ve istenilen sonucu yazıyorsunuz. Sonuçlanma tarihi veriyorlar bu kadar.
  • Arkadaşlar buradaki başlıklardan hangisi etkin olmalı. Fotoğrafta gördüğünüz cihaz aldığımda etkin olan seçenek

Allah korusun cihaz çalınsa müdahale açısından hangisi etkili ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifomer -- 29 Nisan 2017; 3:28:50 >
    Cihaz çalındıktan sonra sıfırdan FTF yüklenir ve kullanılmaya devam edilir. Bu seçeneklerin hiçbiri cihazınızı malesef koruyamıyor. İnternete bağlı olması lazım ve sizin o anki kurduğunuz sistemi kullanıyor olması lazım. Kimse sıfırdan yazılım atmak varken uğraşmaz bununla :/ Oldu da internete bağlı, cihaz kapatılmamış ve hat çıkarılmamış olsun ve birisi bu şekilde bunu çalacak kadar saf olsun o zaman myxperia ve android cihaz yönetici ile gps den konum alabilirsiniz. myxperia için kurulum yapmanız gerek, android yöneticisi için gmail ile giriş yapmanız yeterli..

https://myxperia.sonymobile.com/
    https://www.google.com/android/devicemanager

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 29 Nisan 2017; 4:44:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Cihaz çalındıktan sonra sıfırdan FTF yüklenir ve kullanılmaya devam edilir. Bu seçeneklerin hiçbiri cihazınızı malesef koruyamıyor. İnternete bağlı olması lazım ve sizin o anki kurduğunuz sistemi kullanıyor olması lazım. Kimse sıfırdan yazılım atmak varken uğraşmaz bununla :/ Oldu da internete bağlı, cihaz kapatılmamış ve hat çıkarılmamış olsun ve birisi bu şekilde bunu çalacak kadar saf olsun o zaman myxperia ve android cihaz yönetici ile gps den konum alabilirsiniz. myxperia için kurulum yapmanız gerek, android yöneticisi için gmail ile giriş yapmanız yeterli..

https://myxperia.sonymobile.com/
    https://www.google.com/android/devicemanager

Hocam cihazı gözden çıkardık diyelim. İçinde ki kişisel resimdir mesajdır telefonu çalan kişi erisemesin hepsi silinsin istersek hangi seçenek uygun olur

• Yani my Xperia ile Xperia configurator arasında ki fark nedir ben asıl onu merak ediyorum. İkiside aktif mi olmalı

Eğer cihazı sıfırlamak istiyorsanız o yetkiye sade android device manager sahip. Cihazı kilitle ve sıfırla seçeneği mevcut. Tabiki internete bağlı olması gerek. myXperia sadece gps bilgisi çekiyor.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    MyXperia da veri temizleme veya cihaz kilitleme işini yapıyor. Alarm da çalabiliyor.

Evet benim hatam kullanmadığım için önemsemedim.

Giriş yapınca yapıyormuş hepsini.

https://www.sonymobile.com/us/apps-services/tools/#myxperia
  • Bu arada cihaza ftf atsanız dahi myXperia servisi çalışıyor. Hatta bildiğim kadarıyla ftf atsanız dahi ilk kurulumda daha önce cihazda kullanılan Google hesabını istiyor kurulum ekranı.

myXperia'yı aşmanın tek yolu bootloader kilidini açmak.

İlk aldığımda Z5 i bende kurulum yapmıştım daha sonra batarya tüketir diye kullanmadım. Her FTF flaşladığımda siliyorum myXperia servisini. Şu ana kadar bana bir zorluk çıkarmadı. https://myxperia.sonymobile.com/ bu siteden de erişemiyorum cihaza. Root olduktan sonra silinip gidiyor anlaşılan :/ Android Device Manager ı silmeyi beceremedim ama çalışıyor hep arkada.. Google Play services ile bütünleşik çalışıyor, ki bu iyi bir şey silemiyorsunuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 29 Nisan 2017; 11:36:16 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bootloader kilidini açtığınız an devre dışı kalıyor myXperia.

• Flashtol 0.9.22.3 sürümünden rom indirdim ama flashlayamıyorum romu görmüyor.yardımcı olabilcelek var mı?

• atmaca7 kullanıcısına yanıt
    PM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

4G değil hocam VoLTE

hmm xda da arada görüyordum volte fix felan diye ama anlamamıştım üzerinede düşmedim pek. şimdi biraz baktım netten öğrendim teşekkür ederim yardımlarınız için @theVerge
  • Yaklaşık 1 aydır Sony bize bu telefonu yarı İngilizce yarı Türkçe kullandırtıyor yazık günah değil mi be Sony?
  • Telefonu alalı 1 seneyi geçti, çok şükür gayet memnunum.

Android 7.0 la birlikte fingerprint da düzeldi. Şu an iyi çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Fısar -- 30 Nisan 2017; 11:32:46 >
  • 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.