Şimdi Ara

Sony xperia z5 dual e6633 ses açma tuşu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ses açma tuşu o kadar saçma yere koymuşlarki, her konuşmada parmak değdiği an ses kısılıyo .. tamda sess tuşu telefonu tutma yerine koymuşlar..çok saçma çok önemli bi sorun..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 2 senedir Z5 kullanıyorum bahsettiğiniz sorunu bir kere bile yaşamadım.Telefonu o şekilde nasıl tutmayı başarıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

2 senedir Z5 kullanıyorum bahsettiğiniz sorunu bir kere bile yaşamadım.Telefonu o şekilde nasıl tutmayı başarıyorsunuz.
    KILIF KULLANIYORMUSUNUZ SPİGEN BULAMADIM TAVSİYENİZ NEDİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: limit001

KILIF KULLANIYORMUSUNUZ SPİGEN BULAMADIM TAVSİYENİZ NEDİR

Alıntıları Göster
    Ben zamanında Spigen Thin Fit'ten iki adet almıştım şuan ikinciyi kullanıyorum birinciyi uzun bir süre önce çöpe attım.Şuan onun haricinde bildiğim bir kılıf yok ama kılıf alırken çok kalın olmamasına dikkat edin,tuş kilidi yani parmak izi okuyucusunu engellemesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Ben zamanında Spigen Thin Fit'ten iki adet almıştım şuan ikinciyi kullanıyorum birinciyi uzun bir süre önce çöpe attım.Şuan onun haricinde bildiğim bir kılıf yok ama kılıf alırken çok kalın olmamasına dikkat edin,tuş kilidi yani parmak izi okuyucusunu engellemesin.

Alıntıları Göster
    spigen thin fit hiçbir yerde bulamadım

siz hazır kullanmışken sorayım thin fit sert metal mi

çabuk çiziliyor,elden kayıyor,kılıfı çıkarırken telefonu çiziyor diye yorum yapılmış HB de sizin görüşünüz nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: limit001

spigen thin fit hiçbir yerde bulamadım

siz hazır kullanmışken sorayım thin fit sert metal mi

çabuk çiziliyor,elden kayıyor,kılıfı çıkarırken telefonu çiziyor diye yorum yapılmış HB de sizin görüşünüz nedir ?

Alıntıları Göster
    Sert Plastik malzemeden üretilmiş.Çabuk çiziliyor derken de yere düştüğünde çiziliyor

Olumsuz tek yanı telefondan çıkartması baya zor çıkartırken kılıfın köşeleri çatlıyor.Ama bulursanız kaçırmayın alın.Z5 için kullandığım en iyi kılıf.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.