Şimdi Ara

Sony Xperia Z5 Dual Alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
3.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam z5 sıkıntılı bir cihaz. Eğer sony tasarımını seviyorsan benim gibi. Bütcen nekadar bilmiyorum ama sony xz1 e bakmanı öneririm en güncel telefonlardan birisi ve fiyat olarak çok makul bir fiyatı var 2500 civarı vatan bilgisayarda. İllaki sony istiyorsan onu almalısın. Ben iphone 6s imi sony xz premium ile takaslamamış olsam. Ve yeni bir telefon alacak olsam kesinlikle sony xz1 alırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayberkatakan95

Hocam z5 sıkıntılı bir cihaz. Eğer sony tasarımını seviyorsan benim gibi. Bütcen nekadar bilmiyorum ama sony xz1 e bakmanı öneririm en güncel telefonlardan birisi ve fiyat olarak çok makul bir fiyatı var 2500 civarı vatan bilgisayarda. İllaki sony istiyorsan onu almalısın. Ben iphone 6s imi sony xz premium ile takaslamamış olsam. Ve yeni bir telefon alacak olsam kesinlikle sony xz1 alırım.

sony tasarımını,arayüzünü seviyorum bütçem 1500-1600 civarı daha önce lg g2 kullanıyordum 5.2 inç şu an 5.5 inç istedi dün media marktta xa1 plus inceledim tasarımı hoşuma gitti zaten uzun zamandır niyetliydim bu telefona bugün sipariş verdim inceleyip konusunu da paylaşacağım ama dediğim 2500 tl veremem bir telefona devlet memuru olsaydım belki ama bütçem xa1 plus a müsait.

• hayırlısı olsun sony nin alt seviye telefonlarına karşı biraz çekimser bakıyorum ben içinden gelen birşey herhangi bir sebebi yok. Pişman etmeyeceğini umuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ayberkatakan95

hayırlısı olsun sony nin alt seviye telefonlarına karşı biraz çekimser bakıyorum ben içinden gelen birşey herhangi bir sebebi yok. Pişman etmeyeceğini umuyorum

doğrudur hocam da bu alt seviye değil orta seviye alt seviye olan xa1 modeliydi helio p20 işlemci 4 gb ram 32 gb depolama 5.5 inç ekran + tasarımı hoş ve mavi renk

• Benim arkadaş 3 ay önce aldı ısınması yüzünden pişman. Sadece ele verdiği rahatsızlık hissi değil pilin de hızlıca inmesini ve ömrünün tükemmesine sebep oluyor. ısınınca işlemci de yavaşlıyor kamera falan kapatıyor.

E ne anladım ben Z5 kullandığımdan.

Size P10 Lite öneririm. Tasarımı güzel özellikleri dolu ve serin çalışıyor. Isındığını görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Nisan 2018 hepsiburadan 1189 liraya Z5 dual sim siyah rengini aldım.10 günlük izlenimim şöyle.Tip olarak çok şık.Ses orta seviye.Isınma orta seviye.Batarya internet ve telefon görüşmeleri ile en az 1,5 gün gidiyor.Hızına diyecek yok.Kamera gayet tatminkar ve renkler çok canlı.Çok oyun ve aşırı yazışmalar mesajlar vs.niz yoksa senelerce kullanılabilecek bir telefon.İlk telefonum sony ericson 8 yıl ikinci telefonum xperia P 5 yıl üçüncü telefonum samsung galaxy s4 1 yıl ve şimdi yeniden sony z5 bakalım ne olacak.
  • Arkadaşlar hala alınır mı 1250 TL"ye. Dolar uçtu gitti malum bu fiyatlarda daha iyi bi cihaz da bulamadım. Ama Z5 hakkında da batarya, kamera kalitesi ve ısınma konusunda şikayetler var kararsız kaldım. Ne yapayım? Kullanan arkadaşlardan yorumları alabilir miyim?
  • gilean_ G kullanıcısına yanıt
    nerden bulacaksın? piyasa da yok gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yksln kullanıcısına yanıt
    Online alışveriş sitelerinde var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Nasıl yok hocam peynir ekmek gibi satılıyor hala. Hepsiburada, N11, Gittigidiyor vs birçok yerde var.
  • gilean_ G kullanıcısına yanıt
    Vardır belki ama peynir ekmek falan değil, yıllardır satıldı zaten, en son çok iyi fiyata teknosa sattı 1000 TL civarına.

İnternette vardır ama durumu ne, kapalı kutu mu veya arızalı mi kimbilir.

Teknosa"nın sattığı teşhir idi biliyorum. Benim bahsettiklerim sıfır, kapalı kutu Sony Türkiye garantili.
  • Konu eski ama sony olacaksa xa1 plus su geçirmezlik dışında z5'ten daha iyi gibi.

Z5

Ram 3GB

Batarya 2900 mAh

Android versiyon max 7.1

Ön kamera 5mp

Xa1 Plus

Ram 4Gb

Batarya 3430 mah

Android versiyon 8

Ön kamera 8mp

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.