Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.162
Cevap
63
Favori
255.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sony telefonları arızalandıgı zaman kım ılgılenıyor nette arattım bı sonuc alamadım garantı suresını falan nereden sorguluyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osip

Tamam şimdi baktım, sanırım ortalamada normal. Çok bir sorun yok. İphone6 gbi cihazların sanırım.daha yüksek. Gönül rahatlığıyla alın derim. Bu arada 2. Günün sonuna yaklaşıyorım yüzde 53 şarjım :D iyi forumlar..

Ben anlamıyorum hiçbişey yapmıyomusunuz bu telefonla? kimseyle konuşmuyomusunuz? yada kurcalamıyomusunuz ben 1 günü zor görüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

Tamam şimdi baktım, sanırım ortalamada normal. Çok bir sorun yok. İphone6 gbi cihazların sanırım.daha yüksek. Gönül rahatlığıyla alın derim. Bu arada 2. Günün sonuna yaklaşıyorım yüzde 53 şarjım :D iyi forumlar..

Ben anlamıyorum hiçbişey yapmıyomusunuz bu telefonla? kimseyle konuşmuyomusunuz? yada kurcalamıyomusunuz ben 1 günü zor görüyorum

al bende de o kadar.parlaklıgım kısık, elimden geldiğince bişey yapmıyorum en kısık kullanımda 1 günü zor görüyor. ben 1 haftadır bakıyorum burda, batarya ve ısınmadan şikayetçi olmayanlar rev 1 olanlar. sanırım rev 2 lerde sorun var. sizin de rev 2 değğl mi?

• quote:

z5 compact-----kafa için ----1.074 w/kg------------vücut için----0,707w/kg

z5---------------kafa için-----0,751w/kg-------------vücut için---0,781w/kg

İphone 6-------kafa için-----0,93 w/kg--------------vücut için---0,97 w/kg

Gibi değerler mevcut, kafa bölgesi için maksimum ve vücütta taşındığı zaman ki değerler. sonuçta bu makineleri sürekli yanımızdan bir an olsun ayırmıyoruz...
    Sadece kafama takıldı...
    neden bilmiyorum ama LG ve Samsungların bayağı düşük nedendir bilmem.

• mrkaraburc kullanıcısına yanıt
    Bende rev2 var 1 ay oldu alalı. Sabah 7 de şarjdan çıkardım bütün gün %75 civarı parlaklıkla yoğun kullandım fotoğraflar çektim konum veri hep açıktı saat 21.03 ve %38şarjım var. Yarım saat oyun oynayıp sonra müzik dinleyip yatmadan önce şarja takıyorum. Kısacası gayet güzel batarya süresi var

• ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    Hocam yaptığım işlemler sürekli müzik dinlemek whatsap konuşmaları ara ara bu arada 3 g hep açık. Arada fotoğraf. Tel görüşmeleri. Bütün gün böyle geçiyor
    Google tarayıcı şarjı en çok yiyen sanırım. Yani siz ne yapıyorsunuz cihazla? Bütün gün oyun oynamak falansa bir günü çıkarmasına dua etmek gerekir herhalde. Rev1 bu arada telefonum. Google da forumlarda falan gezinirken şarjın düşmesi hızlanıyor biraz. Şuan %48. Bilmiyorum arkadaşlar durum böyle. baya memnunum şarjda. 1 gün bu cihazlarda oldukça iyi eğer çok yoğun kullanıyorsanız normaldir. Canınızı sıkmayın bence.

• arkadaslar bu telefondan alacagım sony eurasia garantılı ve sony turkıye garantılı yazan satıcılar var nette bu 2 kiside aynı şeyler mi yani resmi distribitör garantili yoksa eurasialar paralel ithalat yani merdiven altı mı oluyor acil cevap lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkaraburc

quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

al bende de o kadar.parlaklıgım kısık, elimden geldiğince bişey yapmıyorum en kısık kullanımda 1 günü zor görüyor. ben 1 haftadır bakıyorum burda, batarya ve ısınmadan şikayetçi olmayanlar rev 1 olanlar. sanırım rev 2 lerde sorun var. sizin de rev 2 değğl mi?

Ben günde bi 4-5 saat chrome tarayıcı ve haberin merkezi diye bi uygulamada geziyorum, telefon görüşmesi bu ara 20 dk filan, yarım saat kadarda whatsapp aha burdayım bitti %1

• arkadaşlar şu rev1- rev2 olayı nedir? bir telefonun rev 1 veya rev 2 olup almadığını nasıl anlarız, satın almadan anlayabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiua

arkadaşlar şu rev1- rev2 olayı nedir? bir telefonun rev 1 veya rev 2 olup almadığını nasıl anlarız, satın almadan anlayabiliyor muyuz?

Bir olayı yok

• arkadaslar bu telefondan alacagım sony eurasia garantılı ve sony turkıye garantılı yazan satıcılar var nette bu 2 kiside aynı şeyler mi yani resmi distribitör garantili yoksa eurasialar paralel ithalat yani merdiven altı mı oluyor acil cevap lütfen
    0 | |
  • quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

quote:

Orijinalden alıntı: hagiua

arkadaşlar şu rev1- rev2 olayı nedir? bir telefonun rev 1 veya rev 2 olup almadığını nasıl anlarız, satın almadan anlayabiliyor muyuz?

Bir olayı yok

:) çok duydum şu rev1-rev2 yi de neyin nesidir merak ettim...
  • Cihazı uzun zamandır araştırıyorum gerek tasarımı gerek işlemci gücü çok iyi olduğunu düşünüyorum istanbul bilişimde 1550 TL ye düşmüş bugünde 6.0 güncellemesi almış galiba cihazı kullananlar memnun mu özellikle tek elde mesaj yazmak kolay mı çünkü biraz kalın bir telefon tutuş hissiyatı nasıl eli rahatsız ediyor mu ? Bir İphone 5-5S deki kullanım kolaylığı bu cihazda mevcut mu ?
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Yok compact daha almadı

• Dostlar manuel kamera ayarlarınızı paylaşın da güzel fotograf lar çekelim

• Kvk ve teleservice

• quote:

Orijinalden alıntı: NRLLH42

Kvk ve teleservice

sony turkıye sony eurasıa garantılı aynı seyler mı ızmırde nerelerde servısı var bulamadım nerden bakıyoruz bır de ımeı ıle garantı sorgulamasını nerden yapıyoruz
  • Her ikiside Türkiye garantili hocam

• İzmiri bilmiyorum hocam ben hep kargo ile göndermiştim telefonu garantiye en son, bir sıkıntı olmamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: NRLLH42

İzmiri bilmiyorum hocam ben hep kargo ile göndermiştim telefonu garantiye en son, bir sıkıntı olmamıştı.

tsk ederım ımeı sorgulama nereden yapılıyor garantı ıcın servıs lıstesı hıc bı yerde bulamıyorum sız nereyue yolluyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.