Şimdi Ara

SONY Xperia™ Z5 *Ana Konu - Bilgiler - Aksesuarlar - Yardım- SSS* (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
7
Favori
17.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • z5 premium için IMEI kaydı yapan yer var mıdır ankarada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scheissenberg kullanıcısına yanıt
    Imei kaydını pasaport olduktan sonra e devletden bile yapabilrisin ama sen imei atmayı diyorsan değil İstanbul, Ankara Dünya da bile sayılı kişi yapabilir bunu Sony cihazların imei dosyaları özel korumalıdır 2013 sonrası çıkan telefonlardan snapdragon işlemcili herhangi birine imei daha atan olmadı.
  • Merhaba telefonumun pil seviyesi %20de takılı kaldı. Güç tuşu+ses açma düğmesine uzun bastım üç kere titreyip kapandı telefon. açılınca böyle kaldı. Telefonu fabrika ayarlarına çevirdim düzelmedi, pil flexinin çıkarıp taktım yine olmadı. Ne yapabilirim?
  • Xperia Z5 telefonun arka kapağı ve ekranı çatladı, ekran açılıyor sorun yok ancak dokunmatik çalışmıyor. Ankara'da önerebileceğiniz bir tamirci var mıdır?

• Merhaba, elinde hala z5 olup da kullanmayan, kenara atan varsa uygun fiyata talibim. Eski z3 compactım artık mefta oldu, onu da rom ve mod yükleyip zaman geçirmek için kullanıyordum. Batarya kamera derken ekranı da bozuldu en son  SONY Xperia™ Z5 *Ana Konu - Bilgiler - Aksesuarlar - Yardım- SSS* . Özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz :)

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.