Şimdi Ara

SONY Xperia™ Z5 *Ana Konu - Bilgiler - Aksesuarlar - Yardım- SSS* (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
7
Favori
17.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kamera iyi, 3. Parti yazılımlara full çözünürlük desteğini verdi sony. 3. Parti distribütörlerden almayın garanti sıkıntı. Ucuz olması hem trt bandrolünden hem yasal vergilerin azalmasından dolayı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam öncelikle cevabiniz için teşekkür ederim.Sony distribütör garantili diyorlar hatta eurasia garantili ona rağmen garanti sıkıntı olur mu aksi halde almicam tekrar Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ey35 E kullanıcısına yanıt
    hiçbir sıkıntı çıkmaz eurasia garantisi varsa, eurasia resmi distribütörü sony nin.
  • Telefon bu ara biraz çok ısınıyor sanki

• İlginiz için teşekkür ederim.

• Arkadaslar slm tlfnu almak daha nasip olmadi ama iyi haberi sizinle paylasayim stamina modu geri geliyormuş Bilginize
    http://shiftdelete.net/xperia-z5-icin-stamina-modu-geri-geldi-72086

• ey35 E kullanıcısına yanıt
    geldi. dün 14 sularında. da stamina eski stamina değil. makyajlı güç tasarrufu.
  • Arkadaşlar parmak iziyle telefonu açmaya çalıştığımda titriyor bu titreşimi kapata bilirmiyim, devamlı titremesini sevmiyorum. Ayrıca telefon konuşmalarını kayıt eden program tavsiye edebilir misiniz.uygun program bulamadım.

• Disbirator garantili resmi garanti mi oluyor arkadaslar.

• Hayir olmuyor cevap linkte
    http://inceleme.gittigidiyor.com/rehber/sony-urunleri-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler-1586

• hikmet2516 H kullanıcısına yanıt
    ACR ile kayıt yapabilirsiniz, o titreşim sadece Powersave (yani sahte stamina) açıkken çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

ACR ile kayıt yapabilirsiniz, o titreşim sadece Powersave (yani sahte stamina) açıkken çalışmıyor.

Teşekkürler ACR ile olayı çözdüm, titreşimi stadına moda titretiyor.

• öncelikle merhaba ben sony bir telefon almak istiyorum sizce z5 premium mu alayım yoksa z5 mi (gönlüm z5 de ama premium ekranı aklımı karıştırıyor) nedenlerini de yazarsanız sevinirim :D
  • İyi akşamlar Xperia Z5 telefonum bu akşam itibariykele bayaa büyük bir güncelleme aldı. Şu an halen yüklüyor bakalım ne yenilikler var...

Yeni sürüm diyor 6.0.2 olabilir mi..ya da istermisin adamlar 7.0 versinler o zaman çal çal oyna...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müMKÜNsüz -- 12 Temmuz 2016; 22:48:30 >

• müMKÜNsüz kullanıcısına yanıt
    bt fix ve çeşitli bugfix ler içeriyor. 6.0.1 hala.
  • Zaten pek bi değişiklik de görmedim :)
  • Ben de yeşil renkle aranıza katıldım. Ancak daha doğru düzgün kullanıma başlamadan telin acayip ısındığını farkettim. Bilmiyorum belki de sistem güncellemesi falan derken çok kastı telefon bir yandan da google play otomatik benim uygulamaları indirmeye başlayınca. Umarım bu ısınma ileride sorun yaratmaz yoksa çok üzülürüm bunca yıllık sony fanı olarak

Var mıdır başlangıç için önerileriniz? Mesela telefon ile beraber gelen cam filmini takıyım mı gerek var mıdır? Önceki telefonlarımda önceden takıp kullandım ama sonradan çok da gerekli olmadığına kanaat getirdim, siz ne dersiniz?
  • Bu nasıl ödül almış bir kameradır ki daha makro çekemiyor arkadaş anlamış değilim..
    Bir de fotoyu çekiyor 1sn. kadar net gösteriyor sonra flulaştrıyor. Sorsan eşsiz fotoğraf çekiyormuş. Yaw çektiğim fotoğrafı bilerek bulanık hale getiriyor.
    Bu sony'nin mühendisleri kamera programını yaparken ne içtiler acaba geçende LG G5 ile aynı fotoğrafı çektim. Xperia Z5'i o an atasım geldi.. O derece kötü yani
    Hadi bunu geçtim marketten bütün programları indirip denedim. Hepsinde kamera çözünürlüğü 8MP. geçmiyor. Neyin kafası bu niye kısıtlıyorsun ben sana dünya para vermedim mi. Hani kameran en iyisiydi.. Bu kafayla Sony giderse telefon piyasasından silinir. Zaten mobil pazarı düşmüş lens satışlarında bile düşüş varmış. Apple bile iphone 7 de sony'den lens almayacakmış...

Telefon bu haliyle beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı Sony gibi bir firmanın Xperia serisi için bir dosy yöneticisi bile yok. İlla para verip alacağım zırt pırt reklamlar premium için satın al demelesi yakışıyor mu Sony'ye trial program kullanmak.

Anladım ki Sony'nin yazılım bölümü ya yok ya da iyi yazılımcıları yok.. Bir dosya yöneticisi için düştüğümüz durumlara bak..

• müMKÜNsüz kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz 8mp i geçmediğine?  SONY Xperia™ Z5 *Ana Konu - Bilgiler - Aksesuarlar - Yardım- SSS*

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar aktif kullanımda facebook, instagram, whatsapp v.s.. batarya ne kadar dayanıyor?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.