Şimdi Ara

Sony Xperia Z3 vs LG G4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım şuanda kullandıgım telefon Htc ve tamamen hayal kırıklığı bir çok konuda geride oldugu için artık telefonu değiştirmemin vakti geldiğini düşündüm ve bütçem maksimum 2000 TL arasında bu telefonları düşünüyorum sizce hangisi daha mantıklı ?

• Hiç Kimse İlgilenmicek mi ??
  • şuan indirimle 1600 e z3 alabilirsin bende ikisi arasında kalmıstım bide s6 vardı seçeneklerimde z3 aldım okadar para bayılmaya gerek yok
  • Z3.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim zaten z3 ün arka tasarımı çok hoşuma gidiyor
  • z3
  • Z3
  • Pil hariç LG g4 daha iyi bir cihaz bence... Elimde ikisi de var Sony gerçi arka cam açıklığı, erkanda sararma vs gibi sorunları yüzünden servise vereceğim değişim kararı çıkınca da iade edeceğim... LG yi kullanıyorum kamera olarak çok daha iyi de bunun yanında kasa büyümeden 5.5" ekran ve daha iyi bir ekran hoşuma gitti... LG derim ben...
  • z3 işlemci ve dayanıklılık olarak daha iyi bir cihaz bunun dışında fazla fark olduğu söylenemez. kalite arıyorsan sony xperia z3
  • Z3'ün kamerası kendi sınıfında en kötüsü olarak gösteriliyor.

G4'ün kamerası ise en iyisi...

Batarya performansı açısından da tersi.
  • Kardeşim z3 gerçekten çok güzel telefon babamda kullanıyor. Kardeşim ilk çıktığından bu yana z1 kullanıyor zerre kasma falan yok adeta iPhone gibi. Bunun asıl nedeni Sony'nin arayüzünün gerçekten saf Android'e çok yakın olması. Ancak bir yıl eski bir cihaz diyebiliriz z3'e G4 ise hem 64 bit işlemcisi hem de çok daha iyi kamerası ile daha cazip durmakta. Suya dayanaklılık senin için bir elzem değilse ben her G4'ün deri kapaklı olanlarından alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben z3 alirim

• Zenfone 2 32gb alin geriye kalan parada cebinizde dursun derim ben

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.