Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.077
Cevap
140
Favori
714.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    manyetik şarj kablosunu iki gün önce aldım. dediğiniz gibi sony z3 için manyetilk şarj kablosu piyasaya sürmedi. aldığım kablo sony kutusunda sony jelatininde falan geldi kutunun üzerindede z1-z1 compact-z2 için olduğu yazıyordu. bende z2 yle z3 ün manyetik bağlantısı aynı olduğu için aldım. kablo orjinalmi bilmiyorum ama bayaa kaliteli duruyo sert dandik plastikten değilde yumuşak dolgun bi malzemesi var. 1 kere şarj edebildim daha bi yumsuzluk görmedim. telefonda ısınma falan yok. kendi kablosuyla yaklaşık aynı sürede şarj ediyo ve aynı süre kullanabiliyorum.
  • Hocam aldığınız yerin linkini paylaşırmısın bende alacağım kapağın zamanla gevşemesini istemiyorum.
  • 10 gün önce sipariş verdim,manyetik kablo.http://www.aliexpress.com/store/product/Original-New-Magnetic-Charging-Cable-Charger-connector-For-SONY-Xperia-Z1-Compact-Z-Ultra-XL39H-L39H/1035216_2034559681.html
    Orjinal ve z3le uyumlu olduğunu söyledi satıcı.Şuan yolda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mardini -- 14 Aralık 2014; 17:22:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Hocam aldığınız yerin linkini paylaşırmısın bende alacağım kapağın zamanla gevşemesini istemiyorum.

şu linkteki satıcıdan istanbul içi elden aldım.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-sony-xperia-z3-compact-z1-z2-z3-ultra-manyetik-sarj-kablo-orjina-156944254/detay

• Ben eski iphone 5 kullanicisiyim 3 gundur cok memnunum sony z3 kasasai ve stabil calismasi cok guzel bence su an icin alinabilecek tek telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Ben eski iphone 5 kullanicisiyim 3 gundur cok memnunum sony z3 kasasai ve stabil calismasi cok guzel bence su an icin alinabilecek tek telefon

• arkadaşlar klasör oluşturabiliyomuyuz ana ekranda baya kurcaladım ama bulamadım
  • yousuff kullanıcısına yanıt
    Bir uygulamanın üstüne 2.uygulamayı sürükleyip bırakırsanız klasör oluşturursunuz

• yousuff kullanıcısına yanıt
    44 plaka cevap vermiş ek olarak bu klasör oluşturmayı hem ana ekranda hem uygulamalar sayfasında yapabilirsiniz
  • sağolasın hocam teşekkürler
  • Bende kavuştum siyah zeüçüme

Şimdilik şarjı ve hızıyla gönlümü fethetmiş durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zet3

Bende kavuştum siyah zeüçüme

Şimdilik şarjı ve hızıyla gönlümü fethetmiş durumda.

güle güle kullanın hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertky

Ses tuşuna daha sonrada power tuşuna aynı anda basılı tutup telefon titreyene kadar bekleyin bu işlem telefonu fabrika ayarlarına döndürür herşeyi sıfırlar bu işe yaramazsa anakartta sorun olabilir

hocam sağolun cevap için cihaz açıldı uzun denemeler sonunda.Aslında bu tel kardeşimin ben de z1 compact var hiç pc ye bağlamadım güncelleştirme için ama bu z3 e gelen güncelleme pc ye bağlamadan güncelleştirmeyi yapmıyor.Biz de bu olaydan sonra güncelleştirmekten vazgeçtik zaten
  • Arkadaslar merhaba, sifir kutulu faturali xperia z3 beyaz cihazimi ihtiyactan satiyorum. Sony turkiye garantili ilanimdan detaylara bakabilirsiniz

• 3g ağırlıklı kullanımda nekadar ekran süresi alıyorsunuz?
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    4-6 arası alınabılıyor

• c_e_m22 kullanıcısına yanıt
    İlanı göremiyorum?

• yuhu kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=100445557

• Klasör yapma işini biraz açabilirmisiniz

• nevrans kullanıcısına yanıt
    Basit ana ekrandan çıkmışsan yani ilk açıldığı ekran ayarlarını değiştirdiysen normal boyutlarda bence.. Ama tabi tercih meselesi
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.