Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.077
Cevap
140
Favori
714.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KnHktn

quote:

Orijinalden alıntı: erkan_uyar

quote:

Orijinalden alıntı: E30a Biner Yan Yan Gider

Telefon gerçekten yazıldığı kadar vasat mı ? iPhone 6 Plus ya da Z3 almayı düşünüyorum ama LG G3'te beni uğraştıran ve hala bitmek bilmeyen sorunlar var eğer Z3'de de bu tip sorunlar varsa almayacağım o servis senin bu servis benim uğraşmak istemiyorum. Konuya hakim olan birisi açıklama yaparsa sevinirim.

ikisinide alma en azından şimdilik ilk partiler her zaman sorun olmuştur bi kaç ay veya z4 beklemen şu an mantıklı gibi duruyor.

Ustad o zaman bu arkadaş z4'e karar verirse haziran'ı beklemeli ki onun da ilk partileri ancak bitmiş olur. Ne yapsın şimdi bu adam

hakkettende öyle aşağı tükürsen bıyık yukarı tükürsen sakal hesabı

• Az önce KVK teknik sersivi arayıp değişim için gönderdiğim Z3 ümün durumunu sordum. Çünkü sistemlerine gireli 7 gün oldu. Şu anda Japonya Sony'ye cihazın durumunu yazmışlar cevap bekliyorlar. Dua edin değişim kararı çıksın. Eğer ellerinde siyah renk varsa siyah gönderiyorlar. Eğer ürün yoksa bana renk tercihi sorup ona göre o rengi gönderecekler. İnşaAllah hayırlısı olur diyelim.
  • fractalboy kullanıcısına yanıt
    hayırlısı hocam umarım dilediğin gibi olur
  • 3 gün 16 saattir pilde daha 32 şarj var
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya123450

3 gün 16 saattir pilde daha 32 şarj var
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

Telefonu biraz kullanın internete falan girin birazcık yani.

• ekran süresi ne kadar acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

ekran süresi ne kadar acaba ?

Evet onu paylaşırsa anlaşılır.

• 1 saat 54 dakikaymış
  • quote:

1 saat 54 dakikaymış

o zman extrem bir durum yok normal hocam ben 6 saat ekran ile 50 saati gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavvrick -- 5 Aralık 2014; 16:30:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lwernull

quote:

3 gün 16 saattir pilde daha 32 şarj var

Telefonu biraz kullanın internete falan girin birazcık yani.

tüm gün mobil veri 3g otomatik senkronizasyon ve blueetooh açık smart watch 2 bağlı bu şekilde gidiyor, ama dediğin gibi internete girmiyorum hiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptanedi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaptanedi

kasa açıklığı için cihaz resimlerini forma gönderebilirmisinz..

Bır Allahın kuluda cekmedı henuz merak edıyoruz gercekten degısıme gdecek kadar kasa acıklıgı olan telefonları.

hakkaten niye kimse çekmiyor zor bi iş değil z3 kullanıcı kulubu kimsenin bi paylaşım yada birbirine yarayan bişey yaptığı yok..

teknosadaki cihazlar.
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• quote:

quote:

1 saat 54 dakikaymış

o zman extrem bir durum yok normal hocam ben 6 saat ekran ile 50 saati gördüm

ya şimdi her şeyi kapatıp ultra stamina moda alıp ekran parlaklığını da minimuma alıp 15 saat ekran süresi yaparım isterseniz.
  • Sony ye kendi ekran boyutu seviyesinde gerçekten alternatif yok birde hatalarla üzmese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starborn -- 5 Aralık 2014; 18:54:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fractalboy

Az önce KVK teknik sersivi arayıp değişim için gönderdiğim Z3 ümün durumunu sordum. Çünkü sistemlerine gireli 7 gün oldu. Şu anda Japonya Sony'ye cihazın durumunu yazmışlar cevap bekliyorlar. Dua edin değişim kararı çıksın. Eğer ellerinde siyah renk varsa siyah gönderiyorlar. Eğer ürün yoksa bana renk tercihi sorup ona göre o rengi gönderecekler. İnşaAllah hayırlısı olur diyelim.

Yalan söylüyorlar büyük ihtimal.Değişime SONY Türkiye karar veriyor benim bildiğim.Benim cihazıda yollamışlar şuan kargoda ya yarın yada pazartesi teslim alırım artık bakalım üçüncü Z3'üm nasıl çıkacak yeter artık hakikaten ama sıkıldım.Telefonu 1 ay oldu alalı 3 haftası garantide geçti.

• sağolun beyler cevaplar için bakalım haftasonu alcam sayfa güzel bu arada çok güzel bilgiler var
  • erkan_uyar E kullanıcısına yanıt
    ahaha açıklığı kes nolcak bu sony nin hali
  • Arkadaşlar 4 günlük bir aradan sonra kvk ya doa değişim talep ettiğim yeni cihazıma kısa zamanda kavuştum telefonu didik didik ettim ne bi kasa açıklığı kamerada pembensilik falan hiç bir sorunla karşılaşmadım geriye artık telefonun keyfini çıkartmak kaldı

• erkan_uyar E kullanıcısına yanıt
    Cıhaza cok zoom yapmıssın oyuzden buyuk bosluk varmıs gbı duruyor. Her ıkı tarafta da esıt bosluk var. Telefon normal duruyor.. Dun aksam z3 un tanıtım vıdeosundan bır suru ss koydum ordada bu kadar bosluk var telefon boyle arkadaslar.orantısızlık varsa yanı ornegın sag tarafta bosluk olupta sol tarafta yoksa sorun vardır demektır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavvrick -- 6 Aralık 2014; 0:27:52 >
  • 4 gün önce kameradaki pembeleşme sorunu dolayısıyla değişim talebiyle kvk ya verdim [daha 20 gün olmuştu alalı] . Ses gitmeme sorunu var mı bilmiyorum ama arada bana da böyle diyen oluyordu telefonda. Kvk dakiler değişim olmayabilir falan diye mırın kırın ettiler ama değiştirirler inşallah.
    Ama telefonun şarjı iyi gidiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: g0khans

Arkadaşlar 4 günlük bir aradan sonra kvk ya doa değişim talep ettiğim yeni cihazıma kısa zamanda kavuştum telefonu didik didik ettim ne bi kasa açıklığı kamerada pembensilik falan hiç bir sorunla karşılaşmadım geriye artık telefonun keyfini çıkartmak kaldı

etiketinden haftasını falan söyle de millet o haftadan almaya kassın.

bir de gençler..
    taa 23 ekim de ben gidip çanakkale vatan a ilk gelen z3 ü incelediğimde ana masaüstündeki saatin az aşaağısına parmakla bastırdığımda ekran görüntüsü bozuluyordu. özellikle o bölgede.

bi deneyin hiçbirinizde bu dediğim şey olmuyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.