Şimdi Ara

SONY XPERIA™ Z2 ORJINAL TR 4.4.2 KitKat (17.1.1.A.0.402 GÜNCEL)[ROM|FTF|TR] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
9
Favori
18.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • teşekkürler. bu yolla geri döndüğümüzde kaç güncelleme yüklemek gerekir 4.4.4 ün son halini alması için?
  • Anlatım için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flash tool bitti ama yarım yamalak açılıyor ekran yanıp sönüyor yardım eder misin
  • Hocam çok teşekkürler anlatım için. Delta'dan aldığım z2'yi deltanın sitesinde verdikleri 5.0 Rom'a anlattığın yöntemle yükledim.

Telefon garantiden çıkmıyormuş delta servisi telefonda söyledi. Kendi romları zaten. Telefona root yapmak da gerekmiyor.

Allah razı olsun...
  • Hocam megadan dosya silinmis yardimci olur musun?
  • godsmack82 kullanıcısına yanıt
    Link yenilendi ilk sayfada düzenlendi

Buyrun

İyi günler

https://mega.nz/#!fUkkzLRK!gddHn7rsCC1bIxgCVCsx2A3c9nxJkU-c8Kc3caqejdU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesekkur ederim
  • sa konuyu hortlatmış olucam ama mazur görün.Android 6.0dan kitkata dönebilirmjiyiz bu romu kullanarak .Flashtool un sitesinde bir sorunmu var indirilmiyor
  • evet arkadaslar .Android 6.0dan kitkata dönebilirmjiyiz . ben denedim flashlama işlemini yaptı yanlız " the software update failed make sure that your phone is connected to the computer and try again." diye bir hata verdi telefon açılırken ve açılmıyor... Başka bir yolu varmı kitkata dönmenin ...
  • arkadaşlar telefonu 6.0.1 yaptım fakat geri lolipop 5.1.1 e çevirmek istiyorum. bu romu yüklersem güncelleme yolu ile 5.1.1 gelirmi yoksa direk 6.0.1 mi gelir.
  • arkadasım telefonn yuklenıyor ama sonra bastan baslıyor bunun sebebi ne olabılır?
  • Flashtool ile Rom Yükleme Video Anlatım :https://www.youtube.com/watch?v=zNIVcJFhG_Q
  • hocam dediklerinizi tek tek yaptım tek sıkıntı şu ses kısmaya basıyorum kabloyu bağlıyorum bilgisayar algılıyor telefon açılmıyor bi süre sonra telefon kendi kendine açılıyor ve sony yazısında takılıyor flash da olmuyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.