Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1736. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.625
Cevap
210
Favori
1.234.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefonun daha 1 yıl garantisi vardı kulaklık girişinde sıkıntı vardı tam servise göndereyim derken düştü ve arka cam kırıldı. şimdi benim ne yapmam lazım? serviste arka camı değiştirirsem garanti devam eder mi yoksa tamamen garanti bitmiş mi oluyor bu durumda? ve kulaklık girişi sorununu nasıl halledebilirim??
  • Arkadaşlar bir şey soracağım. Karşı taraf sesimin boğuk geldiğini söylüyor. Ne yapabilirim? Kendim halledebilir miyim?
  • usa romunu tavsiye ederim. şu ana kadar ki en iyi rom. sanki pile kalibrasyon yaptı. pil bile çok düzenli doluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendy

Onların diyeceği belli, sorarsan normal diyecekler tabi ama normal olmadığını hepimiz biliyoruz Hiç içimden gelmiyor artık servise gitmek ama fırsatım olursa yarın bi gidip göstereceğim

Dostum telefonu sıfır aldığımdan beri hiç açtırmadım. Telefonu ekrandan değilde arkadan bastırdım (ekrana zarar vermemek için) ve en fazla 6 arttı.
    Bide siz deneyin belki sorun yoktur.

(kılıf var)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suleymansrk S kullanıcısına yanıt
    Baya iyi bastırdım arkadan, önden ama 1-2 puandan fazla oynamıyor. Servise gitmeden önce 8-10 puana kadar değişiyordu basınç şiddetine göre. Normal bir durum değil yani anlayacağınız. Yarın yine bi uğrayacağım sanırım servise.
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa oynuyorsa sıkıntı yok.

• azizsilin A kullanıcısına yanıt
    Uygulaması yok hocam, ayar yapılacak birşey yok yani. Ben ClearAudio+ ile birlikte kullanıyorum gayet tatmin edici ses olarak.

• sanane900 S kullanıcısına yanıt
    Rus romunda batarya süresi nasıl hocam, Türkiye'ye göre fark varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Selamlar,
    Arkadaşlar Marshmallow için soundmod güncellemeleri gelmeye başladı, Project Desire 6 da gelmiş bu arada.

Dolby Digital+ with Beats Sound v2
    http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/mod-dolby-digital-beat-sound-mod-t3117618

Project Desire 6
    http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/soundmod-project-desire-feel-dream-sound-t3130504

Project Desire 6 ya güncelleme yaptım ama ancak yazma fırsatım oldu. Yeni olarak harici ses sistemleri için subwoofer lı subwoofer sız ayarlar falan gelmiş. Şuan öğrenci evimde hoparlör sistemim olmadığı için deneyemiyorum. Ancak memlekete gidince evdeki philips ve creative 5.1 sistemlerde denerim :) Sound engine olarak harmoforia 2.0 gelmiş. Bugüne kadar bu sound moddaki en güçlü ses motoru imiş. Ben çok memnunum. Güncellemeden öncede memnundum. Hatta geliştiriciye şimdilik birkaç dolar bağış yapmayı düşünüyorum bakalım hakkını vereyim diyorum.

• bubora B kullanıcısına yanıt
    Evet bende bağış yapıcam. Daha önce de Flashtool, XperiFirm gibi bir kaç programa da bağış yapmıştım. Geliştiricilere gerçekten destek olmak lazım, sonuçta 1-2$ kimseye koymaz kaç bin TL'lik telefonlar kullanıyoruz ama 1000 kişi 1$ bağış yapsa bu geliştiriciye büyük bir destek olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtynr

Arkadaşlar bir şey soracağım. Karşı taraf sesimin boğuk geldiğini söylüyor. Ne yapabilirim? Kendim halledebilir miyim?

Ayarlar --> çağrı kısmına girin.

Orada
    -mikrofon gürültü azaltma
    -konuşmacının sesini arttırma
    -yavaş konuşma

Ayarları var. Bunların hepsini kapatıp bir deneyin. Düzelmesi lazım.

• bu xperiafirm de ben nerde yanlış yapıyorum? bu paket geçerli değil hatası veriyor. flashtooldamı hata var yoksa oluşturduğum ftf lerdemi?
  • many@ik M kullanıcısına yanıt
    Sadece ses artırma açıkmış. Onu kapatıp deyeceğim. Teşekkür ederim.

• Çeviri haberciliğinin mağduruyuz resmen. Bütün teknoloji siteleri M güncellemesi Z2 ye geldi diye haber yaptı fakat o gelen güncelleme Türkiye güncellemesi değildi. Çeviri yaptıkları ülkelere gelen güncellemeydi ve bunlarda çeviri haberciliği yaptıkları için bize de gelmiş gibi bir hava oluştu. Bu hafta içinde büyük ihtimalle gelecek bize de fakat 2 hafta boşu boşuna beklemiş olduk.
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt
    6.0.1 Rus romunun pilinden gayet memnunum. 6 saati geçiyor ekran süresi. 5.1.1'in staminalı halinden daha iyi gidiyor.

Benim için bundan sonra ya 4.4.4 var, ya da 6.0.1 ... Lollipop'un hiçbir sürümüne bulaşmam şu saatten sonra.

• Şu an 5.1.1 yüklü abd 6,0 hangi verileri yedekleyebilirim hangileri nde kayıp olur abd sürümünden memnunmusunuz

• Creedence Clearwater R. kullanıcısına yanıt
    Servise uğradım öğleden önce zaten test yapıldığını söylediler. Yeniden test istedim yaptılar sorun olmadığını söylediler. Lens camının altında hafif toz vardı onuda söyledim 5dk da arka kapağıda değiştirip verdiler :) 10dk sürdü serviste işim. Telefon sıfırlandı yani anlayacağınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLegendy -- 18 Nisan 2016; 15:06:50 >
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun o zaman

• D6502lere de güncelleme geldi. Kontrol edin, hayırlı olsun. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sile

Şu an 5.1.1 yüklü abd 6,0 hangi verileri yedekleyebilirim hangileri nde kayıp olur abd sürümünden memnunmusunuz

abd romu iyide pil biraz hızlı tükeniyor gibi geldi bana tasarruf modu açık olmasına rağmen. ama yazılım olarak iyi. hiç bir kusuru yok.

neyi yedeklemen gerekiyorsa yedekle işte. ben kayıtları hafıza kartına atıyorum. ordan içe aktarıyorum. hatta herşeyi hafıza kartına yedekliyorum. program çok kurmuyorum. 4-5 tane gerekli programım var onları yeniden google playden yüklüyorum flashtan sonra.
  • 
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.