Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (1210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.116
Cevap
124
Favori
858.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12081209121012111212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ne diyorum

5.1.1 kesinlikle süper oldu hız stabilite şarj gerçekten gözle görülür bir fark var 5.0.2'ye göre...

Hala ilk aldıgım gibi kesinlikle tavsiye ediyor musunuz biraz kullandıktan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar telefonu almayı dusunuyorum tavsiye eder misiniz guncelleme alıyor mu hala?

• Arkadaşlar biriniz yardımcı olabilir misiniz ? Cihazı 2. el aldım ilk güncelleme deneyimim olacak sony ile ama cihazda united kingdom romu var ve 5.1 güncellemesi hala gelmedi sizce gelir mi ? Beklemeli miyim yoksa Türkiye romu mu atmalıyım şimdiden teşekkür ederim.
  • Bana bu güncelleme geç gelecek anladığım
  • Bir banamı gelmiyor bu güncelleme ya kafayı yiyeceğim :-(
     ★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★

• z1 telefonuma

Android sürümü: Android 5.1 (Lollipop)

En yeni kullanılabilir yazılım: 14.6.A.0.368 geldi fakat kurmadım. Bugün güncellemeyi kontrol ettiğimde

14.5.A.0.242 5.0 gözüküyor.4.4.4. kullanıyorum. 5.1 e nasıl yükseltebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iaydinoglu -- 26 Eylül 2015; 9:57:40 >
  • Beyler öncelikle merhaba brnim telefon 4.3 te hala, diğer güncellemeler hatalı diye hiç yapmadım. Ama bu aralar telefonumda google ve play storenin son sürümleri devamlı duruyor yani google Chrome durduruldu diyor ve neredeyse telefonun balkondan aşağı atasın geliyor. Benimde aklıma şöyle bir şey geldi, şimdi tel sürüm 4.3 ancak uygulama son sürümleri 5.1 e göre dizayn edilmiş acaba bundan dolayı sorun çıkartıyor olabilir mi eğer çıkartıyorsa tel i güncellemek ne kadar sağlıklı opcak çünkü şuan tel de en hatasız sürüm 4.3 bende o yüzden güncellemedim ama 5.1 4.3 e göre nasıl performans açısından telefon hantallaştı mı? Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar iyi forumlar.

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    En stabil sürüm 4.4.4 idi. Sanırım sonu 157 olandı. Neyse o ayrı bir konu. Sen en iyisi 5.1.1 tft linkini indir ve flashtool ile temiz bir yükleme yap. 5.0.2 felaketinden sonra 5.1.1 gayet iyi oldu

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Lolipop kullanıyorum bendede uygulama durduruldu düye hata geliyor bazen.

• quote:

Orijinalden alıntı: ynsylkn

Bir banamı gelmiyor bu güncelleme ya kafayı yiyeceğim :-(

Bana da gelmedi

• Çok ilginç, 4.4.4 kullanıyorum.iki gün önce sonu .368 ile biten 5.1 güncelleme hazır diye mesaj geldi. Ama bugün baktığımda sonu .242 ile biten 5.0 güncellemesi görünüyor. Acaba önce 5.0 A geçmemiz mi gerekiyor. Gerçi korkuyorum. 😱...

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

quote:

Orijinalden alıntı: ynsylkn

Bir banamı gelmiyor bu güncelleme ya kafayı yiyeceğim :-(

Bana da gelmedi

nedeni ne ki anlayamadım ya pc companion da görünmüyor

• 5.1.1 kasmalar meydana getiriyor ama arayüz ve yeniliklere değer

• ynsylkn kullanıcısına yanıt
    Normalde güncelleme düştüğü gün companion a bana gelirdi fakat bu sefer 3 gün oldu gelmedi. Ayrıca sorun vardır belki dedim kalkdırdım tekrar kurdum yine yok :(
  • quote:

Normalde güncelleme düştüğü gün companion a bana gelirdi fakat bu sefer 3 gün oldu gelmedi. Ayrıca sorun vardır belki dedim kalkdırdım tekrar kurdum yine yok :(

Aynı durumdan muzdaripim kardeşim cihaz dan soğudum Flash tool ile direk yazılımı olmadı çakmayı deneriz kardeşim

• Bu .368 surumu .242 ye gore baya iyi gibi duruyor.Bende kitkat kullaniyordum 5.1.1 i kurdum simdilik bir sikinti yasamiyorum.Zaten root ve xposed da kurdugum icin kitkatin benim acimdan pek aranacak bir tarafi kalmadi.

• Her sürümde büyük beklentiler yaratılıyor, bence fos çıkıyor. Ana ekran dönüyor, ayar simgesi değişiyor gibi basit basit değişiklikler. küçük simgeler büyüdü, yeniden küçüldü, al sana değişiklik. Kamera, ses aynı. Z5 uygulamaları port edilmeye başlanmış, onları deneyeceğiz artık

• ynsylkn kullanıcısına yanıt
    Ben bu sürümden memnunum aslında ama yine bekliyor insan
  • quote:

Ben bu sürümden memnunum aslında ama yine bekliyor insan

5,0,2 kullanıyor musunuz bende inan satıcaktm baktım ikinci elde ederi yok bende kullanayım dedim cihaz iki üç gün haftada bir kendini resetlıyor nadırde olsa dönüp

• 5.0 dan 5.1 e geçen var mı?geçmeli miyiz 5.0 da kalmalı mıyız?
  • 
Sayfa: önceki 12081209121012111212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.