Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.795
Cevap
77
Favori
593.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ilk alanlardan olma niyetindeyimama bu taksit olayı canımı sıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

Ben ilk alanlardan olma niyetindeyimama bu taksit olayı canımı sıkıyor.

9 taksit olacak 9 taksitli alabilirsin sınırlama o kadar yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: assault79

quote:

Ben ilk alanlardan olma niyetindeyimama bu taksit olayı canımı sıkıyor.

9 taksit olacak 9 taksitli alabilirsin sınırlama o kadar yani

BDDK, kredi kartı ve nakit çekimlerinde taksit sayısını 9 ayla sınırlandırırken; altın, pırlanta, cep telefonu, bilgisayar, gıda ve akaryakıtta taksit uygulamasını kaldırdı.
    Buna göre cep telefonu veya bilgisayar almak isteyenler 1 Şubat 2014'ten itibaren peşin almak zorunda. Mobilya, beyaz eşya, tatil, araç kiralama dahil olmak üzere hiçbir mal ve hizmet alımında taksit süresi 9 ayı geçemeyecek. Yüzde 30 peşinatı olmayan, araba kredisi çekemeyecek. Bu sınırlamalara takılmadan alışveriş yapmak, araba almak isteyenler için son tarih 2 Şubat 2014.

• Telefonda taksit yok malesef dün akşam bir yetkili tv de teyit etti
  • quote:

Telefonda taksit yok malesef dün akşam bir yetkili tv de teyit etti

valla eğer öyle ise bu telefon firmaları hapı yuttu aslında büyük bir sektörbir çaresini bulurlar .bizimde yeni telefon alma ihtimalı düşer.
  • Konu güncel

• bir yabancı siteden baktım şubatın 4 ünde satışı başlıyor.
  • Kutu içeriği
     Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü
    EDİT:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 21 Ocak 2014; 18:13:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: assault79

bir yabancı siteden baktım şubatın 4 ünde satışı başlıyor.

Bizde de Şubat'ta çıkacak ama kaçında acaba?.. Çıksa da alsak.
  • Obsidian kullanıcısına yanıt
    Şubat sonu Mart başı gibi gelecek.
  • arkadaş şunu getirsene şubattan önce veya diğer ülkelerdeki gibi şubatın başında bunaldık iyice
  • quote:

Şubat sonu Mart başı gibi gelecek.

o kadar sürmez
  • Aldığım bilgi bu şekilde İnşallah yanılırım ve daha erken gelir açıkçası bende çok sabırsız olduğum için en kötüsüne kendimi şartlandırdım.Bide ön kayıt yaptırdım acaba ön kayıt yapanlara tedarikte öncelikmi tanınacak öyle olursa süper olur.

• Telekominikasyon da yok yani kontör hat v.s cep telefonu elektronik bölüme giriyor 9 taksit var deniyor

• quote:

Aldığım bilgi bu şekilde İnşallah yanılırım ve daha erken gelir açıkçası bende çok sabırsız olduğum için en kötüsüne kendimi şartlandırdım.Bide ön kayıt yaptırdım acaba ön kayıt yapanlara tedarikte öncelikmi tanınacak öyle olursa süper olur.

Nerede yaptırdın ön kayıt?
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Walla bende çözemedim telefon ve bilgisayar cari açık için genelin dışında değerlendiriyor olabilir.

Sonymobile Tr sayfasında ön kayıt koymuşlar ordan yaptım.

• quote:

Orası haber verme gibi birşey hocam, orada öncelik olmaz. İngiltere'de önsipariş yapanlara Sony Smartwatch vermişler, keşke öyle birşey olsa, parasını öderdim şimdiden.
    Ön siparişe 1700tl+Smartwatch 2 verselerdi süper olurdu ama nerde o günler Ülkemizdeki kazık vergiler yüzünden firmalar kan kusuyor 400$ lık cihazı 2000tl ye satmaya mecbur kalıyorlar.Onun için avrupadaki promosyonları burda görmek bizim için hayal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

quote:

Orası haber verme gibi birşey hocam, orada öncelik olmaz. İngiltere'de önsipariş yapanlara Sony Smartwatch vermişler, keşke öyle birşey olsa, parasını öderdim şimdiden.

gerçekten smartwatch olayı güzel olur. düşünsenize tablet: akıllı, telefon: akllı, saat: akıllı.. tam bir akıl patlaması yaşar insan..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.