Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.796
Cevap
77
Favori
593.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ülkemizde 1 gb hafıza kartına bile tenezül ediyorlar
  • Bu gün bana Sony'den gelen cevap mail'de Mart ayında piyasaya çıkacağı belirtilmiş Şubat hayal oldu malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse er yada geç geleceğini biliyoruz, çıktığında eski telefonu artık elden çıkarıp avea nın kampanyası olursa oradan edinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

Bu gün bana Sony'den gelen cevap mail'de Mart ayında piyasaya çıkacağı belirtilmiş Şubat hayal oldu malesef.

Birşeyi de zamanında getirseler. Avrupa'da talep çok olunca bize gelecekleri oraya kaydırıp, Türkiye'yi 2.plana atıyorlar.
  • Almanyada büyük ihtimal şubatın 4ünde çıkacak piyasaya bizi 1 ay dahamı ileri attılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzhn61

Almanyada büyük ihtimal şubatın 4ünde çıkacak piyasaya bizi 1 ay dahamı ileri attılar

Sanmam hemen hemen aynı zamana denk gelir .ön süpariş olsaydın şimdiden kart çekerdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: assault79

quote:

Almanyada büyük ihtimal şubatın 4ünde çıkacak piyasaya bizi 1 ay dahamı ileri attılar

Sanmam hemen hemen aynı zamana denk gelir .ön süpariş olsaydın şimdiden kart çekerdik

inşallah bende öyle bekliyorum kendimi şubat başına şartlandırdım marta kalmayız umarım..ayrıca dediğiniz gibi baya bir ülkede ön sipariş olayı varken bizde hala ses soluk yok keşke olsaydı çoktan ön siparişi vermiştik

• facebook sony Tr sayfasında şubatta satışta demişlerdi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: assault79

quote:

inşallah bende öyle bekliyorum kendimi şubat başına şartlandırdım marta kalmayız umarım..ayrıca dediğiniz gibi baya bir ülkede ön sipariş olayı varken bizde hala ses soluk yok keşke olsaydı çoktan ön siparişi vermiştik

Aynen hocam, Smartwatch olmasa bile Bluetooth kulaklık falan verebilirlerdi.

• Ekran sanal tuşlar da dahil 4.3" değil mi ?

Cidden çok küçük ya, Z1 de çok pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Ekran sanal tuşlar da dahil 4.3" değil mi ?

Bu durumda Z 'yi tercih edebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Ekran sanal tuşlar da dahil 4.3" değil mi ?

Bu durumda Z 'yi tercih edebilirsiniz

Aslında mantıklısı o gibi duruyor ama Z'ye ilk çıktığından beri bi eksik varmış gibi bakıyordum.

Cihazların su alması, ekran kalitesi vs.
    Bi de kulaklık girişinde kapakçık olması bozuyordu beni. Ama tasarım gerçekten çok iyiydi, şuanda da Z1'den daha iyi buluyorum tasarımını.

Ama o tarz bir telefon baksam One daha iyi bir tercih olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar o değilde bu z1 compactın kutu içeriğinde kulaklık yokmu ben bi kaç yerdeki videoları resimleri inceledim kulaklık çıkmadı içinden
  • dolar oldu 2.33 bu gıdısle bu tel 2000 liranın altına gelmicek. almanyadan getırtıcektim euroda olmus 3.2 tr ıle aynnı fıyata gelcek kaydıyla. allah belasını versin bu hükümetin!!
  • mipa90 M kullanıcısına yanıt
    Amin

• Tam dedim sonunda iyi bir android tel geliyor ben bu telefonu alırım kur dediki ben bu oyunu bozarım umarım cok yüksek bi fiyatla çıkmaz ve Şubat ayında gelir

• site saçmaladı ne oluyor ya sitede mesaj yazıyorum ama yok
  • site sapıttı mesaj görünmüyo
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.