Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü (616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.795
Cevap
77
Favori
593.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetgox

Seus bildiğim kadarıyla tamamen sıfırdan kuruyor diğeri patch mantığıyla o yüzden seus daha iyi

Pc compain sony nin kendi yazılımı ve yazılım güncellemeleri pc üzerinden daha sağlıklı olur o yüzden
  • Arkadalar. Z1c almayi dusunuyorum telefon hakkinda bilgili birisi kotu yonlerini ve alirken dikkat etmem gerekenleri yazabilir mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihaza normal sim kart takilabiliyor degil mi arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    Hayır, mikro sim ,kestirmek gerek kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 22 Haziran 2014; 18:23:55 >
  • bu cihaza normal sim kart takilabiliyor degil mi arkadaslar?

• Sms geldiğinde ekranın açılmasını nasıl sağlayabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: voleren

quote:

Orijinalden alıntı: fbburak35

quote:

Orijinalden alıntı: Kah-ra-man

Pcye pc campanıon ındırıp guncellıyorum problem olmaz ıns :)

Kesinlikle güncellemeyi PC Companion dan yapma.SEUS(Sony Ericsson Update Center) dan yap.

Pc companiondan neden yapmasın!! en garantili yükleme pc compainden olur yanlış bilgilendirmeyin

Yanlış biliyorsunuz SEUS en sorunsuz ve temiz yöntem.ahmetgox sebebini yazmış zaten PC Companion patch mantığıyla uptadeyi yapıyor.
    SEUS ise güncellemeyi baştan kuruyor telefonu da güncellme yapmadan önce en uygun hale getiriyor.
    Ayrıca SEUS ta SONY'nin kendi yazılımı üçüncü parti yazılım değil yani.Zaten kullanım kılavuzunda da güncellemelerin SEUSTAN yapılması tavsiye ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeopleAreStrange -- 22 Haziran 2014; 20:04:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

Brightstar genpa mobiltel kvk ve sony eurasia benim bildiklerim

+ Netcell, Arena
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elyaesin

Valla sarj aleti usb girişli ama üzerinde sony markası var,o yuzden bütün orjinal kutu içeriğindede aynı olduğunu düşünüyorum tereddüte düşmesine gerek yok gönül rahatlığıyla bizdeuygun dan siparişini verebilirsiniz sahsen ben hem telefondan hemde siteden inanılmaz memnun kaldım

hocam daha önce telefon aldık oradan başka bir arkadaşa ben aracı oldum not yazdık delta olsun diye promtec garantili geldi busefer değişim için gönderdik delta geldi yeni gelenin şarj aletide uyumsuzdu priz dönüştürücüyle kullandık.Yine yarın belirtip alacağız başka birine ama adam 1400 verince priz dönüştürü falan takmak istemiyor doğal olarak o yüzden sordum size teşekkürler.
  • IRONCLAD kullanıcısına yanıt
    bilgilendiririm hocam da ben fotoğraflardan anlayamadım bu sızmayı zaten telefondan nasıl anlayacapğım :)
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    761 yerel bi güncelleme, genel anlamda yayınlanmayacak. genel güncelleme 769 numaralı olan. muhtemelen 4.4.2 versiyonun son güncellemesi olur, ondan sonra ya 4.4.3 veya 4.4.4 gelir ya da 5.0
  • ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    kitkatta ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

Hayır, mikro sim ,kestirmek gerek kartı

mikro mu nano mu hocam?
    bir de kartı kestirmek mi 19 tl verip yeni hat almayı mı önerirsiniz arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 22 Haziran 2014; 21:31:24 >
  • arkadaslar az once gıttım golda magaza mudur yardımcısını buldum verdım telefonu elıne kutusuyla bırlıkte dedım kı bu urun ne garantılı dedım ıthalatcı fırma garantılı dedı. Bende bna neden distribtor garantılı dıyerek sattınız dedım oda yanlıslık olmus olabılır dedı. Telefonu gerı ıade ettım yarın bı degerlendırme yapıp bana gerı donceklermıs. Ya parasını gerı verceklermıs yada dıstrıbtor garantılı yenı telefon verceklermıs. Bakalım yarın ne dıycekler.

• TimFx kullanıcısına yanıt
    muhtemelen 4.3 versiyonunda çok fazla kullanmadınız telefonu. benim tespit ettiğim geri butonunun bazen çalışmaması, şarjın 4.3e göre daha çabuk bitmesi(çok aşırı fark yok), tam ekran bi uygulamadan çıkıldığında bazen bildirim çubuğunun ve sanal butonların geri gelmesinin 4 5 saniyeyi bulması veya bazen hiç açılmaması, telefonun açılma süresinin 4.3e göre daha uzun sürmesi gibi daha aklıma gelmeyen sorunlar var ama bazıları gözardı edilebilir sorunlar. tabiki ben dahil herkes sorunsuz ve en güncel versiyonu kullanmak ister. 4.3e göre 4.4ün artıları da var. 4.3te giderilmeyen telefon görüşmesinden sonra ekranın karşı taraf kapatana kadar açılmaması sorunu giderilmiş ki bence önemli birşey, sanal butonlar tam ekran bi uygulamada yokolabiliyo, yine sanal butonların şeffaf olması ekranın sanki boyutu artırılmış gibi bi his veriyo kitkatta, yukarıda bahsedildiği gibi dikey klavye seçeneği var, animasyonlar ve efektler 4.3e göre bence çok daha güzel ve modern. kısaca şu noktada hangisini kullanmak gerektiği tamamen tercih meselesi. son olarak kitkatın en sorunlu yanı bence ekran kilidi açılma sesi hiç umudum yok ama inşallah yeni güncellemede değişir.

• tenturdiot kullanıcısına yanıt
    Ekranları kit katta test etmedim ama yazılım ekran kalitesine ne kadar etki edebilir ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Mudvayne-

quote:

Valla sarj aleti usb girişli ama üzerinde sony markası var,o yuzden bütün orjinal kutu içeriğindede aynı olduğunu düşünüyorum tereddüte düşmesine gerek yok gönül rahatlığıyla bizdeuygun dan siparişini verebilirsiniz sahsen ben hem telefondan hemde siteden inanılmaz memnun kaldım

hocam daha önce telefon aldık oradan başka bir arkadaşa ben aracı oldum not yazdık delta olsun diye promtec garantili geldi busefer değişim için gönderdik delta geldi yeni gelenin şarj aletide uyumsuzdu priz dönüştürücüyle kullandık.Yine yarın belirtip alacağız başka birine ama adam 1400 verince priz dönüştürü falan takmak istemiyor doğal olarak o yüzden sordum size teşekkürler.

Hocam sarj aleti nasil uyumsuz oluyor? Dikkat etmek gereken birsey var mi bu konuda?

• quote:

Orijinalden alıntı: aynaa

quote:

quote:

Hocam sarj aleti nasil uyumsuz oluyor? Dikkat etmek gereken birsey var mi bu konuda?

Orjinal şarj aleti hocam ama bizim evdeki prizlere uyumsuz giriş yeri ithal ettikleri ülkeye uyumlu. priz dönüştürücüde gönderiyorlar ama şarj aleti boyutu 2 katına çıkıyor 1400 verince can sıkıcı bi görüntü başka eksisi yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aynaa

quote:

quote:

Orjinal şarj aleti hocam ama bizim evdeki prizlere uyumsuz giriş yeri ithal ettikleri ülkeye uyumlu. priz dönüştürücüde gönderiyorlar ama şarj aleti boyutu 2 katına çıkıyor 1400 verince can sıkıcı bi görüntü başka eksisi yok.

Donusturucu kendileri yilluyor oyle mi? Kutunun icinden cikmiyor demi? Yani oyle gelirse degisim mi yaomamiz gerekiyor?

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    ekran kalitesi farkı olduğunu düşünmüyorum, zira iki firma da kalitesini ve tecrübesini kanıtlamış firmalar. görüntü açısından ise kontrast ve parlaklık 2 ekranın da eşitlenmiş gibi görünüyo kitkatta. yabancı forumlardan birinde yanyana fotoğraflarını görmüştüm ve fark yoktu. kendi telefonumda da 4.3e göre 4.4te parlaklığın arttırıldığını farkettim. muhtemelen ya auo parlaklığı artırdılar ya da jdi düşürdüler, bu yazılımsal optimizasyonlarla mümkün. senin dediğin 4.3 versiyonu için doğru, auo kontrast daha fazla ve jdi parlaklık daha fazla, fark bariz jelly beande.
  • 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.